15.4.2023
Kategorie: Ekonomika

Kera mafija likviduje česku poštu?

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Tady na ostrově Hispaňole panuje klid. Lidi su spokojeni, bo tu praktycky nikdo nečumi na televizu a praktycky nikde neni Dominykanska pošta. Tym je zaručene, že lid jest šťasten.

Prachy dostava prostřednictvim bank, a to je asi tak všecko, co jest třeba. Pohlednice tu neegzystuju a poštu nikdo neposila, bo za prve neni odkud, za druhe neni kam dopisy posilat. Pokud potřebujete poslat balik, předate ho řidičovi autobusa, date mu par kaček, a v cilove stanici si ho kdosik převezme. Je to nadherny system, kery zaručuje, že se lid nebuři, bo nemože dostat dopis od egzekutora, dopis od vlady, že se odklada odchod do duchoda, nebo dopis od Pavla, že zakonna vularizace se ruši.

No a do teho všeho mi přišla zprava, že Česka pošta zruši stovky poboček, ale manažeři zustanu, zdraži služby Čechum, ale posilani baliku Rusum žijicim na Ukrajině je zadarmo a propusti se tisice lidi.

Tuž, myslim, že to je cesta spravnym směrem do bananove republiky. Bo kaj neni pošta, tam nemožete dostavat blbe zpravy. Veselte se.

Co ste si zvolili, to mate. Narod, kery si necha viset na vlastnim narodnim muzeu cizi hadr, si zasluži otroctvi. Dobře mu tak. Vsjo budět Ukrajina.

 

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x