20.10.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Záměrně podněcované nepokoje v Evropě? V Německu i jinde jsou stále muslimové v ulicích

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nyní se zdá, že jedním z cílů současného dění je také destabilizace situace v Evropě, tedy zejména v obohacovaných zemích.

A to nejen neustále podněcovanými nepokoji v ulicích, cílem je také přimět Evropany, aby ochotně přijali asi milion Palestinců.

I když dochází ke každodenním protestům  a nepokojům ve všech západoevropských zemích, tak přece jen v Německu jsou nepokoje asi nejhorší.

V ulicích Berlína hořela auta, mnoho policistů bylo zraněno, do budovy tamní synagogy byly vhozeny Molotovovy koktejly a i přes zákazy vyráželi mohamedáni do ulic opakovaně.

Zde je ovšem třeba zdůraznit, že něco podobného bylo možné při vítačské politice tamních vlád očekávat. A první, kdo si za situaci může, je právě tamní  židovské obyvatelstvo, volící výhradně ty strany, které již roky muslimy dováží.

Židovská obec před každými volbami doporučuje volit právě ty strany, které jsou původci současné situace a vyzývá proti volbě AfD, která jako jediná odmítá islamizaci země.

Takže Židé, kteří žijí nejen v Německu, ale třeba i ve Francii (a jinde v Evropě), mají přesně to, co dlouhé roky volí – a co jim doporučuje volit jejich vedení.

V Německu je nyní údajně vláda, která sama nadšeně dováží do země muslimy, udivena útoky na synagogy a další židovské objekty. To je asi totéž, jako kdyby si někdo v mrazech vypnul doma topení a pak se divil, že má doma hroznou zimu.

Při dalším útoku na Židy, který vyvolal znepokojení v německém hlavním městě, byla berlínská synagoga terčem Molotovových koktejlů ve středu v časných ranních hodinách.

K útoku došlo uprostřed eskalujícího napětí antisemitismu spojeného s probíhajícími islámskými incidenty namířenými proti Židům a Izraelcům na Blízkém východě.

Komunita Kahal Adass Jisroel, která se nachází v srdci berlínské čtvrti Mitte, oznámila, že její synagoga se stala obětí tohoto alarmujícího násilného činu.

Na synagogu byla hozena dvě zápalná zařízení, což vyvolalo značné znepokojení v místní židovské komunitě. Německá policie výskyt této znepokojivé události rychle potvrdila.

Komunita Kahal Adass Jisroel zveřejnila na sociálních sítích stručný popis útoku a uvedla: „Neznámé osoby hodily z ulice dva Molotovovy koktejly.“ Sdíleli také videozáznamy policistů vyšetřujících místo činu, čímž zdůraznili závažnost situace. Oblast synagogy byla uzavřena, zatímco úřady prováděly vyšetřování.

Přední německá židovská skupina, Ústřední rada Židů, vyjádřila nad incidentem hluboký šok a vydala prohlášení, v němž uvedla:

„Všichni jsme šokováni tímto teroristickým útokem. Především rodiny ze sousedství kolem synagogy, v jejíchž prostorách se nachází i mateřská škola, jsou šokovány a zneklidněny. Slova se stávají činy. Ideologie Hamásu vyhlazovat vše židovské má vliv i v Německu.“ Toto prohlášení zdůrazňuje obavy z vlivu globálních událostí na antisemitské incidenty v zemi.

Přitom přesně tato skupina patří k čelním viníkům současné situace v Německu, protože opakovaně nabádala Židy, aby volili přesně ty strany, které muslimy ve velkém dováží – a dokonce islamizaci Německa velmi aktivně podporovala.

Kromě útoku na synagogu se objevily zprávy o muslimských migrantech, kteří zaútočili na policii a došlo k výtržnostem ve čtvrtích Neukoelln a Kreuzberg, stejně jako u ikonické Braniborské brány v Berlíně.

Několik policistů během těchto incidentů utrpělo zranění, což dále podtrhuje napětí, které ve městě vyvolávají islámští migranti.

Nepokoje se na různých místech vyostřily poté, co se objevila pravděpodobně poněkud silně přehnaná informace o útoku na křesťanskou nemocnici v Gaze.

Pomineme-li fakt, že se k útoku nechce přiznat ani Izrael, ale ani islámské bojůvky, jimž měla údajně omylem na místo dopadnout špatně vypálená raketa, tak mnohé záběry z místa ukazují, že pokud by zde bylo skutečně  500 obětí, pak by to znamenalo, že muselo být lidmi doslova přecpáno parkoviště.

Jak mohlo být na parkovišti 500 mrtvých?

Nicméně reakce muslimů byly po celé Evropě takřka okamžité. Někde docházelo k nepokojům, jinde k hromadným a neohlášeným pouličním modlitbám.

Záběry z dalších míst (z dnešní noci) se zřejmě ještě objeví, různé akce měly probíhat po celé Evropě.

Davy vycházely do ulic samozřejmě i v islámských zemích – a to nejen v oblasti Blízkého východu.

Každopádně se zdá, že útok na nemocnici s 500 mrtvými byla vylhaná pohádka, ať už tam raketu poslal kdokoli, spadla na parkoviště, což nemohlo mít za důsledek smrt 500 lidí v prakticky nepoškozené nemocnici.

Nicméně pokud měla tato pohádka podnítit další nepokoje nebo solidaritu, pak se to zřejmě povedlo.

Mimochodem, Egypt už hlásí, že milion Palestinců pošle do Evropy, přičemž o svůj podíl se již hlásí Skotsko – a to ústy svého premiéra, rodilého Pákistánce…

Nebyl toto jeden z hlavních cílů (i když jistě nejediný) současného dění na Blízkém východě?

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x