22.7.2023
Kategorie: Ekonomika

Banka zrušila účet Nigelu Farageovi. Má prý nechutné názory, přátelí se s Trumpem a dovolil si být kritický k LGBT lobby

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Prestižní banka zrušila účet Nigelu Farageovi, autorovi brexitu. Má prý nechutné názory, přátelí se s Trumpem a dovolil si být kritický k LGBT lobby. Samozřejmě je stoprocentně i proruský, trhá pavoukům nožičky a nechutnají mu kobylky.

Přesně tohle je ten důvod, proč je přímo životně důležité trvat na zachování hotovosti. Jakmile o tutu možnost přijdeme, okamžitě se stáváme rukojmími bankovních domů a lidí, kteří je ovládají. Jakmile poté nepůjdete s jejich oficiální agendou, můžete bez přehánění klidně umřít hlady, být vystěhováni z vlastního domu nebo bytu, mohou vám být v rámci jejich dobra odebrány děti, a vůbec nikoho to nebude zajímat. Dokonce věřím tomu, že je tu spousta deprivantů, kteří by tomu byli ochotní už teď tleskat.

Oficiálně sice banka na začátku zdůvodnila zaříznutí tohoto nepohodlného politika tím, že nemá na účtu dost peněz, ale časem vyšlo najevo, že to bylo z důvodu zcela jiného. Milý a drahý Nigel byl kromě výše uvedeného označen i jako fašista, protože považte, on se přátelí s Novakem Djokovičem a kdysi v mládí určitě něco fašistického provozoval. Nigel též není podle banky dostatečně inkluzivní, jak přesně moc by se musel nad různými pohlavním i bezpohlavními odchylkami rozplývat, aby se dostatečně zinkluzivnil, uvedeno nebylo. Zato v důvodné čtyřicetostránkové zprávě pro Výbor pro reputační rizika bylo 86 krát uvedeno slovo brexit.

Co se proruského smýšlení týká, tak sice banka podle svých slov žádné přímé vazby neobjevila, ale mohla by objevit, že. Prostě celkově jsou NÁZORY Nigela Farage prý nechutné a vymykají se širší společnosti. Té společnosti, která většinově hlasovala právě pro jeho brexit? Aha, už to chápeme, té ne, té co by většinová být měla. Návazně na to odmítlo Nigelovi založit účet téměř dalších deset bank, protože narativ byl vytvořen, Nigel je fuj, a tomu se účty neotevírají. Tečka.

Tohle je vzkaz všem, kteří nám tu neustále tvrdí, jak se to u nás nemůže stát, že je to zase jen strašení a dezinformace od dezolátů, kteří evidentně, jako už tolikrát, měli a mají zase pravdu. Samozřejmě, že to není jen strašení, a samozřejmě, že to k tomu směřuje. Celá Evropská unie i naše vláda neustále vypouští balónky, proč je potřeba hotovost zrušit, proč je to pro naše dobro, proč nás chtějí o svobodu rozhodovat o svých financích připravit. Protože ano, mít přístup k finančním prostředkům je svoboda. Bez toho budou z lidí jen na libovůli systému závislí otroci. A o to tu jde.

A jestli si myslíte, že neděláte nic špatného a tak se vás to nebude týkat, hluboce se mýlíte. Vy nebudete rozuhodovat o tom, co je a co není špatné. Rozhodovat budou vládnoucí elity, pro které to může být od hovězího steaku přes to, že moc jezdíte autem a málo chroustáte brouky, až po sociální kredity za (ne)uvědomělé názory. Třeba na LGBTXYZ fluidní pohlaví, nebo že chcete vlastnit dům. A tím to samozřejmě nekončí, ten výčet se bude upravovat dle aktuálních potřeb, včetně té hlavní, udržet se u moci a penězotoků za každou cenu. Jakmile se toto jednou nastaví, už nebude cesta zpět. Tedy minimálně nebude poklidná cesta zpět.

Proto je potřeba zachování práva na hotovost bránit za každou cenu. A všichni, kdo budou tvrdit, že to není potřeba, že je to přežitek, a že je v našem zájmu se ho vzdát, prachsprostě lžou a jako lháři by neměli zůstat v žádné pozici, kde o tom mohou rozhodovat. Ideálně od příštích voleb, které snad ještě svobodné budou.

 

FB

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x