5.7.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Romové se perou o právo na práci s Ukrajinci?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Ukrajinci nemusí skoro nic a máme jich tu už víc jak Romů. Ještě se divíte, že se naši Romové bojí o svoje bezva bydlo a chtějí, aby chlapi z Ukrajiny šli pěkně do války a nezabírali jim jejich právo být tady tou nejlepší menšinou. Dá se předpokládat, že bude stále hůř a konflikty se budou množit a my s tím nic neuděláme, ostatně jako se vším ostatním také nic neděláme.

Tak se nám tu perou dvě menšiny a že my tu nechceme ani jednu je naší úžasné vládě naprosto jedno. Hlavně když jim to sype do kapes a že válka sype prašule neví jen člověk bez rozumu. Dokonce i válečný stav našich úžasných menšin jim byl seslán od Boha, protože lidé se baví nad tímto problémem a na ostatní nemají čas a to je pro naši zaprodanou vládu velmi dobře.

Lid se baví a Romové perlí. Jsou naštvaní, že jim Ukrajinci berou práci. No nejsou k politování? Jsou, protože oni tak moc chtějí pracovat, že se jim v noci zdá jen o ní – o práci abyste to pochopili. Já rozhodně nepopírám, že hodně Romů pracuje, ale také je známo, že většina je na sociálních dávkách a nedělá vůbec nic, jen plodí další strávníky a zároveň majitele sociálních dávek. Náš stát si s nimi neví rady a tak platí, aby se jim nebouřili. Že je platí z daní pracujících víme všichni rozumem nadaní a tím pádem je pořádně  nasraný lid český, moravský a slezský. Aby nebyl, když na to všechno musí vydělat on.

Zkusme se vžít do Romů a zeptat se sami sebe co jim tak vadí, že tu jsou Ukrajinci. No co. Dostávají dávky jen tak, byt jen tak a pomáhá se jim horem dolem a Romové si to musí zasloužit. Musí totiž na pracák, na sociálku, plodit potomky aby měli přídavky a další a další protivné operace bez kterých by ty kačky nedostali. Ukrajinci nemusí skoro nic a máme jich tu už víc jak Romů. Ještě se divíte, že se naši Romové bojí o svoje bezva bydlo a chtějí, aby chlapi z Ukrajiny šli pěkně do války a nezabírali jim jejich právo být tady tou nejlepší menšinou. Dá se předpokládat, že bude stále hůř a konflikty se budou množit a my s tím nic neuděláme, ostatně jako se vším ostatním také nic neděláme.

V Brně se strhla bitka Romů a Ukrajinců

Mezi oběma skupinami to ve městě vře po sobotním incidentu, při němž údajně Ukrajinec napadl nožem Roma, který po útoku zemřel. Při pondělní bitce nebyl nikdo zraněn. Při potyčce několika lidí jeden muž napadl dvě osoby nožem. Ty musely být s bodnořeznými poraněními převezeny do nemocnice. Jeden napadený později v nemocnici zemřel.

Ukrajinci a Romové v Pardubicích

Po příjezdu policistů bylo na místě asi 18 lidí, kteří se vzájemně fyzicky napadali. Policistům se podařilo vyhrocenou situaci po chvíli uklidnit a obě skupiny od sebe oddělit. Jeden z účastníků při potyčce utrpěl poranění v obličeji, se kterým byl převezen do nemocnice na ošetření. Místní Rom Rudolf Gašpar v dialog s ukrajinskou komunitou příliš nevěří, protože ho v base řízli a bodli.

Malacky a bitka Romů a Ukrajinců

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x