28.6.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Ukázkový kousek

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Minulý čtvrtek, 22. června, zatkla policie amerického státu New Hampshire úchyla. Hnusného chlapa, který distribuoval sexuální obrázky malých, nezletilých dětí. Ano, i takové věci se bohužel stávají… Ale tady nešlo o nějakého úchyla tuctového. S řetízky na rukou si policie odvedla transgendera a současně také řádně zvoleného poslance, zasedajícího za okres Hillsborough v parlamentu New Hampshire. Nominovaného, jak jinak, Demokratickou stranou.

Jde o natolik nevšední osobnost, že nebude od věci se na ni alespoň letmo podívat. Protože ten pohled může dost vypovědět o poměrech v současné progresivní části USA.  Oficiální životopis  Stacie-Marie Laughtonové, začíná takto: „…americká politička, která v letech 2020 až 2022 zasedala ve Sněmovně reprezentantů státu New Hampshire za okrsek 31 v okrese Hillsborough. Členka Demokratické strany byla předtím zvolena také  ve volbách v roce 2012, aby zastupovala oddělení 4 v Nashua, ale rezignovala na svou pozici zvoleného zástupce kvůli minulému odsouzení za trestný čin.” Celá progresivní Amerika ji tehdy, za Obamy, v roce 2012. opěvovala jako první trangender poslankyni v USA. Jako veliké vítězství rovnoprávnosti, inkluse, pokroku a tak podobně.

Ve skutečnosti jde o odporného kriminálníka. Na design té osoby se podívejte sami, a pokud jde o kriminální minulost poslankyně Stacie-Marie Laughtonové, tak ta je opravdu nevšedně bohatá a sahá až k roku 2002. Tehdy byl Laughton, ještě jako chlap, zatčen za domácí násilí a obviněn ze sexuálního napadení ženy. Pak dal chvíli pokoj, aby to po deseti letech rozjel novou silou. V roce 2012, už jako transgender, se Laughton pokusil o podvod s kreditními kartami. Byl chycen a odsouzen. Ale trest jej nenapravil. Jen o 3 léta později, v únoru 2015, vyhrožoval bombou nemocnici Southern New Hampshire Medical Center. Byl chycen, obviněn z těžkého zločinu a potrestán. Pak si dal pauzičku. Ale v červenci 2021 byl opět zatčen a obviněn ze sedmi trestných činů, jejichž podstatou bylo šíření nepravdivé informace o jiné osobě a zneužití státního systému textových zpráv. V listopadu následujícího roku byl zase zatčen – tentokrát za stallking.

A jak to bylo s jeho současným deliktem? V současné době čelí obvinění z šíření obrázků nahých dětí předškolního věku v explicitně sexuálních pózách. Vyšetřovatelé zjistili, že je obdržel od jisté, osmatřicetilé Lindsay Grovesové z Hudsonu, toho času pracovnice Creative Minds Early Learning Center v Tyngsborough. Což je jakási místní forma školky. Grovesová už taky sedí a vypověděla, že ke zhotovení těchto fotografií využívala koupání dětí a jejich přebalování před spaním. Fotky pak posílala Laughtonovi prostřednictvím mobilu. Byla Laughtonovou bývalou partnerkou….

A tohleto bylo podvakrát zvoleno poslancem. Nominovaným Demokratickou stranou USA. O čem to svědčí? Přinejmenším tedy o dvou věcech: za prvé – jde o názornou ukázku, jak si Demokraté Kamaly Harrisové (a ano, taky spícího Joea) představují onu pestrost, diverzitu a inklusi v nejvyšších orgánech států americké únie. Jakými personami chtějí „obohatit” zákonodárné sbory, soudy, školství a managementy. Je z toho dost dobře a názorně vidět, k čemu a kam hodlají Spojené státy směřovat. Ať už oni, nebo ti, kdo je řídí.

Za druhé pak jde o učebnicovou ukázku týpků, kteří se současných Demokratů drží jako… no však víte co. Protože v politice jejich pokrokářského křídla spatřují svou šanci. Úchylové, zneuznaní excentrici, protibělošští rasisté, revolucionáři, toužící vzít si z cizího, ekofanatici, usilující zničit průmyslovou civilizaci a nejrůznější další, nenávistné minority, které by mezi běžnými lidmi a v normálním životě neměli nejmenší šanci. Tak tohle jim zbylo. S tímhle materiálem musí pracovat. Jak oni, tak i jejich řídící „orgáni”. Nikdo normální si tam zjevně nechce zadat s progresivismem Kamalovského střihu.

A to je asi poučení nadčasové a nadstátní. Podívejte se jen kolem sebe, po Evropě, i po naší zemi. Prohlédněte si ty nejzapálenější bojovníky za liberální demokracii. S překvapením objevíte v ledasčem podobné typy. Takové nějak, jak to jen říci, jiné. Když to vezmete zdola, od nádeníků boje s dezinfoweby, od všelikých Cemperů, Kartouzů a Vrábelů (toho ze Semantic vision), až úplně nahoru, k nejvyšším postům Eurokomise. K apologetům všech těch Green dealů, multikulti a Istanbulských smluv…. Všechno jsou to lidé, nacházející se, mírně řečeno, mimo obvyklé mantinely.

Působí to (svým způsobem) optimistickým dojmem, jako by nikdo zdravý, normální a příčetný nechtěl mít se škůdcovstvím a  úchylárnami, co nám sem páníček tlačí, nic společného. Lze v tom spatřovat jakousi šanci do budoucna. V dlouhodobějším horizontu. Protože drtivá většina lidí je normální.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x