8.9.2023
Kategorie: Společnost

Covid se stal nesmrtelným a stále dál nás manipuluje

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Dr. Anthony Fauci, neboli jako ho někteří nazývají, Doktor Smrt, říká, že Covid ještě neskončil. Ne, už zase ta záhadná, nezjistitelná a neidentifikovatelná chřipka vystrkuje růžky. Počet nemocných sice není velký, ale prý už začíná narůstat.

Jinými slovy, to je, co by si Dr. Fauci přál, protože určitě pobírá od farmaceutických firem dividendy. Pak by se ještě víc lidských oslů, posedlých strachem z něčeho, co neexistuje, nechalo očkovat a poté by přišly znovu karantény, protože se ještě nepodařilo zničit všechen průmysl, zemědělství a obchod. A celý cirkus s neexistující pandemií by začal nanovo.

Oproti všem lékařským znalostem, všem testům, důkazům a ověřením je Fauci přesvědčen, že karanténa byla naprosto opodstatněna a měla by být použita znovu, aby přinutila i ten zbytek přijmout do sebe jeho a Gatesovy jedy.

WHO má trošku odlišné důvody. Ti nás zase chtějí očkovat proti nemocem, způsobeným změnou klima. Jedna z nich je určitě i Covid, ale může to být i zbloudilá kulka ve válce na Ukrajině, silné závratě po přečtení faktury za dodávky plynu a elektřiny, nebo obražená ruka, když sáhneme do rodinné pokladny a ta je prázdná – proti tomu všemu je asi možno lidstvo hromadně očkovat.

Je těžké říct co je s těmito lidmi v nepořádku. Běžná medicína, jaká bývala za našich starých, normálních časů zastávala názor, že trvání chřipky je 4-6 týdnů a to včetně jejich mutací. Po této době se zmutuje na nulu a nastoupí jiná chřipka. A tito lidé dojí tu jejich mediální chřipku už několik let! Asi se velice špatně učili ve škole. Někdo by jim měl říct, že to špatně chápou, že není pravděpodobné, aby jedna chřipka tak dlouho trvala.

Jak to, že Covid stále ještě existuje?

Covid stále dál existuje, ale jen ve fantazii těch, kteří nás s ním stále dál straší. Má životnost asi jako staré bajky, nebo pověsti. Touto dobou už to není obyčejná chřipka, ale jakási bájná příšera, která se může vynořit odkudkoliv, napadnout nás a zase zmizet. Proto říkají ti, kteří si nechali dát jednu injekci proti této hrozbě, že jsou rádi, že tak učinili, ale nejsou si jisti proč něco takového udělali. Když se jich zeptáme proč si nenechali dát další injekce, tak opět neví, proč to neudělali.

Strach všem zatemnil mozky. Dnes sice i mnozí z těch lékařů, kteří za námi běželi s injekční stříkačkou v ruce, aby nás mohli zachránit pochopili, že byli podvedeni. Přesto, hodně z nás stále ještě setrvává v objetí dech zkracujícího strachu, že se na ně ta příšera Covid dostane.

Je to něco jako když stojíte v tiché místnosti a nasloucháte. Je naprosté ticho a přitom víte, že se každou chvíli může něco strašného stát. Něco vybuchne, nebo někdo příšerně zařve, nebo spadne strop. Každý moment se náš svět může změnit v peklo. Nakonec se nic nestane, než že vaše nervy jsou rozjitřené, ruce se chvějí, srdce tluče jako při závodním běhu.

Jsme naučeni ze školy poslouchat. Nikdo nás nevedl tak, abychom analyzovali historii z hlediska nutnosti pro tu či onu válku. Namísto toho jsme byli nuceni zapamatovat si jména generálů a roky, kdy to zlo začalo a kdy skončilo. Když jsme byli donuceni číst literární díla slavných autorů, tak nikdo nepátral co tím-čím chtěli říci. Museli jsme odříkat obsah a tím to skončilo. Taky bylo naprosto v pořádku, když jsme to všecko po zkouškách zapomněli.

Tím pádem jsme se nenaučili to podstatné, což je umět přemýšlet, analyzovat, rozebírat náměty a vytvářet z nich závěry. Stačilo když jsme papouškovali co bylo v knížce, nebo na tabuli napsáno.

A jsme stále stejní, i jako dospělí. Sice dnes paní učitelku nebo pana učitele nahradila televize, která nám říká co máme dělat a opět při tom nemusíme přemýšlet. Takže jsme zlenivěli a už ani nemyslíme. Když nám v televizi řeknou, že to nebo ono je spiklenecká teorie a že to máme ignorovat, okamžitě nám jdou veškeré informace jedním uchem tam a druhým ven. Přece musíme poslouchat učitele, nebo vedoucího, šéfa, či jiného nadřízeného.

Jenže ta záhada je, jak to, že všichni ti poslušní nepřestali věřit na Covid i když media toto téma nahradila jiným námětem již před rokem? Jak to, že se nepoučili z nepřeberného množství studií, které všecky potvrdily, že o nic nešlo a že injekce jsou velmi škodlivé? Jak to, že nosili roušky proti Covidu, ale nikdy nepochopili podvod, jehož byly součástí?

Zdá se, že jediné vysvětlení je, že byli takto naprogramováni. Školská výuka se na nich podepsala a poznamenala celý jejich život. Odnaučila je samostatně myslet, odnaučila je pátrat po dalších informacích. Stačí, když si zapamatují klíčová data, prohodí je nějakým citátem autora a po zkouškách mohou všecko zapomenout.

S takovým přístupem zde budeme mít ten Covid asi napořád.

Existovala vůbec ta ‘pandemie‘?

Dr. Michael Yeadon, dříve jeden z hlavních vědců u firmy Pfizer se ptá, jestli vůbec tento nový a nevypočitatelný virus existoval. A je vůbec pravděpodobné, že by nějaká laboratoř kdesi v Číně jen tak vypustila ven nový a originální virus, když by tím mohli zničit naprosto všecky, včetně těch, kteří virus vyvinuli, objednali a zaplatili?

Ti, kteří si dali na tento virus požadavek a po vyprodukování své zboží převzali, jsou ti stejní, kteří ovládají všecka dnešní media. Tím pádem měli svrchovanou moc i nad historkou, kterou o viru a jeho účinnosti rozšířili. Jak víme, předně chtěli snížit množství lidstva na zemi, asi proto, že se nás bojí. Ale virus nesměl být příliš silný, aby nezničil i je. Nesměl být ani moc slabý, protože pak by nefungoval. Musel být tak akorát!

Co byl pak jeho účel, když byl pouze ‘tak akorát‘? Jeho účel byl zasadit semínka strachu všem, lékařům a nemocničnímu personálu, vzdělaným i nevzdělaným a celému lidskému stádu, jak zde na zemi je. Záhadný virus měl pouze dodat lidem strach. Tito pak běželi dobrovolně do nemocnic a dožadovali se léků, jakýchkoliv léků a když to byly injekce, tak se ani neptali co obsahují, hlavně když je mohli mít. Media zdůrazňovala, že injekcí není zas tak moc nazbyt a pak se opět se strachem v očích domáhali toho zázračného vpichu a doufali, že se na ně dostane.

Pro ty, jejichž strach byl tak mocný, že skončili v nemocnici, pak nasadili postup neméně škodlivý a smrtelný, což byl Veklury (dříve Remdesivir), ventilátory a vakcíny.

Nefunkční a škodlivé PCR testy tomu všemu dodaly věrohodnost a v některých případech, asi pro pádnost této informace, sem tam někoho infikovaly. Byly do nich k tomu účelu přidány škodlivé látky nejrůznějšího druhu, od radioaktivních prvků až po živé červy.

Panický strach, který všecky ovládl a zatemnil jim mozky zabránil lidem, aby viděli, že než přišlo očkování, tak byla světová úmrtnost stejná jako jiné roky, někde i nižší. Žádná úmrtí na strašlivou Covid chřipku se nekonala. Ta úmrtí přišla později následkem očkování a ne nějaké nemoci. Také přestala existovat běžná sezónní chřipka, protože její každoroční následky teď byly přičítány Covidu.

Nikdo si v tom zmatku nevšiml, že roušky způsobují bakteriologické infekce v plicích a někdy i rakovinu. Že jsou v nich díry, kterými mikroskopické viry projdou snadněji, než projde cestující vraty do zájezdního hostince.

Molekulární biologie je podle Dr. Yeadona ten nejvhodnější obor na ošizení kdekoho. To proto, že nic z toho není možno bez počítačů a složitých počítačových programů ověřit. A i tak jsou k sekvencování nutné různé dohady a předpoklady, což všecko produkuje ne příliš spolehlivé výsledky.

Kam se poděla chřipka?

Jak píše americký reportér, Hal Turner, chřipka na určitou dobu prakticky zmizela a byla nahrazena Covidem, jak ukazují záznamy organizace WHO, viz tabulku níže.

Dnes v Americe bláznovství s Covidem pokračuje, i když v celé zemi, která čítá 334,3 milionů lidí je pouze 955 nemocných a 5 lidí údajně na tuto chřipku zemřelo. Všichni z nich byli očkováni. A opět přicházejí do módy roušky, vysoké školy vyhazují studenty, kteří se nenechali ‘očkovat‘ a doktor odmítne člověka léčit, když se zadýchá výstupem do 2. patra, protože se bojí, že má Covid. Veškeré nemoci jsou považovány za Covid a zakašlat na ulici není radno, protože není snadné dokázat panickým okolojdoucím, že nejde o Covid.

Musíme si dát pozor, aby se to stejné extrémní šílenství nedostalo i do Evropy. To, co za nic nestojí, se velice snadno rozšiřuje.

Hal Turner přičítá toto bláznění blížícím se presidentským volbám. Ta snaha ovlivnit výsledky voleb zde bude zase, protože globalisté v žádném případě nechtějí nechat Donalda Trumpa volby vyhrát. Takže navodí opět ‘pandemii‘, karanténu, roušky a všecko ostatní, jen aby mohli znovu donutit populaci, aby volila poštou. To jim dává krásnou možnost výsledky upravit podle svého přání.

A stále nás straší dál

Kdysi jsem na tyto strašáky taky reagovala. Bylo jich hodně a zněly vždycky tak přesvědčivě. Postupem času jsem pochopila (dost dlouho to trvalo), že se nic z toho nestalo, ale zato se stalo mnoho jiného, o čem nikdo předem nemluvil. Poznala jsem, že ti strašáci jsou jen k tomu, aby odvedli pozornost od skutečně nebezpečných záležitostí, které pak ve skrytu probíhají. To mi umožnilo přestat tyto hrůzostrašné zprávy brát vážně. Namísto toho pátrám, co zkoušejí ti lumpové provést tentokrát, co za toho strašáka schovávají.

Jako třeba americké CDC, stále dál vytahuje na světlo původ Coronaviru. Pořád zkoušejí pátrat, jestli ‘virus‘ přišel z Wuhanu, nebo ne, jakoby to bylo důležité. V současné době mají už 26 variant původního Covidu, což je naprosto nemožné! Jak to, že žádný z vědců a jiných odborníků proti těmto nesmyslným tvrzením ještě nevystoupil? Anebo je ta censura tak dokonalá?

Prý ten hlavní druh Covidu je Omicron, což je zdroj 98% všech ostatních odnoží. Omicron dokáže stále měnit svoji genetiku a snadno ignoruje jak přirozenou imunitu, tak i tu, vyprodukovanou očkováním. To by ovšem znamenalo že když mění genetickou stavbu, tak to není ta stejná nemoc a dále to potvrzuje, že ‘očkování‘ nefunguje.

Další odrůdy Covidu jsou XBB.1.5, zvaný Kraken, XBB 1.16 Arcturus a pak naše staré známé: alfa, beta, gamma, delta a jiné, mnohé ani nepojmenované. Už z toho je zřejmě, že je zde něco v nepořádku a že to celé je nesmysl.

Údajně, zcela nový druh Covidu 2.86 je velice nebezpečný a více smrtelný než všecky předešlé. Podle informací z CDC ohrožuje pouze ty očkované a také ty, kteří prodělali PCR test a vyšli jako ‘pozitivní‘. Takže opět, ty injekce nefungují!

Toto varování se přidává k předešlým varováním, podle kterých plně očkovaní lidé mohou snadno dostat každé nachlazení, chřipku a jakékoliv jiné nemoci, které se zrovna v jejich okolí vyskytují. To proto, že očkování jim způsobilo AIDS a pak jsou náchylní na naprosto všecko. Teprve teď je to přiznáno, až už byla napíchána polovina světové populace a až ty injekce zničily imunitu každého příjemce.

Další pandemie se blíží

Strašáci se množí a přitom stále o nic nejde. Teď jsme strašeni s obyčejným nachlazením, kvůli kterému prý jsou desetitisíce návštěv u lékařů, tisíce nemocničních pacientů a pár tisícovek úmrtí. Znáte někoho, kdo zemřel na rýmu? Já ne.

Přesto přišli s novým ‘očkováním‘, které prý je bezpečné a účinné a nazývá se Arexvy. Prý dočista odstraní nachlazení a když ne nachlazení samotné, tak odstraní všecky ty, co jsou přes šedesát let staří. Jedno nebo druhé, pravděpodobně obojí.

Nesmíme zapomínat, že všecka tato očkování nám předkládají lidé, kteří zastávají názor, že země je přelidněná a část lidské populace by měla prostě zmizet. Takže napřed mají být očkováni ti, co jsou přes 60 a pak dostanou 75-letí ještě jednu injekci. Jinými slovy, napřed odrovnají ty, co jsou přes 75 a pak teprve přijdou na řadu 60-letí, na kterých bude jedna dávka mezitím pomalu pracovat.

Naštěstí, lidé už začínají chápat o co jde, i když hodně z nás stále ještě odmítá věřit, že je takový zločin možný. Takže nejen neočkovaní, ale ani ti, kteří se nechali zlákat a nechali si napíchat první očkování, nebudou nadšeni ničím dalším, čím nás zákeřný farmaceutický průmysl počastuje.

Vyřazeni z lidské společnosti

Hned se přidal známý intrikář, Bill Gates a řekl, že pokusné mRNA injekce nahradí veškeré léky a budou nás udržovat navždycky zdravé. Samozřejmě, že má pravdu, 2 metry pod zemí pak žádné léky potřebovat nebudeme. To je, co asi myslí.

Podle farmaceutických odborníků se na nás řítí celá záplava mRNA léků, prý jich už mají navyráběny stovky a stovky – včetně těch, které jsou proti srdečním nemocem a rakovině, což jsou ty hlavní problémy co mRNA vakcíny způsobují. Takže když je napřed způsobili, třeba i omylem, budou je schopni vyléčit? Těžko!

Odněkud z hlubin zatracení se náhle vynořil Dr. Anthony Fauci a už seje vítr, aby sklízel déšť, když říká, že všichni neočkovaní budou muset na zimu do karantény. A Big Pharma, ruku v ruce s Gatesem prohlašují, že ti neočkovaní budou vyřazeni z lidské společnosti.

Tito šílenci chtějí napíchat injekce všem. Neunikne jim prý ani domácí dobytek, protože i ti mají nedokonalou genetiku, kterou oni, babralové, ‘napraví‘. Jeden z největších amerických sedláků se už dokonce chlubí, že přidává mRNA jedy dobytku do potravy.

Ani komáři Gatesovi neunikli. Dnes je v laboratořích infikuje a vypouští do světa. Má v úmyslu jim rovněž přidat mRNA očkování, takže každé píchnutí komára nám dodá zároveň s jeho jedem, ještě vakcínu.

Můžeme se pouze divit, jak to, že Gates stále ještě běhá po světě, brázdí světem jako ta čarodějnice na koštěti a zkouší zabít ještě víc lidí. Jak to, že nesedí v kriminále, anebo nevisí někde na sloupu vysokého napětí? Jen v Africe zavraždila jeho ‘očkování‘ miliony dětí a zmrzačila jich ještě víc, jak říká Robert Kennedy Jr. Jak to, že všem uniklo, že se jedná o genocidu? Jak to, že se v tom stále nic neděje?

Mám jednu zásadu: jakkoliv se nový kontakt zachová k druhým, tak se jednoho dne zachová i ke mně. Stejně tak Gates, dnes řádí beztrestně v Africe, zítra může být u nás doma, přímo za humny. Musíme být proto velice obezřetní a nenechat se jeho lžemi ošálit tak, jako se nechala ošálit Sněhurka, když viděla krásné, červené jablko a nevšimla si té čarodějnice, která je držela.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x