2.7.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Léto je tu a uprchlíci opět terorizují návštěvníky německých veřejných plováren

Sdílejte článek:

ČV

Léto začalo a s ním i provoz na německých veřejných plovárnách. Jenže v posledních letech jde na veřejných plovárnách doslova o život. Jejich prostory ovládly bandy barevných uprchlíků, které obtěžují přítomné bílé Němce, ošahávají bílé ženy a občas se i mezi sebou porvou. Speciálně rvačky mezi tlupami barevných uprchlíků jsou letos drsné. Někdy dojde i na nože.

Představte si to, jdete se vykoupat a berete si sebou „pro jistotu“ kudlu! Jednou je to Berlín, jindy Mannheim, nebo Essen… Plavčíci jsou bezradní a uprchlíci jim vyhrožují smrtí a tak vždy musí být nasazena policie. Bílí Němci se začínají bát na plovárny chodit. Přitom tradice veřejných plováren je v Německu od roku 1945 velmi rozšířená. Politici předstírají, že problém neexistuje, policie se bojí zasahovat kvůli obviňování „z rasismu“.

Korunu tomu nasazují oficiální media. Tak píší o „mladících“ a rozumují, co je k násilí na plovárnách vede. Prý je za tím velké vedro! Výsledkem tedy nejspíš budou nové granty pro imigrantské neziskovky, které budou vinit terorizované bílé německé obyvatelstvo z údajného rasismu. Globální finanční oligarchie, která je za masovou imigrací do Evropy, se tomu bude vesele chechtat.

 

ceskavec.com

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x