10.10.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Koho to překvapuje?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Pár dní jsme byla mimo sítě a teď jenom koukám. Lidi, kteří nás mustrovali za naši netolerantnost vůči islámu teď moralizují. Palestinci se chovají jako zfanatizovaná lúza, zabíjejí civilisty a radují se nad jejich mrtvolami. To přece není nic nového!

.
Když jsem se tady pozastavovala nad tím, jak EU podporuje Palestinu proti Izraeli, byla jsem extremista. Když jsem varovala před muslimskou nelegální migrací, někteří mě přirovnávali k Hitlerovi. Teď jen sledujeme důsledky toho, jak jsme ignorovali otevřenou nenávist muslimů vůči celému Západu – kam patří i Izrael.

.

A jestli si někdo dovolí srovnávat ruskou operaci, která minimalizuje dopady na civilní obyvatelstvo, s útokem Palestinců, kteří si dokonce civilisty berou jako rukojmí a brutálně je mučí a zabíjejí s radostí ve tváři, je to idiot.

.

Toto vše je jen důsledek zamlčování, ignorování a nesmyslného podporování lúzy, jejíž nenávist se zrovna někomu hodí do krámu. Nenávist je vždy slepá a nedá se vypínat a zapínat. Nadřazenost Američanů, kteří ubožáky rádi a často využívají pro své zájmy, je opakovaně potvrzená jako slepá a nebezpečná cesta.

.

Je to ale vše zbytečné, protože lidem je to jedno. Jejich účast je řízena ne jejich vlastním srdcem a mozkem, ale povrchními reklamními aktivitami.

.

Přilepování vlaječek na profily se v drtivé většině řídí zase jen stádními pudy.

.

Sežereme si to všichni – kvůli těm, kteří nemyslí. Připravujte se na horší…

.

P.S.: I za tento obrázek přicházely blokace a cenzura. Taky nám za podobná vyjádření byla zrušena stránka s milionovým dosahem… Teď se to zdá se může, tak připomínám…

 

evahrindova.cz

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x