11.10.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Alláh je veliký!

Sdílejte článek:

DAVID MOOS

Alláh je veliký. Tečka. Pro řadu muslimů toto zvolání stačí, aby tím omluvili kdejaké zvěrstvo páchané na nevěřících.


Když jsem v letech 2015-2016 kritizoval nezvladatelnou vlnu migrace do Evropy, byl jsem okamžitě označen za xenofoba. Mnoho dalších lidí, kteří chtěli upozornit na nebezpečí islámu a jeho absolutní nekompatibilitu v našich zeměpisných šířkách také. Neziskovkami placení aktivisti vozili migranty z Afriky jak o život. A postupně v Německu a ve Francii vznikaly NO-GO zóny, kam se už neodvažují jít ani policisté pro kolegu v nouzi. Pořád a všude jsme slýchali, že nás to obohatí. Kdo s tím nesouhlasí je odporný fašista a xenofob a nemá ve slušné společnosti co dělat. Inu, obohatilo nás to. Asi jako uran-235. Pomalu, ale jistě zabíjí naši kulturu a společnost. Švédsko tehdy naivně šlo příkladem. Bohatá země, s úžasným sociálním systémem, kde se lidé asi měli až příliš dobře.

Měli se tak dobře, že z toho zpitoměli a vůbec si neuvědomili, co jejich migrantům otevřená náruč přinese. Dnes už to ví. Přinesla jim znásilňování prakticky všeho kromě psů. Rekordní kriminalitu ve všech oblastech. Do té doby ve Švédsku nepředstavitelný pojem NO-GO zóny. Zničené školství a sociální systém. Pravidelné požáry aut a strach vyjít ven, nebo poslat děti do školy. Dnes nasazují na zvládnutí nepokojů armádu. Tady bychom mohli říci, že armáda by si s tím mohla poradit, že? Neporadí. Totiž dokud Švédsko nepochopí, že těm migrantům je úplně jedno jestli zemřou, nebo nikoliv, tak se nepohnou z místa.

Oni si dělají co chtějí, protože to dělají ve jménu Alláha a šíří tím svoji víru, což je povinností každého muslima. Mají to příkazem a hotovo. Kromě toho je za řádný muslimský život čeká v ráji 72 pannen. Takže neberte to… Jakým způsobem ty panny do ráje dopravují si nedovolím rozebírat, protože bych se asi poblil. A dnes se bohužel díky konfliktu Izraele a Palestiny, tento doutnající oheň rozhoří na plné obrátky. V Německu, ve Francii, ve Švédsku a všude, kde je již muslimů kritické množství a cítí se silní. Začali oslovavovat útok teroristické organizace Hamás na Izrael. A běda jim v tom bránit! Píšou to v té brožuře!

V Koránu je jednoznačně napsáno, že povinností každého muslima je vést svatou válku proti nevěřícím. Kromě toho si Jeruzalém nárokují jako jejich třetí nejsvatější město. Takže se máme na co těšit. A teď jsem zvědavý, jak z toho libtardi chtějí vybruslit. Vřele jim doporučuji s Izraelskou vlajkou v jedné ruce a LGBTQ+ v druhé za nimi jít a vysvětlit jim, že takto se správný muslim nechová.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x