14.7.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Berlínská koupaliště omezují provoz kvůli tlupám výrostků

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Potom, co „Wir schaffen das“, se už Němci v horku ani nevykoupou. Zatím v Berlíně, ale předpokládám, že je to otázka času, kdy budou “tlupy“ pro zábavu obohacovat i další koupaliště. Bezmocní zaměstnanci jsou vystavováni nepokrytému vyhrožování, třeba jeden patnáctiletý návštěvník podle jejich zoufalého dopisu městu uvedl, že personál si zaslouží, aby na ně někdo plival a mlátil je. Terčem útoků jsou také příslušníci sexuálních menšin, dívky pak cílem obtěžování, v křoví jsou cítit fekálie a zdi sociálních zařízení jsou potřísněny močí a exkrementy. Inu to je tak, když se chováš všude jako doma.

Není to samozřejmě nic překvapivého, když po staletí žijete nějak, těžko se z vás navzdory propagandě stane přes noc intelektuál s lattéčkem. Navíc tihle lidé svoji novou vlast mají evidentně moc rádi, respektují její zákony a chtějí se integrovat. Asi úplně stejně jako jejich kámoši v Paříži a Lyonu. Ti jistě jen v rámci minimalizace uhlíkové stopy zapalují Francouzům auta, a nutí je tak chodit pěšky. Někdy teda u toho chytí půlka ulice, ale čert to vem, že. Francouz to zaplatí a jede, tedy spíš opatrně jde dál. Tito němečtí integrovaní hosté zase asi nesnáší plýtváni vodou, a tak dělají všechno proto, aby si Němci už nesmočili ani palec, a pěkně se vařili ve svých bytech jako placky v poušti.

A co na to sami Němci? Zaměstnanci se hází marod, policie odmítá přebírat roli plavčíků, město organizuje semináře pro řešení krizových situací a nabízí těm zaměstnancům individuální psychologickou péči. A dokonce už přiznává, že světe div se, jsou největší problémy na koupalištích v přistěhovaleckých čtvrtích. Že jsou to skupiny zdaleka nejen s migračním pozadím, ale také s migračním pozadím. A protože nikdo neví jak z toho, a ono upřímně v této fázi už žádné milé a sluníčkové řešení není, tak ta koupaliště radši zavírají.

Co zavřou dál? Noční vlaky? Tramvaje? Ulice v noci vůbec? Zajímavé otázky. A pro všechny, kdo budou stále opakovat jak zaseknutá deska svých mentálních kapacit, že to přece není tím, že už je tam té cizí kultury příliš mnoho a že nás se to přece netýká, tak říkám jediné. Dělo se toto před migrační vlnou? Ne? Aha. A nás se to netýká z jediného prostého důvodu. Že tenkrát seděl na Hradě Miloš Zeman, a že jsme na rozdíl od Vítka Rakušana s Petrem Pavlem v zádech tenkrát kvótám na migranty odolali.

Ono obohacení jinými kulturami je fajn. Ale jen do doby, než se stanete cizincem a lovnou zvěří ve vlastní zemi. Kdo si to chce vyzkoušet, nechť se jede obohatit individuálně. Už to nemá daleko. Já si radši zachovám ta bezpečná koupaliště s plavčíkem a bez URNY.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x