1.8.2023
Kategorie: Společnost

Tak už jsem dostala předvolání i já …

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Doba je opravdu vymknutá z kloubů…

Jak asi víte, usilovně pracuji na počítačové hře – na old-school RPG s prvky psychologického hororu, která se mimo jiné zabývá otázkou osobní odvahy a resilience. Podobně rozsáhlý projekt obvykle dělá 10-25 lidí. Já se ale samozřejmě rozhodla, že dělat hru vyžadující dvacetičlenný tým s dvacetičlenným týmem je jen pro amatéry a že já to zkusím udělat sama. Vybavena jen svou abnormální umanutostí a mozkem velikosti planety! Jo, já vím, přesně to slovo, co vás napadlo, jsem…

Prostě zkouším, jestli takovou hru dokáže za pomoci nejmodernějších technologií vyrobit jediná odhodlaná osoba. Zatím to nějak zvládám, ale práce je naprosto gigantické množství, takže mám často období, kdy pracuji 6-7 dní v týdnu, často i přes dvanáct hodin denně. Zbývající čas a životní energii pak věnuji zahrádce a usilovnému studiu současné geopolitické situace, režimním metodám manipulace lidské mysli a zkoumání akcí nadnárodní mafie, která nás aktuálně tak nechutně dusí.

A právě to druhé se mi teď vrací jako bumerang. S partnerkou (tou, co už nemohla snést vyprázdněnost akademického prostředí Národní knihovny a tak teď radši řídí v Praze tramvaj) jsme si daly krátkou dovolenou, kdy jsme především projížděly sever Polska a čuměly na lodě, protože lodě jsou naprosto krásná „stvoření“. A zatímco jsem si užívala pár dní volna, nějaký aktivistický dobrák v maminčině sklepě se rozhodl, že poctí nějakým tím trestním oznámením i mě…

A teď se podržte, k čemu mám jít podat vysvětlení.

ZPOCHYBŇOVÁNÍ VÁLEČNÝCH ZLOČINŮ

Panebože, to jsou věci. Já, která jsem naopak velmi silně zaměřená proti šíření nacismu, fašismu, válečným zločinům a totalitním ideologiím, mám jít vysvětlit zpochybňování válečných zločinů? Všechno je postavené na hlavu! To je jak kdyby novináře, který odhaluje organizovaný zločin, předvolali aby jim vysvětlil, proč schvaluje organizovaný zločin. No…ale to je právě problém té dnešní doby, která je vymknutá z kloubů.

Můj táta byl kdysi také předvolán na StB, protože velká část naší rodiny za minulého režimu utekla na Západ. Táta, naprosto slušný člověk, si tam s pány od StB promluvil, byl slušný, páni z StB byli taky v klidu a slušní a tak jen táta řekl něco jako „já nic nevím“, oni řekli „my víme, ale předvolat jsme vás prostě museli“ a tím to haslo. Já předpokládám, že moje předvolání bude v pohodě. Většina dnešních policistů se totiž rozhodně nedá srovnávat s tehdejšími estébáky (v tom dobrém smyslu!) – většina z nich je normální a také moc dobře ví, co se kolem nás děje. Ale předvolat mě bohužel musí, když se někdo rozhodl zneužít systém a přes něj se mě pokusit tak nějak šikanovat. Takže tam půjdu, promluvíme si a uvidíme. Škoda, že někdo policii zdržuje podobnýma blbostma. Mimochodem, táta se po revoluci stal důstojníkem vězeňské služby v Ostrově, kde jsou zavření ti nejhorší vrahouni a násilníci, takže vím spoustu historek o lidských zrůdách, před kterými nás policie pomáhá chránit – já rozhodně nejsem nějaká vymaštěná ACAB blbka a vím, že policie je nezbytná. O to víc mě mrzí, jaká je dnes snaha o její zneužití tou šílenou nadnárodní mafií k zastrašování normálních lidí.

Pokud by to ale nějakou shodou okolností dopadlo nečekaně špatně a posunula jsem se na metu politicky pronásledovaných jedinců jako je pan Josef Skála, Ládik Vrábel a další, tak budiž. Je to nepravděpodobné, ale možné. Nad tím jen mohu pokrčit rameny, ale moje názory to rozhodně nezmění – vždy budu zásadně proti válečným zločinům, nacismu, fašismu, terorismu, mediální manipulaci a proti mafiánským praktikám Globálního Parazita (tedy proti té ohavné, pedofilní a genocidní nadnárodní mafii).

 

bornova.pub

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x