14.7.2023
Kategorie: Společnost

Co je horší: ‚očkování,‘ nebo elektromagnetické záření?

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Molekulární bioložka, Dr. Soňa Peková se vyjádřila, že tak zvané očkování proti Covidu bylo vyrobeno proti něčemu, co už dávno neexistuje. Není možné vyvinout očkování proti něčemu, co koluje na podzim a v zimě a co v žádném případě není odrůda toho, co kolovalo začátkem roku, zjara. To není ten stejný virus, to je něco zcela jiného. Každá tak zvaná mutace byla způsobena jiným, novým virem a jedna s druhou nemají nic společného. Chovají se odlišně, mají jiný genom, jiný program a všecky dokazují, že byly uměle vyrobeny, protože se nechovají jako přírodní materiály.

Farmaceutické firmy na tom nejsou finančně nejlíp a potřebují nutně zisky, které nové injekce proti Covidu přinesou. Jenže my ještě nemáme dostatečné znalostí a zkušeností s geneticky změněnými látkami tak revolučního typu, jako je injekce proti Covidu. Vůbec nevíme co mohou způsobit za pět, deset let.

Dr. Peková byla první a možná jediná, která již začátkem r. 2020 zkoumala první případy onemocnění koronavirem a také vyvinula nový, levný způsob, jak přítomnost viru testovat. Říká, že virus nemohl v žádném případě vzniknout přirozeným způsobem, ale byl vyroben uměle, v laboratoři. To proto, že velitelské centrum viru, odkud vychází pokyny pro mutaci, změny a úpravy, je u koronaviru velice chaotické. Je to jakoby tuto část napadlo tornádo. Takový zmatek by v přírodě neobstál; příroda sama by takový virus zničila.

A hle – zde virus zničený není a přes veškerou chaotičnost stále dál funguje. Něco takového může být pouze umělého původu.

Radiace jako zdroj chřipky

Zde bych přidala k zamyšlení trochu jiný námět. Mezi současným vědeckým okruhem je jaksi stále opomíjena skutečnost, že všecky chřipky a po pravdě řečeno všecky nemoci jsou způsobeny nějakou formou stresu. Ať už je to stres fyzický, psychický, chemický, nebo jiný, trvalý stres, anebo silný náraz stresu ve všech případech vyprodukuje nemoc a podle jeho intensity se odvíjí i intensita nemoci, kterou způsobí.

Dnes bychom již měli vědět, že chřipky vděčí za svůj výskyt elektromagnetickému záření (dále elmag). Předtím, než přišel telegraf, elektrifikace, radio, radar, námořní sonar a pak mobilní telefon a 5G stožáry, chřipka byla skoro neznámá. Objevovala se jednou za mnoho desítek let a byla údajně způsobena zvýšenou sluneční radiací. Proto se jí v anglicky mluvících zemích říkalo ‚influenza.‘ Byl to prostě vliv něčeho neznámého.

Zato v dnešní době, s každým novým elektrickým objevem, ať už to bylo radio, elektrifikace, či cokoliv jiného, přišla také vlna chřipky. Takže můžeme usoudit, že chřipka je reakce našeho imunitního systému na stres, způsobený jedem, který vznikne v živém organismu následkem ublížení radiací. Pravda, postupně jsme si na všecky ty vynálezy zvykli, takže chřipkové vlny netrvaly věčně, ale s každou novotou přišla zároveň i epidemie chřipky.

Někdo by mohl namítnout, co tak sezónní chřipky, na podzim a časně zjara? Tyto mohou být opět reakce na stres, způsobený jedem, který vznikl v lidském organismu následkem prochladnutí. Když skončí léto, mnohým to trvá velice dlouho než pochopí, že se budou muset tepleji oblékat. Jsou takoví, kteří ještě v lednu chodí v krátkých kalhotech a v tričku. A zima je stresor, to říká i Dr. Hans Selye, který vliv stresu objevil a který v jeho knihách píše, že mnohé slabší organismy mohou zemřít na prochladnutí při teplotě 18°C (65°F).

K tomu můžeme připočíst zkažené trávení, což je též podstatný stresor, které bývá způsobeno přílišným hodováním ke konci roku. Na příklad, v Americe máme koncem listopadu „Den díkůvzdání“ (Thanksgiving Day), což je obyčejná žranice. Celé rodiny se sejdou, aby se přejedly nevídanou spoustou různých a často nesourodých jídel.

Hlavní bod je krocan, který při své váze až do 10 kg může být někdy nedodělaný. A pak jsou tam mísy a misky s omáčkou z jeřabin, vaječný salát, coleslaw (jemně nastrouhaná mrkev a čerstvé zelí, majonéza – vynikající), zeleninové mísy a saláty, bramborový salát s majonézou, a mnoho dalších kuchařských výmyslů, včetně zákusků a zmrzliny. Hned na to se začne péct na Vánoce, pak přijde Nový rok, takže důvodů pro přejídání není koncem roku málo.

Jenže z druhé strany, když si uvědomíme, že 11 milionové čínské město Wuhan bylo první na světě, kde byla zavedena 5G mikrovlnná síť, to muselo vytvořit neuvěřitelný nátlak na zdravotní stav každého obyvatele. Pak padali v ulicích, jevili známky dušení a třásli se až poskakovali. Bylo dřív dušení a nadměrný třesot příznakem chřipky? Rozhodně ne.

Úvahy vědeckého laika

Dnešní lékařská věda podezřívá viry a bakterie, že chřipky způsobují. Podle jiných vědců to ale není pravda. Viry s bakteriemi jsou něco jako uklízecí čety, které se snaží napravit škodu, způsobenou něčím zcela jiným. Dr. Stefan Lanka ze Švýcarska dokonce zjistil, že se ještě nikomu nikde na světě nikdy nepodařilo ani jeden virus isolovat, neboli očistit od přísad.

Pak je zde otázka: co jsou to viry? Co je to, co vědci považují za viry a zkoumají to? Co je to, co objevila Dr. Peková jako chaotické kontrolní centrum? Zřejmě se tyto částice pokaždé nacházejí v místě nemoci, ale způsobují opravdu nemoc samotnou? Anebo pouze odklízejí to, co nemoc zničila? Jedná se opravdu o stejnou věc, anebo jde záměnu názvů?

Jedna část vědy je přesvědčena, že viry a bakterie způsobují nemoci, další považují viry a bakterie za neživé a neškodné pomocníky.

Takže co když je koronavirus opravdu způsoben 5G radiací? Ta je neviditelná, neslyšitelná, nezanechává jiné stopy než poškození lidských orgánů a tkání. Tato nová forma radiace je nesmírně škodlivá, mnohem víc než nám odborníci říkají. Je určitě schopna zničit kontrolní systém mRNA virů, jak zjistila Dr. Peková, takže pak to vypadá jakoby tam řádilo tornádo.

Důkaz z vyšších míst

Americké „Národní centrum pro biotechnologické informace“ (National Center for Biotechnology Information), které je součástí „Národního zdravotního institutu“ (National Institute of Health), což jsou obojí součásti vlády, takže to nejsou žádné tendenční organizace, které dnes jsou a zítra ne, vydalo v r. 2021 dokument, nazvaný „Společné rysy mezi COVIDem-19 a poškození radiací.“

V tomto dokumentu je psáno, že byly zjištěny spojitosti mezi onemocněním Covidem a vlivem radiace. Ti, kteří onemocněli SARS-CoV-2, mají často horečku, kašlou a mráz jim běhá po zádech. Také se u nich objevují některé neobvyklé příznaky, jako ztráta čichu a chuti, třesot a zčervenání končetin, které je způsobeno poškozením drobných cévek, což dokáže snad jen radiace. Také dochází k vyšší srážlivosti krve a poruchám srdce.

Ty stejné potíže byly zjištěny u těch, kteří byli vystaveni elmag záření a trpí tak zvaným „akutním radiačním syndromem.“ V obou případech jsou tyto potíže způsobeny zánětlivostí, která může způsobit škodu i několika tělesným orgánům zaráz.

U obou případů dochází k cytokinové bouři, kdy nastane navýšení počtu molekul, které podporují zánětlivost, zatím co počet protizánětlivých molekul je zmenšen. Samozřejmě, že vliv něčeho takového na ty, kteří již trpí nějakými předběžnými chorobami, je silnější, než vliv na zdravé jedince.

Říkají tomu ‚mikrovlnný syndrom‘

Začíná to bolestmi hlavy, krvácením z nosu, bolestmi kloubů, zvoněním v uších. Patří k tomu neobvyklá únava, pálení a někdy také zčervenání pokožky, nespavost, napjatost a neschopnost soustředění. Dříve zdraví jedinci podléhají těmto problémům poté, co byla 5G, nebo někdy i 4G anténa nainstalována do jejich blízkosti.

Neionizující radiace z 5G zdrojů, i ta, která je hluboko pod hladinou, považovanou odborníky za ‚bezpečnou‘ způsobuje tyto problémy. Co je ještě horší, u všech, kteří se ocítají v dosahu tak silného elmag zdroje dochází postupně ke stavu přecitlivělosti, kdy tito lidé nesnášejí ani sebemenší náznaky radiace. Pak nemohou ani používat telefon, elektronika v autech jim dělá velké problémy, o mikrovlnné troubě ani nemluvě.

Ovšem všimněte si, velká většina těchto mikrovlnných antén je instalována na školy, na nemocnice, na vícebytové domy, na domovy pro důchodce a na kancelářské budovy. Všude tam, kde se nacházejí ti nejvíce postižitelní, ti nejvíc zranitelní.

Ředitelka švédské ‚Nadace radiační ochrany,‘ Mona Nilsson říká, že je to skandál, že vůbec došlo k nainstalování 5G sítě, aniž by byly prvně prozkoumány její vlivy. Nadace vypracovala snad první studii vlivů elmag záření, která dokázala jako moc je 5G radiace lidskému organismu škodlivá. (Ne že by 4G radiace byla o moc lepší.)

Mnoho vědců z celého světa neustále varovali a předvídali katastrofální následky – bohužel, nikdo na ně nedal. Vlády měst, vesnic a států rády odsouhlasily povolení pro nainstalování antény jednak proto, že dostaly odměnou nějaké technologické triviálnosti, jako počítač a mobily a také proto, že o daném problému vůbec nic nevěděly. Nikdo z nich nic nevěděl, ale nikdo se ani vědět nepokoušel.

Dr. Lennart Hardell, světově známý vědec, který na zmíněné švédské studii pracoval, se zabývá vyšetřováním případů rakoviny, způsobené radiací. Podle něho, 5G radiace působí jako základní biologický mechanismus v tom, že ovlivňuje více orgánů zaráz. Při pokusech naměřil u těch, kteří onemocněli z radiace až 2,5 milionu mikrowattů ve vzdálenosti 60 metrů od antény, což je maximální hodnota, kterou jeho zařízení dokáže naměřit.

K tomu je nutno si uvědomit, že tyto antény nefungují na plnou kapacitu. Kdyby byly zapnuty naplno, ať už schválně, nebo omylem, tak usmaží všecky lidi kolem. Snad proto tam byly nainstalovány?

Podle Dr. Hardella, ‚Mezinárodní výbor na ochranu proti neionizující radiaci,‘ který sídlí v Mnichově, v Německu, je soukromá, ne-vládní organizace, která si velmi dobře rozumí se WHO. Následkem toho, jejich jednání jsou neprůhledná a hladina bezpečnosti radiace, kterou skrze WHO uplatňují na celý svět, je příliš vysoká. Ještě ke všemu berou v úvahu pouze tepelný vliv záření, což je naprosto nedostatečné. Zcela neprofesionálně ignorují pulsování této radiace, což představuje značné nebezpečí.

Genetika je též zasažena

Tři vědci, V. Garaj-Vrhovac, D. Horvat a Z Koren zjistili na pokusech s morčaty, že radiace zabrání DNA, aby mohlo projít do S-fáze a spojit se s (3H)thymidinem. Tím dojde ke zranění chromozomů v buňkách, zasažených radiací. Něco takového dokazuje, že mikrovlnná radiace způsobuje změny v syntéze a také ve struktuře DNA molekul.

Radiace, kterou tito vědci použili měla kmitočet 7,7 GHz a hustotu 30 mW / cm2, po dobu 15, 30 a 60 minut. A teď si představte, co nám dokáže způsobit mikrovlnná radiace 5G, která používá kmitočet 60 GHz a 24 hodin denně na nás působí z blízké antény.

Naše oblíbené mobilní telefony nás potichu ničí

Současná studie vlivu elektromagnetického a radio-frekvenčního záření na člověka a jiné živé organismy jen potvrdila, co je víc než zjevné, že záření, vysílané mobilním telefonem způsobuje rakovinu. Vědci, kteří studii vypracovali tím vygenerovali pádné vědecké opodstatnění pro toto tvrzení.

Takže tak, jak velké množství národů světa nainstalovalo všude škodlivé 5G mikrovlnné antény, nám bylo dáno najevo, že není zájem o veřejné zdraví lidstva. Ať už něco takového udělali z nevědomosti, nebo z hlouposti, to není podstatné. Důležitý faktor zůstává, že se nenamáhali zjistit co mikrovlnné záření způsobuje a přesto nechali antény nainstalovat na školy, nemocnice, starobince a více-bytové domy.

To ještě nebereme v úvahu přídavné ublížení na fyzickém těle a lidské genetice škodlivým wi-fi napojením školních počítačů, mobilní antény na dětských hřištích a podobné útoky.

Vědci, kteří zmíněnou studii vypracovali, Devra Davis, Paul Ben Ishai, Hugh Taylor a Linda Birnbaum rovněž potvrdili již zmíněné poškození DNA radiací, ohrožení nenarozeného dítěte a endokrinní narušení, které způsobí neplodnost jak u mužů, tak u žen.

Také se zmínili, že jakékoliv pátrání v tomto směru je ztíženo nedůvěryhodnými a ničím nepodloženými, ale hromadně rozšiřovanými zprávami vědců, kteří pracují pro mikrovlnný a telefonní průmysl a kteří za jidášovské peníze zlehčují vliv tohoto záření na živé tvory.

Záněty mozku a nádory

Zdravotní personál v Americe je šokován množstvím nádorů na mozku u dětí. Je to doslova epidemie, které podléhají děti již od 4 let stáří až do 18 let. Dr. Taryn Bragg z Nevady říká, že za 20 let zkušeností jako dětský neurochirurg ještě nikdy něco takového neviděla.

Všechny případy začaly tím stejným, bolestmi v uchu, nebo zánětem čelních dutin. O pár dnů později bylo zjevné, že se jedná o něco mnohem vážnějšího. Přednesla tato zjištění na konferenci Epidemické inteligence, které se zúčastnili lékaři z celé Ameriky a mnozí z nich se přidali, že i oni zaznamenávají drastický nárůst mozkových nádorů u dětí.

Samozřejmě, nádory na mozku mohou být způsobeny hlavně mobilním telefonem. Mnoho dětí dnes používá mobily, protože jejich rodiče si myslí, že tím pádem mají nad nimi lepší dozor a děti samy tuto možnost vítají, protože mohou být neustále ve styku s kamarády. Jenže mobily jsou velice škodlivé; je to tichý zabíják. Nebzučí to, nehvízdá, nerámusí, takže si každý myslí, že je to neškodné. A zatím to uhlodává zdraví těch, kteří je často používají.

Proto – nedávejte nikdy mobil na ucho, mluvte na něj z dálky.

Ale ani to nestačí. Mnozí, když posílají sms zprávu, drží mobil v klíně a takto si ozařují pohlavní orgány, aby mohli být později neplodní. Tam, kde se přesto děti narodí, mívají genetické vady a jiné poruchy.

Nejen mobily

Ovšem pozor, je možné, že nádory a záněty mozku jsou způsobeny zločinným testováním na Covid-19, s použitím PCR testu, kdy byly testovací vzorky brány hluboko v nose. Tam je velmi snadný přístup do mozku, takže se mohlo stát, ať už omylem, nebo záměrně, že byla testovanému člověkovi, jako je třeba citlivé a ještě nevyvinuté dítě, vpravena do nosní dutiny látka, která postupem času nádory a záněty způsobila.

Docela by to odpovídalo, protože nárůst těchto nemocí byl pozorován od března 2022. V té době již byla velká část lidské populace testována a ještě k tomu ‚očkována,‘ takže i jedovatá hrotová bílkovina měla dost času na to, aby si prohlodala cestu až do mozku.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x