7.7.2023
Kategorie: Společnost

Když jsi křesťan a největší tvojí radostí je, že budou zase o trochu víc umírat lidi

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Podotýkám, že ve většině civilizovaného světa je tato munice zakázaná, protože to je skutečně prasečina, úspěšně to zabíjí totiž všechno živé včetně civilistů a je to též taková povolenka protistraně aby reagovala recipročně. V Americe, Rusku, na Ukrajině jen tak mimochodem zakázaná není. Takže pohoda.

Zabíjí a likviduje to v širokém okruhu i několika fotbalových hřišť úplně všechno. Může se to vytunit třeba fosforem, šrapnely, napalmem, nebo novinkou speciálními kuličkami, které se nad cílovou oblastí rozptýlí. Jsou jich stovky a nenesou trhavinu, a tudíž technicky a právně nejde o kazetovou munici, efekt na živou sílu je však podobný, nepřítel čelí ocelovému dešti.

Tohle všechno pak samozřejmě zůstane v místě dopadu a ne úplně všechno vybuchne jak má, takže je to sakra nebezpečné i potom. Zkrátka radovat se z něčeho takového je naprosto úchylné a zvrhlé. A vzhledem k tomu, jak nám neustále připomínají, jak Rusko odpálí kde co, včetně atomové elektrárny, nevěřím, že si myslí, že by to Rusko nepoužilo jako odvetu též. Jen jim je osud těch tisíců naverbovaných Ukrajinců a případně zasažených civilistů ve skutečnosti úplně fuk. Jako zde, ze smrti radujícímu se europoslanci. Zase z toho ale bude hrozné překvapení a pak dobrej plačtivej Tweet a píárko, až se to stane, že Tome?

P.S. Mluvil by ten frajer stejně, kdyby na té frontě byl? Co myslíte?

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x