23.8.2023
Kategorie: Politika

Největší starosti ODS v kostce

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Největší starosti ODS v kostce. Sice děláme jeden průšvih za druhým, kauza střídá kauzu, ale my máme starost o to, jestli Andrej podrbe či nepodrbe divočáka. Jsme totiž tak neschopní, že nic jiného, než antibabiš už nám zase nezbývá.

Nejsou základní léky, Válek se válí bůhvíkde, lidi nemají čím léčit ani pitomou angínu a rozmáhá se nám tu syfilis. Čísla jsou ze “záhadných” důvodů rekordní, bez účinného penicilínu je to fakt problém, ale svazácká Fialova letka řeší prase. Vracíme se do středověku a nikomu z nich to nevadí.

A aby dovršili míru své trapnosti a ukázali jak moc jsou mimo, recyklovala se k tomu “sto let” stará Ukrajina. A tak se vytáhne z klobouku za uši králík v podobě premiéra, který v plné polní cestuje vlakem. Ne, oni nevidí, jak dementní ta fotka je. Obléhaný Kyjev byl tak moc obléhaný, až se do něj řádně ohelmovaný Péťa v pohodě dostal z nádraží. Včetně pucfleků, co ho fotili jako velkého vůdce a líbali mu mezi selfíčky naleštěné polobotky. Ještě sebou mohl vzít Zdechovského v maskáčích bez zásobníku a byla by ta parodie dokonalá.

Hele to vám to opravdu nevadí, jaké naprosté pitomce z nás současná vládní sebranka dělá? Všechny ty nesmyslně vyhozený peníze, všechny ty Dozimetry a přehlédnutí miliardových chyb, rekordní inflace, lezení do zadku Bruselu a americkým zbrojařům, ožebračování důchodců, zdravotnictví na hranici kolapsu, znásilněné a zbité ženy v době, kdy největší starostí ministra vnitra je se vyfotit mezi duhovými účastníky LGBT+ cokoliv pohlavně nepohlavního vás napadne na Prague pride?

ODS klesla na naprosté dno. Ostatní mlčí, protože se jim u koryt líbí. I v ODS mlčí. Nevěřím, že nevidí, co se tam děje a mlčky to tolerují, protože funkce.

Jsou tam i chytří lidé, ale není tam žádné skutečné konzervativní křídlo. Kdyby bylo, nemohlo by tolerovat toto. Je mi špatně z toho, co ovlivňuje naše životy a ukázkově z nás dělá kolonii třetího světa. Je mi špatně z těch, co jim to tolerují a hrají si na opozici. Ať už tu vládní, nebo tu ve vlastních řadách. Dokud to tak bude, tak se tu vůbec nic nezmění. Dokud to tak bude, budou si v čele s Fialou myslet, že to co dělají, dělají dobře.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x