28.10.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Absolutní prohra těch lepšolidí, kteří nás tady mistrovali ze správného názoru

Sdílejte článek:

MAREK STERZIK

“Konflikt mezi Izraelem a Hamásem se přelévá i do Francie” píší Seznam Zprávy. “Situace v Německu je zcela mimo kontrolu,” píše Tomáš Zdechovský na svém Twitteru. Můj facebook je plný různých videí, jak “novoevropadné” užívají molotovovy koktejly proti policistům a jiné vypečené příhody.

Není to tak dávno, kdy nám veřejný konsenzus tvrdil “Wir schaffen das” a každý, kdo s tím nesouhlasí, je náceck. Místo toho nám přímo tady v České republice dnes znovu vyvěšují protižidovské nápisy v oknech obchodů.

A já se jenom ptám, kdo za tohle ponese zodpovědnost. Je to absolutní prohra těch lepšolidí, kteří nás tady mistrovali ze správného názoru. Ti “nácci” jsou totiž schopní dosahovat pravdy asi jenom tak stokrát lépe než oni lepšolidé, co si pletou pravdu s konsenzem. Při takhle fatálním selhání politiky, která byla navíc velmi agresivně tlačena do společnosti, by bylo na místě nejméně rezignace na všechny funkce a další chození kanálama.

Co ale udělají lepšolidé? Pořád za to mohou ti náckové (dnes nově dezoláti) a nemůžeme přece za to, že se v mezičase změnil konsenzus.

Takže, milí lepšolidé. Všichni víme, že čelíme mnohem více politickým problémům než je pouhá migrační krize. A vy prosazujete agresivně svůj konsenzus všude. Migrační krize už ale na rozdíl od dalších politických problémů DOPADLA. Zodpovědnost se ale nenese za konsenzus, ale za pravdu. Pokud nejste schopní dosahovat pravdy, nemáte v rozhodovacích pozicích co dělat. Tohle skutečně není žádná legrace, zahráváte si se silami, které jsou mnohem silnější než vy. Vaše rozhodování začalo ohrožovat celou naší civilizaci jako celek.

Vyvoďte z toho zodpovědnost včas, jinak jí za vás velmi brzy vyvodí jiní!

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x