16.10.2023
Kategorie: Politika

Vládnou nám blázni

Sdílejte článek:

JANA ZWYRTEK HAMPLOVÁ

Vzpomínáte? Na Angelu Merkelovou? Která pozvala bez jakékoli konzultace s ostatními evropskými státy (!!!) do Německa tisíce migrantů s tím, že to zvládnou? Nezvládli nic, mají na krku nepřizpůsobivá etnika, která se teď snaží vnutit pod heslem tzv. evropské solidarity ostatním evropským zemím. Ano, to je ona solidarita povinných kvót, k níž se přihlásil náš ministr Rakušan…

Pak tu máme nové prohlášení EU o násobcích pomoci pro pásmo Gazy a podobná velká slova…. V Bruselu evidentně nevědí, co s penězi, neboť v EU prosperujeme tak, že můžeme rozhazovat na všechny strany – i tam, kde je vážná pochybnost, v koho rukou ta podpora končí, teroristy nevyjímaje….

A abych po likvidačním balíčku nevynechala ty naše české velkorysé rozhazovače miliard na východ – korupce na Ukrajině stále bují tak, že všechny ty peníze, které v pátek ukradli obcím, rodinám, živnostníkům, firmám, zkrátka všem, skončily také bůhví kde.

A tak si tady tak žijeme.

EU je pro Evropu novodobým byrokratickým “morem”, která ji a všechny nás, co v ní žijeme, ničí.

Migrace v jednotlivých státech je nezvládnuté téma, a nikdo si nechce přiznat, že ti lidé budou muset pryč. Nepatří sem.

Naše vláda je ekonomický sebevrah. Rozhazuje všemi směry, je velkorysá ke státnímu molochu, k sobě, a co jí schází, sebere vlastním občanům, firmám a samosprávě. To nevymyslíš.

Je načase si přiznat, že EU byl těžký omyl, na tento omyl navazují omyly jednotlivých zemí, a to, co se děje tyto dva roky u nás, je likvidace ekonomiky a rodinných rozpočtů v přímém přenosu. Komentáře Petra Fialy, jak všechno zvládají, by uspěly tak u Ízera. Bohužel je to premiér, ne komik.

Něco se bude muset stát. Vládnou nám blázni a my jsme oběti.

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x