4.8.2023
Kategorie: Ekonomika

Předloni Česká pošta sponzorovala gay pride a posílala duhové balíky, letos zavírá pobočky a propouští …

Sdílejte článek:

ČV

Před 2 roky psala Česká pošta tiskové zprávy, jak se v srpnu pošty zbarví duhou a zákazníci si budou moci posílat duhové balíky! Celé to stálo miliony korun. Letos pod vedením ministra Rakušana (STAN) zavírá pobočky a propuští lidi. Jedním z důvodů uzavíraní poboček ve velkých městech, je pravděpodobně snaha liberálních demokratů a jejich mecenášů, dostat se k lukrativním pozemkům a zprivatizovat je, ale to nic nemění na tristní situaci.

Státní podniky mají být ze své podstaty apolitické. Na aktivismus bláznivých liberálně demokratických politiků-aktivistů totiž vždy doplatí pouze běžní lidé: část přijde o práci, část si nebude moci dojít na poštu, protože v jejich okolí je zrušená.

Jenže po roce 1989 bylo hlavním úkolem havlistů zlikvidovat český národní stát a český národ. Vše bylo rozkradeno, nebo předáno za pakatel cizincům z řad nejstarší mafie světa, léta již probíhá cílená imigarce nebílých cizinců. Útočí se na svobodu slova, rodinu, běžné mezilidské vztahy. Češi jsou vystavováni experimentálním léčebným metodám, které přinesly velké utrpení.

Nechají si to Češi líbit do nekonečna? Nebo tu nejstarší mafii světa vyzvou na smrtelný zápas a pošlou jí na smetiště dějin?

 

ceskavec.com

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x