3.5.2023
Kategorie: Ze světa

Kreml: Ukrajina chtěla sebevražednými drony zlikvidovat našeho prezidenta. Na tento teroristický čin odpovíme

Sdílejte článek:

SM

Chtěla Ukrajina zabít pomocí dronu ruského prezidenta Vladimira Putina? Sebevražedné drony měly v noci na dnešek namířeno na Putinovo sídlo, ale byly včas detekovány a vyřazeny z provozu. Kreml pro svá tvrzení na druhé straně neukázal přesvědčivé důkazy.

Ruská média uvedla, že Ukrajina se pokusila zabít v noci na dnešek prezidenta Vladimira Putina. Zároveň Kreml ubezpečil, že ruská hlava státu neutrpěla žádné zranění a nadále bez přerušení pracuje.

Podle tvrzení Ruska měl Kyjev vyslat na Putinovu rezidenci dva sebevražedné drony. Ty byly podle Kremlu včas detekovány a následně vyřazeny z provozu. Moskva označila údajný ukrajinský pokus o likvidaci ruského prezidenta za teroristický čin s tím, že si Rusko na oplátku osobuje právo na odvetu v příhodný čas. Moskva však neukázala přesvědčivé důkazy pro svá tvrzení.

Na sociálních sítích se zatím šíří videa, jejichž pravost nebyla ověřena. Na záběrech jednoho z nich je vidět stoupající dým z Kremlu bez dalších podrobností, z nichž by bylo možné potvrdit skutečnosti, které uvedl Kreml. Na druhém má být vidět jeden ze sebevražedných dronů, který exploduje z blíže neurčených příčin za kremelskými zdmi.

 

Zdroj: RIA Novosti

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
99 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x