13.8.2023
Kategorie: Politika

Kritika vlády je desinformace?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Sofistikovanost propagandy dosáhla netušených výšin. Lidé jsou schopni věřit tomu, že černá je bílá. Jak jinak si vysvětlit, že většina občanů žije ve sladké nevědomosti a nevnímá absolutně žádné ohrožení jejich pohodových životů?


Vakcíny jsou účinné a neškodné, Česká televize veřejnoprávně informuje, válka nám nehrozí, zadlužení nevadí a když stát nemá peníze, tak si musíme poslušně zvýšit daně. A cenzura? Ta přece nehrozí, protože bojovat s dezinformacemi je nutné. Dezoláti jsou odporné bytosti, které bez ruských dezinformací nedají ani ránu a musíme před nimi ochránit naše ubohé a hloupé důchodce. To je svět “lepšočlověka”…

Neexistuje žádná možnost, jak s nimi mluvit a nedej Bože je získat na stranu ochrany svobody slova. Kritiku vlády považují za znak pomateného dezinformátora.

Nevím, jak z toho ven. Určitě ale myslím na to, že budeme muset sklonit hlavy a přizpůsobit své fungování této situaci. To znamená nenabíhat si na vidle neprofesionálním způsobem komunikace a chaotickou strategií. Zaměřit se na jasná fakta a neznehodnocovat naše diskuse průhlednými konspiracemi.

Fakta a realita je natolik výživná, že není nutné ji komplikovat neprokazatelnými tvrzeními. To si nechme do uzavřených skupin.

Alternativa by měla přestat bojovat mezi sebou a podpořit ty nejschopnější, s nejlepšími výsledky – to se týká politických stran, spolků i jednotlivců. Jinak nemáme šanci. I tak je dobré se připravovat na nejhorší…

 

fb

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x