21.1.2023
Kategorie: Ekonomika

Lobotomie některých mozků

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Vzdělání, pravda, inteligence, soucit nebo empatie jsou rozhodující? Leda tak ho-no. Rozhodují prachy, prachy, prachy.

Ti obyčejní, podle vrchnosti vidláci, jsou navázáni na ekonomiku a podnikatele. Vědí, že makat se musí aby bylo co jíst, kde spát a jsou s tím spokojeni. Myslím ty normální co vědí, že ke smrti je jen okamžik a nebeská brána je sakra úzká – pokud nějaká je. A když není, tak ještě hůř, protože pod zemí či v krematoriu prachy, ani zlato fakt k ničemu nejsou.

Smetánka se zařídila jinak. Nacpala se do všech míst které spadají pod stát, ti ještě chytřejší sedí v neziskovkách a ti co mají navíc hroší kůži si hrají na politiky-lidumilce kteří spasí stát a udělají na zemi ráj. Jen zapomněli říct, že ten ráj je jen pro ně. Je to tak jasné a srozumitelné tak nechápu, proč už jim jim nikdo neustřihl pramen. Víte co je nej koryto? Usadit se v Bruselu a řídit EU. To je šolich jako hrom a kdo to platí? Ti s těmi mozoly od vidlí, od strojů, lopat, montoven, továren atd. Oni vytváří hodnotu a ti ostatní jsou na nich přisátí jako pijavice.

Jenže s nárůstem těch co se šikovně přisáli na státní cecíky chlastají až se dáví a číhají kde je na co jaká dotace. Podplácejí zakázky a mají pocit, že tohle je ten život, ale není. Lidský život by měl být o něčem jiném. Bohužel už nikdo nikdy neobnoví zdravé ekonomické a společenské prostředí, protože přísavky budou mít jeden jediný cíl, aby jim stát pořád přisypával do žlabu a podle toho budou volit a ostatní budou brát jako ohrožení. Takže politici podléhají korporacím, neziskovkách, bankám a taky těm, co na ně mají nějakou špínu a tak jsou snadno vydíratelní.

Kdo je teda ohrožuje? Právě ti, co opravdu pracují. Vidláci a dělníci, protože jednou toho budou mít dost a seknou s prací, nebo vyjdou do ulic a pak budeme mít málo pouličních lamp. Nikdo si nenechá do nekonečně nařizovat co člověk může a nemůže, nebude se mu líbit nadávání od šmíry a lumpů ze všech skupin co se tak vehementně ucházejí o titul největší prase. Víte oni ti co makají nemají čas čučet pořád na bednu a pindy politiků. Na to mají čas jen ti, co pracují-nepracují ve státní správě atd. a pak poslouchají bednu a jsou potom jak po lobotomii.

Zrovna jsem si pustila věčného poslance Bendu jak se bije v prsa a je přesvědčen, že vyhraje Generál. Dobře si vzpomínám při volbách před deseti lety, jak se bil prsa a věděl dopředu že vyhraje Kníže pán a on to vyhrál Zeman. Pak se zase bil v prsa za dalších pět let že výhra určitě bude Drahošova. No túdle. Vidláci rozhodli a znovu to dali Zemanovi na protest proti smetánce. A přesně takhle nás masírují už třetí volby a myslím, že ti Vidláci vám zase vytřou zrak a bude nakonec po jejich vám na protest. Takoví už jsou lidé a já doufám, že mám pravdu.

 

MILENA DOUŠKOVÁ

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x