22.9.2023
Kategorie: Politika

Partie TT

Sdílejte článek:

ILJA BAUDYŠ

Vaše nedělní debaty BRAVO.

Líbí se mi, že neotravujete diváky novými tvářemi odborníků, jedete ve svém narativu odzkoušených borců – tupá Kolářová, úsměvný Skopeček, tvrdící, že zdanění z 10 % na 14 % je vlastně zlevnění , někoho z Pirátů, kteří ví, že ne vše na internetu je pravda / jak říkají tvrdil to i T. G. Masaryk /, eventuelně Zdechovského / který  ví s celou EU , že již císař Zikmund vydal dekret na ochranu Romů – cikánů  / nebo města ŘÍMA ?? / , Bendu , který má doporučeno neužívat titul ze svého “studia” nebo nedej bože UA premiéra Fialu, který vůbec nikdy nelže, jen říká co nelze splnit . OXYMORON ??? 

Moc vám fandím, také za to, že do debaty zvete marginální politiky, např p. ŠMARDU, SOC .DEM. Má velmi vysoké preference, že ?? PROUZU, co blábolil že potravinová soběstačnost je nesmysl, vše /cibuli, brambory, atd. / vše dovezeme.  Hlavně  do debat  nezvěte ty , kteří tomu trošku rozumí ať už ekonomy /, Skalicky, Noveský, Jandejsek, Švihlíková., Štěpán, .. / bezp. experty Staněk , Koller, …..  atd atd.  /  také určitě nezvěte opozici, euroskeptiky , kritiky EU, nesmyslného GREEN DEALU, třeba politiky SPD, Trikolory, VRÁBELA, co na tom, že mají více voličů než úžasná TOP, KDU, STAN. Pokud i občas pozvete opoziční politiky, tak se mi líbí, že jim neustále skáčete do řeči, nenecháte domluvit, jako nestranný reportér nám neustále sdělujete své názory, protože my diváci nejsme zvědaví na  řídce prezentovaný opoziční názor, my se těšíme na vaše komentáře. 

Nezatěžujete nám hlavy novými info  BRICS, krizí v USA, situaci na středním východě , ve světe , okupační smlouvou s USA atd. nás pravdivé info ze světa nezajímají !!  Až opět vypukne plánovaná pandemie opičích neštovic, šnečího svrabu atd.  / nevím přesně co připravují USA biolaboratoře  ve spolupráci s B. Gatesem /, tak opět pozvěte ověřené kapacity, /mrazáky, Primulu apod./ nejlépe i finančně zainteresované na nových, super očkovacích šmakuládách a z odborníků typu prof. Berana, dr. Pekové, dělejte blbce, protože vy tomu rozumíte samozřejmě nejlépe. 
.
Určitě budete za svoji “poctivou” novinařinu odměněna a tak dostanete asi dobrou eko, českou pšenici a na vás určitě radioaktivní prach z UA, naměřený v Polsku nespadne, nebude padat na kvalitní zaměstnance TV. 
.
Je to TRAGEDIE co produkujete. Osobně si myslím, že to ani není neprofesionalita, hloupost, jako spíš záměr , podílet se na devastaci ČR, zotročení jejich obyvatel zavlečení ČR  do válečného konfliktu.  
.
Vím, že si nepomohu, že některým lidem je jedno, jak dopadne naše krásná země, vlast, nicméně pro své svědomí, že se bráním zlu, jsem si dovolil vám napsat své hodnocení.                   
.
MUDr. Ilja Baudyš 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x