2.8.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní berlínský park: Afričany hromadně znásilněné ženy

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V berlínské multikulturní čtvrti najdete park, který je pověstný tím, že tam postávají hloučky afrických obohacovačů, kteří v místě zcela nerušeně prodávají drogy a občas si odchytí nějakou tu osamělou ženu, kterou pak hromadně znásilní.

Protože se již osamělé ženy do parku bojí vejít i za bílého dne, troufnou si i na páry, kdy muže zneškodní a ženu hromadně znásilní – jako tomu bylo v posledním případě.

Multikulturní park Görlitzer je nyní téma číslo jedna nejen mimo mainstream. Dokonce i šéfka německých Zelených, která by možná byla svojí postavou v zemích subsaharské Afriky považována za žádoucí, neboť kypré tvary se tam cení, prohlásila, že by do parku nikdy sama nešla.

To je v kontextu její vítací politiky bez hranic poměrně zajímavé, neboť ona sama se maximálně snaží o to, aby bylo takovým Görlitzer parkem celé multikulturní Německo.

Již několikrát jste si zde mohli přečíst o incidentech z posledních měsíců, kdy došlo k většímu počtu hromadných znásilnění, včetně velmi brutálního znásilnění mladé ženy, jejíž partner byl pobodán a zbit, aby se náhodou nepokusil ženu bránit.

Zatímco asi před týdnem dopadli prvního ze skupiny obohacovačů – Somálce, nyní se objevily informace o druhém ze skupinky černochů, kteří ženu znásilnili…

Druhé zatčení bylo provedeno v souvislosti s nyní nechvalně známým skupinovým znásilněním v Görlitzer Parku v berlínské multikulturní čtvrti Kreuzberg v neděli večer.

Případ přitáhl širokou pozornost kvůli policii, která incident držela mimo zprávy, přestože pachatelé jsou od 21. června na útěku.

Noviny Welt nakonec znásilnění odhalily až téměř měsíc po incidentu, přičemž kritici tvrdili, že policie případ skrývala, protože pachatelé byli považováni za cizince, což je skutečnost, která může být nyní potvrzena.

Jeden z podezřelých, zatčený ve čtvrtek, je ze Somálska a nyní byl zatčen 22letý muž z Guineje-Bissau.

O druhém zatčení informoval deník Berliner Zeitung s tím, že podezřelý Afričan byl dopaden poblíž místa znásilnění a nyní je ve vazbě.

Podle policejního zdroje, který prozradil podrobnosti o případu, byla 27. června brzy ráno hromadně znásilněna 21letá žena. Pachatelé drželi přítele oběti, kterého pobodali, zatímco ji muži znásilňovali.

Po incidentu berlínská policie nezveřejnila žádné podrobnosti ani popis černošských útočníků.

Görlitzer Park je v Berlíně již dlouho předmětem sporů, protože populární park je plný afrických drogových dealerů, kteří operují po celém parku. Park je často dějištěm násilí, na hřištích jsou pravidelně nacházeny jehly a dochází tam četným sexuálním útokům.

Dokonce ani dětská zoo v parku nebyla bezpečná. V roce 2017 tam syrský migrant znásilnil za bílého dne poníka před očima dětí.

„Moje chůva byla venku s naším synem v Görlitzer Parku. Byli svědky toho, jak muž poníka sexuálně napadl,“ řekla tehdy jedna žena deníku Berliner Morgenpost.

Chůva pořídila fotografii muže, jak znásilňuje poníka, a poskytla je policii. Migrant byl v reakci na to vykázán z dětské zoo, ale není jasné, zda byl někdy obviněn policií.

Letos zatím došlo jen v tomto parku k osmi hromadným znásilněním, stejně jako k mnoha sexuálním útokům a sexuálnímu obtěžování (drtivou většinu případů zřejmě ženy vůbec nehlásí). K pěti z těchto znásilnění došlo v červnu.

Park byl podporován levicovými neziskovkami, které bránily drogové dealery, označily tvrzení o kontrole jejich operací za formu rasismu a tlačily na legalizaci jejich přítomnosti v parku.

Drogoví dealeři jsou neformálně tolerováni policií po celá léta. Policisté jen zřídka kontrolují jejich obchod s drogami pod širým nebem.

Od roku 2020 bylo jen v Berlíně zaznamenáno více než 300 hromadných znásilnění, z čehož většina byla v režii cizinců (kolik z těchto znásilnění spáchaly skupiny Arabů či Turků, kteří se v zemi narodili a jsou tedy ve statistikách vedeni jako Němci, lze jen stěží odhadnout).

Berlínské úřady jsou také obviněny ze zatajení další série skupinových znásilnění na oblíbeném místě Schlachtensee, jezeře v jihozápadním Berlíně, kde byly hromadně znásilněny tři oběti, včetně 14leté dívky na začátku června.

Stejná policejní jednotka pověřená vyšetřováním těchto zločinů také vyšetřuje skupinové znásilnění v Görlitzer Parku.

Podle státního zástupce je čtyřem podezřelým mezi 14 a 19 lety a byli identifikováni, ale zůstávají na útěku. Policie a státní zastupitelství dosud odmítaly poskytnout podrobnosti o národnosti podezřelých a jejich migračním pozadí.

Vzhledem k rozšířené roli migrantů, pokud jde o sexuální útoky, byly podrobnosti o takových případech v minulosti záměrně zatajovány, včetně neslavného novoročního masového znásilnění v roce 2016, kdy byly po celé zemi sexuálně napadeny tisíce německých žen, přičemž většina případů se odehrála v Kolíně nad Rýnem.

 

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x