27.1.2023
Kategorie: Politika

Klid zbraní? Jen na dva dny … necelé

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Po mnoha dnech bojů, úspěchů a nezdarů obou kandidátů na post prezidenta přišly dny D. Dnes a zítra můžete přispět svým hlasem k tomu, jak se po dalších 5 let bude utvářet Česká republika. Přestože se plno lidí vyjádřilo tak, že je jim to v podstatě jedno, protože oba kandidáti jsou určité zlo, my si to úplně nemyslíme. Bereme v úvahu totiž to, kdo za kým stojí, kdo s kým manipuluje a kdo co představuje.

Dnes už nebudeme agitovat ani za jedno z nich. Generál Pavel je voják a jako takový přistupuje k Ukrajině. Nezajímají ho fakta, plní rozkazy a na světě je proto, aby se uplatnil v boji. To je podstata vojáka. Babiš je byznysmen. Nejlepšími obchodníky jsou Židé, kteří přesně vědí, že v obchodování je třeba dát politikaření stranou a důležitý je zisk a neprodělek. A Babiš je dobrý žák a ukazuje to postavením na žebříčku nejbohatších lidí u nás. Takže volit mezi nimi znamená se rozhodnout mezi válkou a prosperitou. Je to Vaše rozhodnutí.

V posledních debatách Pavel veřejně prohlásil, že mír je chiméra a nemá reálný základ. Babiš oponoval s tím, že udělá vše proto, aby se o míru začalo jednat. Je to logické, protože Američané nás předurčili jako součást území, kde bude vedena válka s Ruskem. Pavel by do války své děti poslal, Babiš by udělal vše proto, aby tam ničí děti nemusely. Kdo viděl odvody na Ukrajině vedené se zbraněmi v rukách, možná už se rozhodnul. Je na Vás, jakou budoucnost chcete dětem připravit.

Pavel je názorově spřízněn s Fialou a Pětikoalicí, přestože se neustále brání, že by byl jejich kandidátem. A opravdu není, jeho tlačí na Hrad především proamerický diplomat Kolář se svou partnerkou Witovskou a týmem, jehož složení je strašidelné. Nicméně tato úderka dokázala nijak inteligenčně oslnivého vcelku dobře vypadajícího vojáka z povolání dotlačit až k dnešnímu dni. Babiš má svou stranu, kterou vede, v ní schopné jednotlivce i kariéristy. Nikdo za nim nestojí a mediálního mága Prchala mu vyloučili i z komory pracovníků v propagaci. Tzv. Antibabiš v neskutečné intenzitě médii podporovaný, přičemž největší špínu odvedla nakonec Česká televize, nakonec nezafungoval nijak přesvědčivě a Babiš je ve 2.kole. Je na Vás, jsou li Vám bližší pětikoaliční váleční štváči nebo ANO se svou hlavní tváří.

Ani Pavel a ani Babiš nejsou ideály, na které bychom měli být pyšní. Současnou geopolitickou situaci ovlivňuje nenasytnost Západu představovaného především Spojenými státy a nenávist ke zdrojově velmi bohatému Rusku. Ideologie Green Deal, Great Reset, Black Lives Matter, genderu stojí proti logice, přírodním zákonům a potřebám lidstva. Kdo z těch dvou se dokáže vzepřít trendům Západu a najít cestu k obnovení spolupráce s Ruskem, Běloruskem a nadále vnímat Čínu jako dobrého obchodního partnera, ten je tím, kdo by měl stát v čele naší země. Protože to bude přínosnější člověk. Kdo to bude, to záleží na Vás.

Jindřich Kulhavý

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)