12.10.2023
Kategorie: Společnost

Důchodci jsou na obtíž a přesto se jim nechce zemřít pro blaho vyvolených

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Když se nad tím zamyslíte, tak všechny obrovsky vyspělé Západní země nemají problém nechat důchodce pobít jako dobytek. Jsou to hnusná slova, ale kdyby jim to opravdu někdo dovolil, tak všichni pobírači důchodů jsou do rána na márách. Jako ve všem i tady budou výjimky. Čím prachatější, tím více let si bude moc někdo přikoupit.

Zdroj:  Britská vláda zvažuje návrhy na legální eutanazii milionů starších občanů jako součást plánu Světového ekonomického fóra na záchranu planety před globálním varem. Britský politik Lester Queripel naléhá na vládu, aby zavedla zákony podle doporučení WEF o eutanazii. Tvrdí, že by ušetřili peníze daňových poplatníků a učinili Británii šetrnější k životnímu prostředí. Několik západních zemí začalo implementovat agendu WEF s cílem vylidnit své národy.

Queripel řekl Výboru pro zdravotní a sociální péči, že Velká Británie trpí finančními problémy, které by vyřešila masová eutanazie starých lidí. Podle politika by legální eutanazie mohla pomoci ušetřit vládě peníze. Tvrdí, že potřebují ušetřit 1 milion liber ročně na výdajích a že značných úspor by bylo možné dosáhnout kdyby se ve Velké Británii zavedlo asistované umírání. Queripel se dále výboru zeptal, kolik lidí bylo udržováno naživu za posledních pět let, když místo toho mohli jednoduše zemřít. Pokračoval otázkou, kolik léků, personálu a léčby stály daňové poplatníky. Jeho návrh byl však ostře odsouzen.

Slovensko – Téma legalizace eutanazie na Slovensku silně prosazuje extremistická strana Progresivní Slovensko. Doufejme, že se teď ani v budoucnu tito šílenci nedostanou k moci. Co začne jako dobrovolné, se totiž v rukou extremistů brzy může změnit na povinné.

Česko – Důchodci jsou odpadem, ať chcípnou, nemusíme je litovat. Pokud to není zvýšeny tlak, tak je něco jiného zabije. Nemá smysl utrácet peníze za staré lidi! Tohle je otřesný příspěvek Martiny Pithartové, zástupkyně vedoucího lékárníka. Máme léky které léčí srdce a tlak a zabraňují smrti. Proč by se měly dávat starším a starým lidem kteří jsou na světě k ničemu jen ubírají jí a takovým jako je ono místo na zemi.

Když se nad tím zamyslíte, tak všechny obrovsky vyspělé Západní země nemají problém nechat důchodce pobít jako dobytek. Jsou to hnusná slova, ale kdyby jim to opravdu někdo dovolil, tak všichni pobírači důchodů jsou do rána na márách. Jako ve všem i tady budou výjimky. Čím prachatější, tím více let si bude moc někdo přikoupit. V takové zemi se mi opravdu nebude chtít žít.

Důchodci jsou na obtíž a přesto se jim nechce zemřít pro blaho vyvolených

Už obrali důchodce na kost a pořád ty svině nemají dost. Utahují šroubečky pod vedením Jurečky. Nábytek nový a babičku, dědečku ujídající chlebíčka šoupnou do domova důchodců. Kolikrát vidím že mají barák jako hrad, ale rodiče v důchoďáku. S takovým nákladem prolezou leda tak do očistce, ale lepší by bylo, kdyby jejich potomci jim provedli to, co oni provádí svým rodičům. Dá se pochopit jen umístnění nemocných lidé kteří vyžadují celodenní péči, protože to při zaměstnání nedá zvládnout. To je velmi náročné jak fyzicky tak psychicky.  Zvedá se vlna sebevražd starých lidí a nikoho to nezajímá. Celý život pracovali, něco této zemi odevzdali a vychovali děti, kteří mají pokračovat v jejich práci. Ovšem, to by se jim muselo chtít makat rukama a nejen šoupat prdel o kancelářskou židli.

Zdroj:  Před pár dny uzavřelo Ministerstvo sociálních věcí Česka, Marián Jurečka z KDÚ-ČSL, smlouvu za 837 tisíc korun se soukromou firmou. Ta se ministerstvu zavázala, že zpracuje pro Českou republiku analytický materiál, jak by bylo možné zpoplatnit sociální péči poskytovanou důchodcům v domovech důchodců, místo toho, aby ji musel dotoval stát. Fialová vláda plánuje povinnými platbami za péči o důchodce v domovech důchodců zatížit nejen důchodce samotné, ale protože vláda tuší, že tito důchodci už žádné nadbytečné peníze nemají, tak plánuje zatížit povinnými alimenty příbuzné důchodců. Alimenty se dokonce nemají odvíjet od výše příjmů příbuzných, ale z jejich majetku. Typicky tak šedesátiletá důchodkyně vlastnící byt bude dostatečně movitá, aby musela platit alimenty za péči o svoji 85 letou matku umístěnou v domově důchodců, ačkoli oběma ženám z jejich důchodů díky drahotě nic nezůstane. Fialová vláda se tak evidentně chystá zabavovat důchodcům a dalším lidem jejich nemovitosti, na základě jejich neschopnosti platit alimenty za péči o své příbuzné. V květnu 2021 Slovák Mario Šefčovič byl osobně při schvalování španělských plánů na koldůmování důchodců – tedy na jejich hromadné vystěhování z bytů do levných ubytoven, kde se mají starat sami o sebe, aby se ušetřilo. Nyní je už jasné, že se v Česku chystá obdoba španělského koldůmování důchodců – jurečkování důchodců. Co obě státní akce spojuje, je nutnost ušetřit miliardy za péči o staré lidi, aby bylo na zbraně a na placení dluhů. My jsme o několik měsíců později odhalili, že Česká republika vyplácí obrovské státní dotace francouzským soukromým firmám, které v Česku podnikají v oblasti péče o důchodce.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x