13.9.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nebojte se ničeho, tajný spolek globalistů je už zničen!

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Dr. David Martin nahrál nedávno video, kde diskutoval plán globalistů a vyhlídky na jeho uskutečnění. Jeho závěry, z této diskuze vzniklé, nesvědčí o ničem dobrém pro ty, kteří se nás snaží ze zákulisí ovládat. A naopak nám dávají naději, že jsme přímo před koncem celé současné šaškárny, protože globalistický plán na Nový světový řád byl právě zničen.

Dr. Martin říká, že to celé je velice starý scénář. Už kdysi dávno, potřebovali pokus se syfilidoui, aby navykli lidstvo na penicilin. Později přišla epidemie HIV, která měla za účel navyknout nemocné na AZTii. S pomocí jedů byly vytvořeny alergie a hyper alergie, jen aby si lidé navykli na efedrin, který později zakázali, nebo epinefrin, který neúměrně zdražili.

Již v r. 1904 přišli Japonci na to, že ‘bacillus thuringiensis‘iii je jed pro lidská střeva. A tak byl použit jako hnojivo na pole a tím byly geneticky změněny všechny zemědělsky vyráběné poživatiny. Bavlna, obilí, kukuřice – všecko co dáme do úst je tímto jedem ovlivněno a my ho takto dostáváme do sebe. A když to není ‘bacillus‘, tak je to soja, která obsahuje nejen zeleninovou formu ženského hormonu estrogenu, ale ještě je rakovinotvorná. Není divu, že obezita zachvátila populaci jako lavina a že dnešní chlapci chtějí být děvčata, když jsou doslova přecpáni ženskými hormony.

Stejně tak současná Covidová pandemie, tady nešlo o žádnou pandemii; neexistovalo ani nejmenší zdravotní riziko. To celé byla zkouška změny chování lidské populace. Přitom to celé zároveň podpořilo finanční zájmy boháčů. Nesmíme zapomínat, co napsal Peter Daszak o Covidu Anthony Faucimu: „Hlavní pomoc v tomto směru jsou media a ekonomie bude celý humbuk následovat. Je nutno takový humbuk použít k našemu prospěchu, abychom se dostali tam, kam chceme. Investoři se přidají, když uvidí zisk na konci procesu.“

To samo je přiznání viny a doznání spoluúčasti na terorismu proti lidem. A teď, Biden a spol. zavádí další terorismus. Nikdo by pro něho nevolil a pro demokratickou stranu už vůbec ne a tak chtějí zavést novou vlnu karantén. Bez možnosti vyjít ven ze svého obydlí se pak lidé přilepí na televizní obrazovku, stanou se závislými na mediálních lžích a pak zvolí kohokoliv.

Když se podíváte na smlouvy s dodavateli, které byly vystaveny na dodání zboží na obranu proti pandemii, všecky ty smlouvy jsou v podstatě na předměty a na psychologické pomůcky ke změně chování a k vytvoření davové poslušnosti.

Jenže co docílili je pravý opak. Lidé přestali věřit ‘bílé mafii‘, jak jsou dnes lékaři a zdravotní personál přejmenováni. Mnoho rodičů už nedovolí, aby jejich děti dostaly i ta základní, tak zvaně povinná očkování, která byla dřív považována za bezpečná. Propaganda v tomto směru naprosto selhala.

Když pak všichni postupně zjistili, že ti očkovaní jsou nemocní víc než neočkovaní, že často trpí ‘dlouhým Covidem‘ (tj. trvalé onemocnění) a že některé další odrůdy této nemoci účinkují jen na ně, na ty očkované, tak se očkování stalo po právu nežádoucím.

Jenže demokrati v Americe, aby volby vyhráli, budou určitě trvat na tom, aby lidé chodili opět v rouškách a dodržovali odstup 2 metrů. Ne že by se mohli nakazit, to nepřipadá v úvahu, ale nedej Bože, že by spolu mohli komunikovat. Roušky, odstup, karanténa, to všecko brání vést diskuzi, přijít na své vlastní závěry a podle nich se zachovat.

Ne, nikdo není a nebude nemocný. Lidé sice umírají na těžké nemoci, které dříve neměli, ale ty jsou následek ‘očkování‘ a ne nějaké běžné chřipky, přejmenované na Covid.

Už mají naplánovanou další epidemii, dobře vědí, kde ji spustí, jenže tentokrát v tom bude Amerika sama. Zbytek světa se těžko přidá. Dokonce i WHO přiznalo, že nejde o nouzový stav; jedná se o pouhou další odrůdu již známé infekce.

A pak, z nedostatku informaci, kdy budou jednotlivci od sebe izolováni a závislí pouze na informacích z medií, pak má demokratická strana v Americe naplánováno vyhrát volby. Budou opět umožněny volby poštou, což je ve skutečnosti návod na podvod a to všecko dohromady vyřídí předem každého případného kandidáta.

Složení lidské populace

Nás všecky je možno rozdělit zhruba na třetiny. V té první třetině se nacházejí ti, kteří vezmou každý autokratický příkaz za správný a opodstatněný. Ti budou první ve frontě na očkování a nadšeně si vyhrnou rukávy ještě přede dveřmi. Budou nosit roušky i za jízdy autem, což je velice nebezpečné a způsobilo to obrovské množství nehod. Budou učit studenty na universitách skryti za ochranou z plexiskla a terorizovat ty, kteří se nebudou chtít nechat napíchat jedem současných ‘očkování‘.

Budou souhlasit s každým násilným činem ze strany vlády a moci, budou věřit na ohrožení klimatem, budou věřit v přelidnění planety a toužit po vyhubení aspoň třetiny z nás.

Ta druhá skupina půjde se současným šílenstvím pouze když k tomu bude donucena. Pak přijdou o místo, protože nebudou souhlasit s vakcinací. Nebudou ale ve svých názorech jistí, protože nebudou mít patřičné informace. Proto je nutné jim tyto informace dodat, protože oni to budou, kteří rozhodnou, jestli plán globalistů na naše zničení uspěje, nebo ne.

Ta třetí skupina jsou ti, kteří hned na začátku řeknou: „Běžte s tím vším k čertu, já si nenechám násilím měnit svoji vlastní genetiku.“ Jenže mnoho z těchto lidí rovněž ještě dnes neví, jak moc pravdu mají a proto jsou zviklatelní. Je nutné je informovat, aby věděli přesně proti čemu stojí a mohli se zachovat správně.

Covid skončil, nebo neskončil?

Mnozí z nás si myslí, že Covid už skončil. Ale to není pravda, tato vymyšlená a neskutečná chřipka pokračuje stále dál a bude pokračovat do nekonečna. Zde nejde o nemoc; je to útok na lidskou důstojnost, útok na celou lidskou rasu, je to snaha nás podrobit a zničit.

Na chvíli sice Covidová propaganda přestala a byla krátce nahrazená transgenderovým hnutím. V současné době se ale štafeta vrací zpět ke Covidu. To proto, abychom byli donuceni vzít příšerný nárůst obezity za normální, abychom považovali epidemii chronických nemocí ze běžnou, abychom skutečně viděli v transgenderismu svobodný projev volného člověka.

To celé je snaha dostat se do našich mozků a donutit nás vzít na vědomí, že svět už dávno není to, co byl dříve a nikdy už takový nebude. A že proto potřebujeme násilnickou a diktátorskou vládu, která jako jediná může znovu zavést pořádek. To ale není vůbec pravda.

My, jako jednotlivci, jsme byli vytvořeni k obrazu Božímu. Není s námi vůbec nic v nepořádku. Jsme chránění skvělým imunitním systémem, který pouze brutální zásah zvenčí, v podobě injekce, může narušit. Ne, nejsme rozšiřovatelné nemocí, aniž bychom sami měli jejich příznaky. Jediné co můžeme rozšiřovat mezi druhé je strach!

Současná propaganda a falešné útoky

Je to všecko neuvěřitelné. Ti, kteří organizují teroristickou kampaň proti příliš vysokému obsahu CO2 v atmosféře jsou ti stejní, které můžeme sledovat, jak zapalují lesy. Tím vytvářejí nadbytek CO2 a to většinou přesně tam, kde je to nejméně žádoucí. Doslova přeplňují atmosféru těchto částí světa kysličníkem uhličitým. Pak se můžeme ptát, proč asi něco takového dělají. Odpověď na tuto otázku je zjevná: přerozdělení země.

Jsou lidé, kteří když nemohou vyhrát, tak zmrzačí protivníka, nebo se v převlečení za ženy zúčastní ženských sportů. A jiní, když nemohou vyhrát, tak způsobí požár. Tím zničí staré zřízení a půdu, oproštěnou od staveb a od populace, předají novému majiteli, což bývá většinou stát.

I v Kanadě, kde hoří lesy ve velkém, nebo na Havaji, na ostrově Maui, tam se jedná o neuvěřitelně drzou snahu ukrást tuto zemi jejím původním majitelům. Všechny tyto teroristické akce jsou organizovány za účelem předat celá území pod správu státu.

Můžeme očekávat, že v budoucnu bude těchto falešných útoků stále víc. Přidají se k nim další, již naplánované, jako třeba ohrožení mimozemšťany, kdy něco nepřátelského nás odněkud z neznáma napadne. Přijdou výbuchy na slunci, kterých jsme si nikdy předtím nevšímali a tím pádem na nás neměly žádný vliv. Budeme ohrožováni asteroidy, které se s námi budou chtít za každou cenu srazit, ale nakonec se jim to nikdy nepovede.

Je to snaha o naše naprogramování

To je programování na něco hrozivého, co má přijít. To ‘něco‘ bude samozřejmě jimi, globalisty zorganizovaná záležitost, nějaká akce proti nám. A tak jsme už předem připravováni na to, abychom to, co přijde sváděli na výbuchy na slunci, nebo na mimozemšťany, či na asteroidy, úbytek zemského magnetismu a cokoliv jiného.

Také UFO přijde na řadu. Dnes je přejmenovali, říkají jim UAP (Unindentified aerial phenomena, neboli Neidentifikované vzdušné jevy). Proč je asi přejmenovali? Ten důvod je stejný, proč přejmenovali obyčejnou chřipku na Covid. Je to změna druhu, který je v současné době propagován. Je to stejné, jako když si koupíte jednu věc od jistého výrobce a pak to stejné seženete od jiné firmy. Obsah pak nemusí být úplně stejný.

Na příklad, UAP může představovat neidentifikovanou vzducholoď z Číny, nebo to může být nějaký podivný satelit, či cokoliv jiného. Změna názvu je zaměřena na to, abychom brali jakoukoliv abnormalitu za právě tento neidentifikovaný předmět a nepátrali dále.

Je to také příprava na skutečnou situaci, kdy bude opravdu něco takového jako je UFO, nebo UAP vypuštěno. Je plánováno, že tahle věc, cokoliv to bude, napadne střed některého města. Zároveň budou vypuštěny na město jedovaté látky, což opět podpoří snahu nanutit na nás roušky a přimět nás, abychom seděli zavřeni doma.

Pokus již byl proveden ve městě New York v Americe, letos v létě. Bylo rozšířeno, že požáry kanadských lesů vytvářejí nebezpečné ovzduší a proto mají obyvatelé města nosit roušky. Jenže to neuspělo. Lidé roušky odmítli, zřejmě si dobře pamatovali, jak tyto zamezují volnému dýchání.

Vše je oznámeno předem

Tímto způsobem, pomocí malých a zdánlivě nesouvisejících informací je nám dáváno na vědomí co je naplánováno a co se stane. Když na to zareagujeme odporem, plán je změněn a něco jiného je přichystáno. Takže takový scénář na další katastrofu, vypuštěný mezi lidi je testování trhu, aby mohl být – podle lidských reakcí – vybrán ten nejvhodnější druh útoku a to nejlepší místo k jeho spuštění.

Jenže plán globalistů je mrtev

Když se tolik lidí spolu spiklo proti nám a smluvili se, že je nás mnoho a tak nás chtějí vyhubit, to samotné je zničilo. Tehdy, když se na té genocidě domluvili, tak prakticky zemřeli. Sice se ještě mezi námi pohybují, sice dýchají, mluví, jí a spí, ale ve skutečnosti jsou již mrtví. Příroda nemůže nechat něco takového, protilidského, dále žít. Jsou jako to nebezpečné zvíře, zasažené vzteklinou, které je uvězněno v kleci, odkud nám nemůže ublížit. Sice ještě žije, ale jeho dny jsou sečteny.

Proto nám také už nemohou ublížit. Budou ještě nějaké třenice sem a tam, protože tito lidé budou zkoušet za každou cenu obhájit svůj status, ale v podstatě již nemají moc, neboť pro tento svět zemřeli. Nemají žádnou moc, i když se z posledních sil snaží vypadat jako že právě vítězí.

Obzvláště věřící lidé by si měli tuto skutečnost uvědomit.

Většina se stále ještě bojí umělé inteligence, nebo Nového světového řádu, anebo čehokoliv jiného a ve skutečnosti je to zbytečný strach, protože tito lidé, čímž jsou míněni globalisté, stejně jako ten pes, co ztratil zuby, už nekoušou.

Když nám přikážou karanténu, neposlechněte! Když nám přikážou roušky, nenoste je! Postavte se na odpor za každou cenu a čekejte, až se přímo před vámi, u vašich nohou globalističtí spiklenci zhroutí v posledním, smrtelném zápase a podlehnou mu.

 

i Tak zvaná ‘Tuskegee studie‘ začala v r. 1932, kdy ještě nebyla známa léčba syfilidy. K pokusu bylo vybráno 600 černochů, z nichž 399 mělo syfilidu, asi záměrně způsobenou. Byli sledováni a vývoj neléčené nemoci byl studován. Když později přišel penicilin, tito ho nedostali. Studie skončila v r. 1972 a v té době žilo jen 74 ze všech zúčastněných.

ii AZT je lék na HIV a i když to není přiznáváno, tak nemocní umírají na tento lék a ne na HIV.

iii Bacillus thuringiensis, neboli Bt je gram pozitivní bakterie, která vytváří výtrusy. Je velice jedovatá. Použitá proti hmyzu v zemědělství, pouhých pár gramů stačí na hektar půdy, oproti 4 kg jiných chemických insekticid.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x