13.10.2023
Kategorie: Ze světa

Čekají Evropu v pátek na základě výzvy vůdce Hamásu teroristické útoky?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě jste již zaznamenali, že vůdce Hamásu (viz titulní obr.), který se sám skrývá v poklidném a bezpečném Kataru, vyzval k pátečnímu džihádu.

Ten má být sice prvotně namířen proti Židům, nicméně muslimové považují za podřadné nepřátele všechny káfiry – bez rozdílu.

I když o výzvě k muslimům v celém světě psal i mainstream, alespoň ve zkratce si zopakujme, k čemu byli mohamedáni v celém světě vyzýváni a co konkrétně to může znamenat.

A podíváme se na to očima konvertity od islámu. Rodilí muslimové, kteří byli v islámu vychováni, ale později odešli z muslimských zemí a konvertovali, chápou smýšlení této komunity mnohem lépe než kdo jiný.

Žili v tom, znají muslimskou přetvářku a myšlení fanatických vyznavačů Alláha, pro které jsou všichni nemuslimové – bez rozdílu – podřadným plebsem, který má jen tři možnosti: konvertovat, oddaně sloužit muslimům a platit džizju nebo být zlikvidován.

Uživatel X „Bratr Rachid“, bývalý muslim, nyní křesťan, byl první, kdo sdílel obsah Mašálovy řeči. Nastínil klíčové body:

  1. Ukázat hněv, zejména v pátek, v muslimských zemích a také mezi muslimskou diasporou po celém světě; nazval to „pátkem záplavy Al-Aksá“, řekl, že to vyšle poselství hněvu sionistům a Americe
  2. Požádal o finanční pomoc všechny muslimy z celého světa; aby jim pomohli s penězi, nazval to „finančním džihádem.“ Požádal muslimy, aby dali peníze bojovníkům v Gaze, aby jim kompenzovali zničení.
  3. Požádal o politický tlak ze strany muslimských vůdců a muslimských zemí, aby zastavili izraelskou vojenskou invazi do Gazy.
  4. Nejdůležitější věc: Požádal všechny muslimy po celém světě, aby nesli džihád za svou duši; musí bojovat a být mučedníky pro Al-Aksá. Chce, aby muslimové bojovali proti Židům, počínaje muslimy, kteří žijí v zemích obklopujících Izrael: Jordánsko, Sýrii, Libanonu a Egyptě (ale i v dalších zemích), aby šli k hranicím a pokusili se vstoupit, každý svými vlastními prostředky. Řekl: „Nastal čas, aby byl džihád aplikován v terénu, spíše než jen teoreticky. Požádal mudžahedíny, aby šli v dlouhých karavanách a zanechali svou krev na území Palestiny.

V samostatném příspěvku bratr Rachid poskytl svou analýzu založenou na Mašálově řeči:

  1. Předpovídám možné teroristické útoky v pátek (nebo dokonce dříve) v evropských zemích a USA zejména proti židovským cílům a také americkým cílům
  2. Předpovídám protesty v muslimských zemích i v západních zemích, vedené islamisty, kteří projevují zuřivost násilnými činy a ničením
  3. Předpovídám možné útoky proti Američanům a Židům v některých muslimských zemích
  4. Předpovídám, že se na hranicích Izraele neobjeví nikdo, kdo by vedl džihád

Hrozbu nejspíš chápou i v některých městech, kterých by se útoky mohly týkat, protože v mnoha západoevropských městech i ve velkých městech v USA (např. v New Yorku) již vyzývali k ostražitosti a jsou přísněji střeženy některé možné cíle džihádistů.

Největší hrozbu zde spatřuji pro Evropu a Indii. V Indii probíhá džihád již nějakou dobu a je pravděpodobné, že v pátek bude útoků víc než obvykle.

V západoevropských zemích vidím jako nejpravděpodobnější možnost útoky ve Francii, kde již mohamedáni před pár měsíci ukázali, „co umí.“

Nicméně z obliga samozřejmě nejsou ani další budoucí evropské chalífáty jako Německo, Rakousko, Švédsko, Belgie nebo Holandsko. Alláhových vojáků proudí do Evropy až tisíce denně, udeřit nakonec mohou kdekoli.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x