9.7.2023
Kategorie: Politika

Primitivismus a pozérství už dosahuje vrcholu

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Návštěva Spojenými státy do funkce hlavy státu dosazeného ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v Praze nese mnoho druhů hořké příchutě. Ukázala nám opět další pravou tvář vládnoucí Pětikoalice a víceméně i nulovou schopnost ANO vést pročeskou politiku. Nebo jste snad slyšeli hlasy odsuzující tuto návštěvu či kritizující způsob jejího provedení.

Ukrajinský podporovatel nacismu, defraudant a evropský žebrák v jedné osobě si létá po kontinentu českým vládním speciálem, navíc za doprovodu našich elitních stíhačů ve švédských stíhacích letounech Gripen. Už jen tato skutečnost je pro český stát ponižující, protože poskytování služeb politické cestovní kanceláře cizímu státnímu příslušníkovi je přinejmenším v době ekonomické krize výsměchem strádajícím občanům, zároveň jde o naprosto nestandardní krok snižující jakoukoliv možnost později spolupracovat a obchodovat s Ruskou federací. Nepřítomnost diplomatického ducha a udržení určité úrovně neutrality ve sporu dvou států, přičemž o svrchovanosti bývalé sovětské republiky Ukrajiny lze s přihlédnutím na současnou situaci s úspěchem pochybovat (vliv USA v ní a odebrání východní části a Krymu Ruskem z ní dělají bednu dynamitu, který jí může roztrhat), je naprosto zjevná.

Přistání našeho letadla s českými výsostnými znaky jak v Bulharsku, kde naložilo Zelenského, až po let do Turecka a poté zpět na Ukrajinu už na palubě s původně vykázanými vůdci masakru v podzemí Azovstalu, jejichž odsun zařídila ruská armáda s tím, že doživotně zůstanou pod dohledem Turecka, je ukázkou totálního šílenství a fanatismu české vlády. Neschopnost vnímat skutečné dění už je alarmující a otázka, jsou li při smyslech a nepatří li když ne do vězení, tedy aspoň do blázince, je oprávněná. V době, kdy i přes boje na Východní Ukrajině Rusové úspěšně obchodují v různých oblastech se třemi čtvrtinami světa včetně USA a řady eurounijních států, se naši politici chovají jako utržení ze řetězu. Ignorují kritický stav české ekonomiky a z jejích trosek nadále pumpují miliardy do režimu, jehož udržitelnost je výhledově nereálná. A to bez ohledu na stále více se snižující životní úroveň českých občanů. Místo slibovaného přiblížení se efektivnosti západních ekonomik tak klesáme ve všech výkonnostních parametrech a jediné žebříčky, ve kterých se umísťujeme v popředí či na čele, jsou ty určující propady a negativní dopady současné situace v Evropě.

Bulhaři odmítli Zelenského vyzbrojovat, Maďaři jakkoliv podporovat, od nás odletěl s příslibem dalších 45 miliard korun a pár útočných vrtulníků Mi 16 ruského původů doplněných množstvím munice. Dochází tak jak k dalšímu zadlužování našich dalších generací, tak i k odzbrojování naší armády, čímž se otvírají možnosti k nesmyslným nákupům především americké vojenské techniky. A kdyby vládní politici a poslanci nepřišli o možnost provozovat zadarmo turismus, dostal by navíc ukrofašista i vládní speciál. Je evidentní, že po skončení konfliktu budeme muset před navázáním fungujících diplomatických a obchodních styků Rusům prokázat, jakým způsobem jsme se vypořádali s klikou, která tak hlasitě podporovala nepřítele.

Vrcholem idiocie a absence politického citu bylo darování trička s nápisem v angličtině tvrdícím, že je Rusko teroristický stát. To předala Pekarová Adamová Zelenskému osobně a za účasti fotografů. Jde o čin hodný zásahu doktora Chocholouška. Jakým právem třetí nejvyšší ústavní činitel státu může beztrestně provést tak škodlivý mezinárodní a primitivní akt je nám záhadou. To je na okamžité odstoupení z funkce. Pětikoalice si však vystavila záporné hodnocení už tolikrát, aniž by to pro ni mělo následky, že se realita jejího pádu po vzoru holandské vlády zdá být zatím mizivá. A to ještě přehlížíme osobu provozující záškodnickou činnost přímo na Pražském hradu.

Zelenského návštěva v Praze jako ukončení žebrácké cesty Evropou, po níž už následoval let naším letadlem placeným z peněz českých daňových poplatníků, ukázala hloupost českých politiků v plné kráse. Také naprostou neúctu k českým občanům, aroganci a povýšenost státní elity a médií nad názorovou základnou stojící už z velké části na straně Ruska. Dominik Hašek, Zdechovský, Pekarová Adamová i celá vláda a mainstreamová média jsou ukázkou protiruského populismu, který však díky mnoha aspektům funguje naprosto opačně. Přidejme chování Ukrajinců nově žijících u nás a toleranci úřadů k jejich přístupu či nesmyslnou a nespravedlivou finanční podporu cizinců na úkor českých občanů končících v exekucích a v extrémním případu na dně Macochy, a máme tu vysvětlení proto, proč je stále více lidí vnímajících ruskou vojenskou operaci pozitivně. Vidět v Zelenském poloboha mohou už jen opravdu velcí pitomci a kolaboranti. Bohužel jich jsou plné Strakovka, poslanecké sály, státní úřady a mediální domy. Vymést ten chlív bude náročné, jestli vůbec možné. Dokud budou v České republice jako jediné z nezainteresovaných států vlát žlutomodré hadry, nemáme šanci získat zpět sebeúctu a hrdost. Při pohledu na ukrajinskou vládu u nás už ani není nač být hrdým. Omluva k Rusku od jednotlivců nepodporujících tento režim asi stačit nebude.

Jindřich Kulhavý

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
118 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x