11.7.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Tak zakážeme nože …

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Albert v Belgii a Nizozemsku zakazuje nože. Útoků noži a agrese ve společnosti prý narůstá, tak je třeba ty nože přestat prodávat, a všechno prý bude zase sluníčkové krásné.

Ano, až do takové fáze hlouposti a stupidní politické korektnosti naše společnost dospěla. Místo, aby se snažila vyřešit skutečnou příčinu problému, vymyslí si zástupný problém ala nožíky v obchodě, které samozřejmě desítky let nedělaly žádný problém, ale s ideály neřízeného multikulturalismu najednou úplně náhodou problémem jsou. Možná zruší i zahradní potřeby, protože tam jsou zase třeba sekery a různá páčidla na dřevo, a ty mohou přece taky potencionálně zdivočet a začít zabíjet nevinné kolemjdoucí a prodavače. Jsem zvědavá, kdy i my budeme na nakrájení řízků potřebovat zbroják.

Proč se pořád tváříme, že problém není u migrace samotné, ale u všeho ostatního okolo, ideálně u původního obyvatelstva, které neodevzdává dostatečně mnoho a dostatečně rychle, a tím úmyslně a zcela nezodpovědně podporuje tuhle agresivitu a nepřizpůsobivost příchozích? No protože od té doby, co madame Merkelová pozvala do Evropy statisíce atomových inženýrů a lékařů z afrických buší, se nelegální migrace jako mávnutím kouzelného proutku stala jedním z nejvýnosnějších byznysů s lidmi, co kdy náš svět viděl. Tisíce a desetitisíce lidí se živí tím, že nám sem importují a „asimilují“ tyhle převážně testosteronové jinochy, mnohdy se zkušenostmi z nejbrutálnějších lokálních válek a konfliktů. Od těch pašeráků, co nám je sem ve velkém za těžké prachy (jejich) vozí, po neziskovky, které dělají, že se tu o ně za těžké prachy (naše) starají.

Tady prostě není vůle tohle šílenství ukončit, ba naopak. I my jako Česká republika jsme v zastoupení ministra vnitra Rakušana podepsali vyděračskou dohodu o dalším a dalším přerozdělování migrantů, kterým neumíme, a hlavně nechceme říct dost. Dost, Evropa už nikoho z vás nepřijme, nejezděte sem.

Nebudete muset umírat po stovkách v přeplněných člunech, jako se to stalo teď u Kanárských ostrovů. Protože dokud budou mít pocit, že v Evropě je ráj, budou umírat na moři, a to svoje peklo si stejně vezmou s sebou k nám. I jejich krev tak mají tito profesionální importéři na svých rukou.

A taky všechny ty vypálený kostely a kusy naší historie nenávratně mizí v plamenech a v ghettech lidí, kteří nás přes to všechno nenávidí nenávidí. Nenávidí za to co máme, za to, co jako Evropané umíme, i za to, že jsme si je sem vzali. Za to, co naši předkové museli těžce odpracovat a vybojovat. A nepokrytě nám to dávají při každé sebemenší příležitosti najevo. Pak už stačí jen škrtnout. Ten doutnák tu je.

A na závěr ještě jedna poznámka. Jak chcete pomáhat těmto chudým zemím, když jim vezmete nejvýkonnější pracovní sílu a inteligenci? Co myslíte, že jim zbyde a kdo se tam bude starat o jejich vlastní stát? Nechcete se náhodou starat jen o svoje zisky a neziskovkářská korýtka na jejich úkor, protože jejich osud a osud jejich vlasti, ke které pořád tíhnou, je vám ve skutečnosti úplně fuk?

 

fb

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x