23.10.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Islám – okupace Evropy!

Sdílejte článek:

MARCELA ČECHOVÁ

„Do Evropy se teď valí otevření nepřátelé, tedy vojáci džihádu, kteří mají za úkol zavést na starém kontinentu muslimskou víru. Jsou to mládenci ve vojenském věku, kteří oficiálně ztratili všechny identifikační papíry, ale všem jako zázrakem zůstaly mobilní telefony stále spolehlivě nabíjené kdoví odkud.

Někdy táhnou pro větší efekt za ručičku mladičké děvčátko, což většinou není dceruška, ale jejich manželka a otrokyně,“ říká na úvod dvaaosmdesátiletá Marcela Čechová, která v roce 1968 emigrovala do Austrálie a dodnes žije v Melbourne. Hned dopředu upozornila, že její názory nejsou vůbec smířlivé. Naopak. V Austrálii by se za ně prý mohla dostat i do vězení.

„Další skupinou lidí, kteří migrují do Evropy, jsou zcela nevzdělaní černoši, kteří touží po lepším životě. Samozřejmě, pokud možno bez práce. Zmínění ‚chudáčci‘ se vyznačují hlavně tím, že neznají pojem pořádek. Válejí se po ulicích a přinášejí s sebou nemoci, na něž my bílí nemáme protilátky. Skončí to tím, že naše děti budou umírat ve školách nakaženy AIDSem a tuberkulózou. Třetí skupinou jsou ti, co mají tolik peněz, aby si mohli koupit vlastní bydlení a případně i byznys. Pokud je ještě u vás nemáte, budete je tam brzy mít. V poslední době se proslýchá, že se pohybují v okolí Olomouce. To se ale děje v Austrálii běžně. Z vyhlédnutého místa začnou vykupovat obchody a zaplní je halal sortimentem. Musí se denně modlit, takže si postaví mešitu. Bílí lidé se velmi brzy stěhují pryč z jejich dosahu a rádi jim prodají svá obydlí,“ pokračuje.

S islámem je hned hotová: „Jediná uchvatitelská víra je ta muslimská. Jedině Korán vyžaduje, aby se mu všichni bez výjimky vydali na milost. Jedině Korán vybízí k teroristickým akcím na území nevěrců. Jedině pro stoupence Alláha je žena otrokyní. Jedině Korán vyžaduje, aby se podrobila násilí. Jedině Korán vybízí ke zvěrstvům jako je ukamenování ženy, když jen pohledem zavadí o cizího muže. Jedině Korán zavazuje všechny muslimy k absolutní poslušnosti a nedovolí, aby se některý z nich stal takzvaně ‚hodným‘, tedy přítelem nevěrce. Ten, který se o to pokusí, přestane být správným muslimem a jeho odměnou je smrt.“

 

Marcela Čechová – emigrovala v r. 1968 do Austrálie, FB

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x