11.7.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak se vám líbí?

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

To vlevo je vítěz(ka) Miss Nizozemsko 2023, transvestita Ricky Collet. Vpravo pak pohledná dívka, která s ním prohrála ve finále, Nathalie Yasmin.

V zájmu politické korektnosti a v zájmu pozitivní diskriminace v Nizozemsku soutěž Miss vyhrál muž. A vlastně docela ošklivý muž. První oběti progresivistické doby jsou tak ženy. Prohrávají na všech frontách. Ač je feminismus vzýván jako náboženství, musí se ženy přizpůsobit a musí snést, že je muži budou porážet ve všech disciplínách. Sportovních a teď už i v soutěžích krásy.

Mladé dívky a ženy si budou muset zvyknout, že i bezpečné místo – jako je ženské WC – už není bezpečným místem. Pomatení aktivisté (bohužel i u nás na ministerstvu školství) toto místo vydávají všanc mužům a klukům, kterým se stačí prohlásit za ženu nebo za nějaké neidentifikovatelné pohlaví. Ženy jsou také nejvíce ohroženy v jejich nezpochybnitelné roli matky. Hledají se nové cesty, jak porodit dítě bez ženy, aby se uspokojily touhy homosexuálních párů…

Ale já říkám – jen houšť a větší kapky! Nad obrázkem novodobé krasavice s pinďourem pod sukní snad lidem dojde, jací šílenci chtějí řídit naše životy a ve volbách je vymění. Ale fakt nevím, co se ještě musí stát, aby se lidem rozsvítilo!

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x