12.10.2023
Kategorie: Politika

Fiala si bere Orwella jako manuál: Pouze strana a vláda určí, co si máme myslet

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Eurosoudruh Fiala, který se nyní díky své ničivé politice proslavil i za humny postavením na samém konci celosvětového žebříčku hlav států s „pěknými“ 19% podporovatelů, se nyní rozhodl po vzoru eurosoudružky Jourové zavést posílenou „kontrolu dezinformací,“ jak se dnes říká informacím, které nejsou v souladu s jedinou pravdivou „stranou a vládou.“

Proto si Fiala povolal nového eurosoudruha z Brna, který nastoupí na post vrchního cenzora. Samozřejmě to není v oboru žádný břídil, jistě by zdatně konkuroval i svým kolegům ve vyhlášených diktaturách.

Je to tedy již zkušený cenzor s tím „správným“ názorem, který dozajista patří k oněm 19% podporovatelů Petra Fialy.

Ten by měl zajistit, aby si většina lidí – dokonce nejen oněch 19% věrných soudruhů – začala myslet to, co jim řekne „strana a vláda.“ Jakékoli samostatné myšlení je zakázáno, co je si máte myslet, to vám „předžvýkají“ ta „správná média jediné pravdy“ – v čele s ČT.

A běda vám, pokud si budete myslet něco jiného! Pak jste dezoláti, kteří podléhají dezinformacím.

A jak toho „jednotného myšlení“ chtějí dosáhnout? Třeba cenzurou nepohodlných názorů.

Všech, které nejsou v souladu s politikou EU a nejásají nad zeleným údělem, multikulturalismem, báječnými genovými léky či manželstvím pro všechny v duchu hesla: „S Bruselem na věčné časy a nikdy jinak.“

A zdá se, že cenzura bude doprovázena i vymýváním mozků – pravděpodobně v podobě nějakých postpubertálních „ověřovatelů faktů“ či neziskovek, které budou působit na školách, aby se ten „správný“ názor pěstoval již od nejútlejšího věku.

Co si máme myslet, nám samozřejmě budou jako vždy sdělovat i média „jediné pravdy“ jako ČT, Seznam, Nova, CNN a mnohá další.

Ale pojďme se na chvíli podívat konkrétně na to, co eurosoudruzi v čele Peťulou Fialenkovičem chystají.

Novým poradcem premiéra pro informační gramotnost a boj s dezinformacemi se stane Miloš Gregor z Masarykovy univerzity. „Rád bych, aby nesmyslům věřilo co nejméně lidí,“ komentoval Gregor nástup do nové funkce.

Víte, co například tito eurosoudruzi považovali za nesmysly?

Třeba to, že covid očkovaný se může nakazit a není bezinfekční. Také cokoli jiného, než názor, že covid byl po světě roznesen díky Číňanovi, který snědl netopýra, bylo vysláno do škatulky „dezinformace.“

Ve výčtu „dezinformací,“ které se záhy ukázaly být pravdou, bychom mohli pokračovat. Byla by toho spousta a nejen z oblasti „covidové diktatury.“

A jak popisuje nový Fialův vrchní cenzor svoji „práci“ hlídače  jediného povoleného názoru?

„Mým hlavním úkolem bude na základě zahraničních zkušeností, dosavadní praxe, ale třeba i nejnovějších studií radit, jak by se mohla zlepšit odolnost větší části společnosti proti dezinformacím. Doufám a věřím, že partnery mi v tomto budou již existující struktury v rámci státní a veřejné správy,“ řekl Gregor.

Dále už nemá cenu se novým cenzorem jako takovým zabývat, neboť v souvislosti s jeho aktuálním jmenováním mne ihned napadá jediné: chystaná pandemická smlouva a změny Mezinárodních zdravotních předpisů.

Právě tyto dokumenty přímo vyžadují založení podobných „cenzorských úderek,“ které by měly za cíl cenzurovat v případě vyhlášení nouzového stavu (zdravotní či klimatická krize) vše, co není v souladu s hlásanou „jedinou pravdou“ – v tomto případě soudruhů z WHO.

Lze tedy předpokládat, že právě toto bude v budoucnu jedním z hlavních úkolů nového Fialova vrchního cenzora a jeho týmu, který bude zřejmě časem patřičně rozšířen.

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x