4.8.2023
Kategorie: Politika

Vládne nám lůza. Feťáci, hysterici, bankrotáři, v nejlepším případě průměrní lidé bez vzdělání

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Vládne nám špinavá lůza, které jsme umožnili zaujmout pozice elity. Ačkoli na ni nemají předpoklad ani morální, ani charakterový, a se svými mnohdy koupenými tituly ani intelektový. O inteligenci nemluvě. Národ se nad tím baví, ale v důsledku to veselé není. Vládnou nám feťáci, hysterici, bankrotáři, v nejlepším případě průměrní lidé bez vzdělání. Výsledek začíná být vidět: Česko stagnuje a padá do dluhů. Politici by alespoň neměli legitimizovat fet. Politika není párty, ale náročné poslání.

Na politicích, kteří spadli do tvrdých drog, vidíme vyšší náchylnost ke korupci a styku s organizovaným zločinem. Nejen u kauzy Dozimetr, ale třeba i starší kauzy tunelování Nemocnice Na Homolce jejím ředitelem, taktéž kokainistou. Politici nejsou soukromé osoby, spravují naše peníze a vykonávají moc, proto musí umět obstát ve stresujícím prostředí politiky i bez drog. [zdroj]

Nedávno tu byla kauza Dozimetr, v jejímž rámci odposlechy zachytily pražské politiky, jak si s ženami lehkých mravů dávají kokain a řeší s nimi, zda je lepší aplikovat jej do řiti či do vagíny.

Zdánlivě banální kokainová událost není úplně tak banální. Je to pomyslný vrchol ledovce.

Nejsem mravokárce, sám mám nespočet chyb, ale to co sleduji kolem sebe poslední dny, týdny a měsíce, už postrádá i prostor pro to, aby si člověk ze stavu naší doby a společnosti, dělal legraci. Nechodím občas daleko pro ostřejší výrazy. Ale jsou to oni, ti co o nás rozhodují, kdo ve mně vyvolává moje horší já… to bez tolerance, altruismu a pochopení pro prohřešky jiných.

A tak pokud jsem dnes sledoval opět tu snůšku výlevů reprezentantů naší politické scény ke kauze Vaňková, věrně kopírující trendy v EU a bílém zámoří, nelze jinak, než jak jsem to okomentoval již dnes u příspěvku dr. Tomáše Tyla. Myslím, že zdánlivě banální kokainová událost není úplně tak banální. Je to pomyslný vrchol ledovce.

Ukázali nám totiž jedno. Neomezenou moc. Mocenskou aroganci. Hloupost snoubící se s všehoschopností. Ukázali nám, že platí dvojí výklad pro právo i etiku. Ukázali nám relativizaci nepřekročitelného. Dle toho, kdo patří k jejich tlupě a kdo ne. Podporují se napříč politickým spektrem, a to jen proto, že z pozice rozdavačů veřejných peněz na pokoutné kšefty v tom jedou až na výjimky všichni, a hodně toho o sobě vědí. Je to bída to sledovat.

A tak se budu opakovat. Všechno je to jedna špinavá lůza, které jsme umožnili zaujmout pozice elity, ačkoli na ni nemají předpoklad ani morální, ani charakterový, a se svými mnohdy koupenými tituly ani intelektový. O inteligenci nemluvě… opakuji se, špinavá lůza. [zdroj]

Brněnská politička na koksu. Zkuste test na drogy u všech. Potom by se mnohé vysvětlilo.

Profesor Fiala o sobě hrdě prohlašuje, že propadal z matematiky:

Klidně ať si fetuje, však fetuje půlka poslanecké sněmovny, hlavně to nesmí dělat v pracovní době.

Piráti řekli, že co si paní primátorka města Brna dělá ve svém volném čase je její věc a nevidí důvod proč by po ní měli chtít demisi.

Takže, když paní Vaňková ve svém volném čase bude krást, fetovat, osahávat děti, nebo i sériově zabíjet. Když to bude v jejím volném čase, tak je vše v pořádku. Hlavně, že to nedělá v pracovní době na radnici a klidně může dál vést druhé největší město v republice.

To jsou fakt argumenty. „Nepamatuji se, že by mě někdo fotil, když jsem šňupala…“ „Klidně ať si fetuje ve volném čase, však fetuje půlka poslanecké sněmovny, hlavně to nesmí dělat v pracovní době…“

A to se pořád pětikoalice včetně Pirátů oháněla, jak Babiš snížil standardy pro to, kým má politik být, jak má vystupovat a že má být bez kontroverzí. [zdroj]

Primátorka Markéta Vaňková z Brna na fotografii s bílým práškem.

Co z fotografie vyplývá? A z reakce primátorky? Ta ihned reagovala. Jeden den popřela, že by fotografie byla pravá, druhý den mluvila jinak. Zvládla svou situaci? Kde berou síly naši politici, aby pro nás odváděli kvalitní práci?

Brněnská primátorka Markéta Vaňková (ODS) je připravena rezignovat na svou funkci. Prohlásila to poté, co nedokázala vysvětlit fotku, na níž je zachycena s bílým práškem připomínajícím kokain. Snímek začal o víkendu kolovat na sociálních sítích. Vaňková ho zprvu označila za fotomontáž. V pondělí večer však v rozhovoru pro televizi Nova přiznala, že fotka může být pravá.

Tak si to shrneme:

  • Ministr spravedlnosti je z Brna a čelí podezření, že nahlíží do spisů v nichž figuruje.
  • Premiér a chronický “bajkař” Fiala je z Brna – ten už chudák ani netuší co už je pravda a co lež.
  • Primátorka z Brna a její kamarádi z ODS pořádají drogové párty a pěkně se sjíždějí.
  • Kluci ze STANu a Top09 se zase pěkně drogově sjížděli v Praze a úplnou náhodou tunelují pražské firmy.
  • Předseda KDU byl menší zemědělec a svou firmu převedl na manželku. Úplnou náhodou pak zařídil větší peníze pro menší zemědělce. Gratulujeme, paní Jurečková, k tak šikovnému manželovi.
  • Jeho kolegu lidovce Hladíka, opět úplnou náhodou také z Brna, a u kterého zasahovala policie mj. kvůli podivnému hospodaření s byty v Brně , honem dosadili na post ministra životního prostředí.
  • Piráti ač jen 4 v poslanecké sněmovně, tak všude mají ve státní správě své nově dosazené kamarády doplněné rovnou rodinnými příslušníky.
  • No a zezadu to všechno drží ministr vnitra Rakušan s koksovými kluky z Dozimetru.

Takže je to cajk!
To je ta slibovaná změna, co přišla s novou garniturou. [zdroj]

Je to zfetovaný politik, který už nerozezná fikci od reality.

V každodenním životě se potkáváme s věcmi, které nám občas nedávají smysl. Utěšujeme se, že časem na to přijdeme.

V posledním roce a půl mám pocit , že jsem ve špatném filmu. Scenárista se buď úplně zbláznil nebo si něčeho šňupnul. Druhá varianta se ukazuje být pravděpodobnější a stoupenci vládní demolice, by ho nejspíše ještě pochválili a poplácali po zádech.

Opakovaně jsem si přehrávala video s rozhovorem , kde primátorka Vaňková v jedné chvíli vysvětluje a záhy hned popírá,co před chvílí řekla. No,ty nebudeš nejostřejší tužka v penále, proběhlo mi hlavou . Lžeš až se do Londýna práší.Vždyť tohle ji může věřit jen naivní člověk, modrožlutý fanatik nebo někdo, kdo si tu lajnu dal s ní.

Pominu-li všechny ty dobře maskované kauzy s byty a pozemky, kde tahle dáma figuruje , nemůžu přejít její lživou manipulaci. Pokud by pokračovala ještě pět minut , dospěla bych k závěru, že je potřeba ji politovat a poslat pět korun, nechť si koupí něco sladkého na nervy.

Skutečně dobrá hééérečka ,která se nás snaží přesvědčit, že šňupat kokain je vlastně v politice normální a pokud není v práci, není to nic proti ničemu.

Studovaná to právnička.

Zdravý rozum mi jasně říká, že tohle svinstvo do politiky nepatří a upřímně, pokud je člověk veřejně známá osobnost , neměl by si to dovolit ani mimo práci. Otázkou je, jestli skutečně byla mimo práci, protože se,v rámci pracovních povinností, setkává s lidmi i ve večerních hodinách. Děsí mne představa, jaká rozhodnutí padla pod vlivem bílého prášku a zda vůbec padla nějaká rozhodnutí bez vlivu.

Myslím, že každý,slušný člověk, kterému zůstala hlava na krku , ne proto , aby mu do něj nepršelo, ale proto, aby zapojil myšlenkové procesy , musí vidět tu aroganci a drzost ODSaku.

Mají tak poškozeny mozek, že už svou debilitu ani nezakrývají. Madam se ráda baví…… víno, pivo… HHC.

Hm, to je skutečná úroveň primátorky. Za drzost považuji její vyjádření,že my “Moravané”podporujeme omamné látky.

To, že na nich jede ona, je důkazem, že nejspíš nezvládá životní situace, svou práci a proto se musí stimulovat drogami, nebo se hooooodně nudí. My rozhodně nepodporujeme tohle svinstvo.

Nepotřebujeme lajnu v krvi, abychom se dobře bavili, smáli a žertovali. Preferujeme víno a tím jsme známí po světě.

Pro mne je určitě zajímavější nový recept Vidlákova portského, než nějaké HHC, které jsem ani neznala, dokud to nevyslovila ona sama.

Nejspíš to bude tím, že v mém životě uznávám jiné hodnoty a smysl hledám v něčem, co vnímám, že je pro mne a okolí přínosné. Což drogy nejsou, nebyly a nikdy nebudou.

Stejně ,jako drogy ,neuznávám alkohol za volantem.

Pokud si tahle banda zlodějů, feťáků a lhářů myslí, že je to ok, pak nechápu k čemu máme policii k potíraní organizovaného zločinu. ODS je banda zločinců, která už se netají ani svou posedlosti k drogám. Za to lidé, kteří trpí nemocí a využívají třeba marihuanu,ke zmírnění symptomu, utišeni bolesti…. ty pronásledujeme.

Nenechte se uspat na vavřínech . Tohle všechno není normální nikde ve světě. Všude jinde by dotyčný okamžitě rezignoval a týden by chodil kanálama. Upřímně být to Jindřich Rajchl, Babiš, nebo kdokoliv jiný z opozice, média by ho roztrhala tak, že by se i ten kokain zpětně v prášek proměnil.

Vaňková by měla rezignovat a vůbec by se nemělo debatovat o tom, zda byla či nebyla na pracovní schůzce.

Nějak se naším voličům ukazuje , že jejich volba byla pekelná. Postupně zjišťují, že kromě ukrofanatiků,zlodějů a lhářů , zvolili feťáky a sexuální devianty.

Pak to u nás nemá tak vypadat . Co za člověka může chtít spojovat WC chlapců a děvčat na školách, rušit ploty ve školkách a ignorovat násilnosti vůči vlastnímu národu?
My už odpověď známe.Je to zfetovaný politik, který už nerozezná fikci od reality.

Je čas ,aby nesli za své činy zodpovědnost, aby konečně táhli ke všem čertům a už se nevraceli.

Tam si mohou praktikovat ty své zvrhlosti a přesvědčovat jeden druhého, že je to v pořádku. [zdroj]

Politici konečně musí pochopit, že pravidla platí i pro ně.

To zas bylo keců o tom, jak vyčistí politiku a jak půjdou příkladem. A výsledek?

Pirát Kolařík se na akci ministerstva vnitra zleje jako dobytek, a pak nabízí manželce trojku s milenkou a teď primátorka ODS Vaňková přiznává, že v podstatě fetuje.
Fakt skvělá vládní vizitka!

Primátorka za ODS Vaňková včera řekla, že fotka, na které je s lajnou koksu, možná je skutečná, i když ráno ještě lhala a říkala, že jde o fotomontáž. A opoziční Piráti ji teď chtějí podržet, že oni prý nejsou ti, kdo by za něco takového, rozuměj trochu toho fetu, někoho kritizovali nebo nedej bože chtěli něčí rezignaci. A další opoziční politik, Matěj Hollan, dodává, že na koksu jsou snad všichni politici, že je to normální a proč se tomu kdo diví.

To mě od nich už vůbec nepřekvapuje. Hezky si je všechny ta ODSka vychovala! Skutečně k obrazu svému.

Politici konečně musí pochopit, že pravidla, která sami vytvářejí, PLATÍ I PRO NĚ!

Nesmí se vznášet nad zákony!

Není možné jeden den povýšenecky ostatním říkat, jak mají žít a co smí a co nesmí, druhý den zaměstnat přítele z protekce a večer si pak dát lajnu, jít s milenkou na pokoj, a pak ještě mlátit manželku, která vám na tu nevěru přijde! Jenže tohle naši současní politici dělají. A ještě se navzájem kryjí. [zdroj]

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x