30.12.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Je manipulace počasí možná? Je to plán, anebo skutečnost? Pokrok, anebo nesmysl?

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Americké počasí bylo vždycky bláznivé, ale to, co vyvádí v současné době, je ještě cosi horšího. Drastický pokles teploty a sněhové bouře před Vánocemi bylo něco, co ani Amerika nikdy předtím nezažila. Prudký vítr snížil teplotu ve státě Wyomingu na -60°C, sousední stát Montana zůstal bez elektřiny při -30°C venkovních teplotách a další stát, Severní Dakota zažil přes metr sněhu. Krátká videa z těchto míst jsou na stránce.

Pokles teploty o 30°C a více během několika málo hodin není nic normálního a samo od sebe k němu nedochází.

Že by HAARP?

Je zcela možné, že to všecko bylo zaviněno nahříváním HAARP zařízení (na obrázku), které bylo připravováno na závažný a s největší pravděpodobností zbytečný pokus. NASA organizace (National Aeronautics and Space Administration) se chystala vyslat 27. prosince 2022 radiový signál na asteroid Apophis, za účelem prozkoumání jeho složení.

K výzkumu měly být použity teleskopy a radary s dlouhou vlnovou délkou, která je schopna prostoupit až do vnitřku asteroidu. Test prý bude sloužit pro posouzení jiného asteroidu, který má v r. 2029 přeletět v těsné blízkosti Země. Získané informace mají ukázat rozmístění hmoty asteroidu, aby bylo možno v budoucnu zabránit nárazu těchto objektů na naši planetu.

Je snad důvod obávat se srážky s asteroidem? Stalo se to snad někdy v minulosti?

NASA tvrdí, že asteroidy velikosti osobního auta vlétnou do zemské atmosféry zhruba jednou za rok a způsobí jiskření, které je spálí dřív, než dopadnou na zemský povrch. Zhruba každých 2000 let padne na Zemi meteoroid, velikosti fotbalového hřiště, který způsobí velké množství škody.

Ke srážce s asteroidy, většími než 5 km v průměru prý došlo už asi 60x. Poslední případ se stal před 65 miliony lety a asteroid vytvořil kráter o průměru 180 km – kde, to neříkají. Vymrštěné částice půdy, kamenů a prachu byly vystřeleny zpět do atmosféry. Náraz zabil 3/4 všech živých tvorů na Zemi a do posledního vyhubil dinosaury.

Zní to jako „Báchorky a pověsti“ Boženy Němcové, už proto, že dinosauři – podle jiných vědců – nikdy neexistovali. Ze slušnosti nedávám slovo „vědců“ do uvozovek, i když by to bylo na místě. Tak zvaní vědci nám už tolikrát lhali a namlouvali nesmysly, které později velice obtížně ospravedlňovali, že mám pochybnosti, jestli se vůbec dá věřit výrazu „vědci říkají.“ Kteří vědci? Odkud jsou a jak se jmenují? Jaké důkazy mají pro svá tvrzení?

Při současném pokusu s odrazem radiového signálu od asteroidu má být vyslán štěbetající signál kolem 9,6 MHz, po dvou-vteřinových časových intervalech. (Ukázka na stránce dříve uvedené) Už jen to, co tento pokus může udělat s naší Zemí, je otázka. Zná na ni někdo odpověď? Těžko. Jsou očekávány radikální změny počasí, ke kterým už došlo a ještě se nic nedělo a HAARP byl na skutečnou činnost pouze připravován.

Letos v září prý NASA poprvé úspěšně změnila dráhu asteroidu, kdy ho odchýlila o 32 minut. Je to málo, ani ne jeden stupeň, ale i to podstatně ovlivní oběžnou dráhu vesmírného tělesa. Kdoví, jestli si tímto způsobem nezahráváme s osudem. Jestliže asteroidy v zemské atmosféře shoří a za předpokladu, že skutečný zásah velkým asteroidem se doopravdy nikdy nestal, což je velice pravděpodobné, změnou dráhy asteroidu můžeme docílit, že to, co nikdy nemělo Zemi zasáhnout, ji teď zasáhnout může.

Globalisté brojí proti změnám klima, které sami způsobují

Podle toho, co říká Dane Wigington, ze stránky GeoengineeringWatch.org (dále GW), která se zabývá sledováním změn počasí a jeho ovlivňováním, je v současné době celá naše planeta nastavena na celosvětovou katastrofu, způsobenou hladomorem. Byly k tomu účelu použity nejrůznější technologie na kontrolu počasí, které dokážou samy o sobě způsobit kolaps naší život udržující biosféry, což by současně zničilo podstatnou část zemské populace. Dane říká, že „kill switch,“ což je možno přeložit jako nouzový vypínač, ale také jako zabíjecí spínač, byl tímto způsobem spuštěn.

V současné době zkoušejí skoro všecky světové vlády útočit proti svým vlastním lidem. Je zde zjevná snaha rozšířit mezi lidmi co nejvíce nemocí, ať už použitím jedů, „očkování,“ nebo 5G mikrovln. Pitná voda prakticky neexistuje, veškerá pitná voda má v sobě příliš mnoho chemikálií, které pravidelně dodávají tzv. chemtrails. Pramenitá voda je dokonce mnohem horší, než dešťovka. Hlavní ředitel firmy Nestlé se vyjádřil, že pitná voda by neměla být pro lidstvo samozřejmostí.

Chemtrails spolu s Roundupem se rovněž starají o dokonalé zničení orné půdy, takže za pár let v ní vůbec, ale vůbec nic neporoste. Období sucha, střídající se s obdobím dešťů, obojí v nevhodnou dobu, jsou záměrně vytvářena pod záminkou, že se jedná o „změnu klima.“

Tak zvaná „zelená energie“ taky nefunguje tak, jak by si její zastánci přáli. Na příklad, 12,7% všech skladů, které používá Amazon, vzplálo plamenem kvůli solárním panelům. Tyto panely mají tendenci způsobit požár obloukovým výbojem tehdy, když svítí slunce a když slunce nesvítí, tak neprodukují žádnou energii. Takže jsou málem na nic.

Útok proti lidstvu je veden na všech frontách, ať už je to naše potrava, pitná voda, imunitní systém a zdraví. Miliony drůbeže a dobytka jsou v současné době naprosto zbytečně popravovány, prý kvůli hrozbě nějaké chřipky, ať už ptačí, prasečí, nebo jakékoliv jiné, která se ale nikdy nedostaví. Holandští a britští sedláci jsou vykupováni státem a je jim bráněno v hospodaření. Němečtí sedláci mají přikázáno podstatně snížit stav dobytka a nesmí hnojit víc, než je dovoleno. EU si vyhrazuje právo udržovat ve všech členských státech „zelené prostory,“ které nesmí být osety.

Plánovaný kolaps biologického systému

Zmíněný „kill switch“ je plánované zničení našeho biologického systému. To, co se v současné době děje v biosféře, není nic přirozeného. Celý ekologický systém se zmítá na okraji propasti a ti, kteří ho manipulují, což jsou globalisté a jejich poskokové, se snaží pouze o zhoršení situace. Takže můžeme říci, že dnes je počasí válečnou zbraní. Pomocí této zbraně jsou přivedeny celé národy na kolena a lidé ani nevědí, že jsou pod útokem. A nakonec je z toho všeho obviňována příroda.

Pro mnohé z nás je těžké pochopit, proč nás globalisté zkoušejí zničit. Někteří tomu vůbec nevěří a dokonce se zastávají těch, kteří jim jdou po krku, což je tak zvaný „Stockholm syndrom,“ kdy oběť brání svého utiskovatele. Nechápou, že samozvané „elity“ jsou psychotičtí, kriminální tvorové, něco jako globální rakovina, kteří se za žádnou cenu nechtějí vzdát své moci. K tomu účelu jsou ochotni udělat cokoliv a jejich psychopatická povaha jim v tom vůbec nebrání, protože nemají běžné lidské city.

Všecky tyto vedoucí „osobnosti“ mají jednu věc společnou, že nechápou následky svých činů a nechápou, že i oni sami je pocítí. A pak, když jim něco nevyjde, tak volají do světa, že by jim lidé měli dát víc pravomoci. Podle nich, jedna celosvětová vláda by vyřešila všecky problémy, upravila počasí, odstranila inflaci, snížila kriminalitu. A také chtějí mít nad námi plnou kontrolu, diktovat nám jak smíme použít přírodní zdroje, co budeme jíst, jak budeme hospodařit. Jaksi nesmyslně spojují naši volnost a svobodu s ohrožením sebe samých.

A pak létají kolem světa v soukromých tryskáčích a zamořují planetu mnohem víc než celý zbytek populace dohromady. Tito lidé jsou ti, kteří ničí ochrannou ozonovou vrstvu a přitom z toho zločinu obviňují ubohé krávy a jiný dobytek. Pomocí tak zvaných chemtrails, neboli geoinženýrství, na nás sypou škodlivé chemikálie a zároveň tím ničí ozonovou vrstvu.

Ano, chemtrails jsou ten jediný podstatný vliv, který ničí ozonovou vrstvu.

Proto v současné době dostáváme příliš velké množství ultrafialových paprsků „C“ (UVC), které jsou pro nás velice nebezpečné, protože ničí naše DNA. Ultrafialové paprsky jsou A, B, C a pak je roentgenové záření. I to už začíná místy prosvítat skrze zničenou ochrannou vrstvu, což znamená, že tato je blízko naprostého kolapsu. Něco takového pak způsobí, že vůbec nic na zemi neporoste. Ukázky je již možno vidět v Jižní Kalifornii, kde opravdu nic neroste.

Jaderné útoky přispívají ke zkáze

Na naší planetě bylo provedeno celkem 24 000 jaderných testů, které zamořily naprosto všecko. Projekt „Starfish Prime,“ což bylo vystřelení vodíkové bomby Spojenými státy do magnetosféry, přidal k celkovému zamoření a ještě magnetosféru poškodil. K tomu můžeme přičíst zbraně, pokryté vyčerpaným, ale stále radioaktivním uranem, které Američané používají všude, kde bojují. Přidejme dále Fukušimu a Černobýl – a všecky ty další a další jaderné elektrárny, které v jakémsi sebevražedném záchvatu pořád dál budujeme.

Hurikány a přírodní katastrofy

K tomu všemu se přidává ovlivňování počasí, které je korunní klenot americké armády a tím pádem i globalistů. Ne že by jiné národy, jako na příklad Čína, nebo Arabské Emiráty něco takového rovněž nepoužívaly. Ale Amerika s nimi začala jako první. Již v listopadu 1946 byl učiněn první pokus s použitím metody švédského meteorologa Tora Bergerona a německého fyzika Waltera Findeisena, z r. 1933. Historii těchto pokusů můžete najít ZDE. Novější popis celého postupu je ZDE.

Hurikány jsou běžně naváděny ze země, s pomocí patřičného zařízení, aby se dostaly na správná místa. Takže když poslední hurikán jménem Ian přispěchal letos v září na Floridu, kde zničil všecko, co zničit šlo, to nebyla žádná náhoda, to byl plán. Obsluhovatelé internetové stránky GW mohou dokonce zachytit radiové mikrovlnné signály z pozemních stanic v Americe, které hurikány usměrňují, anebo povzbuzují a určují jejich trasu.

Stejně tak tsunami jsou uměle navoditelná a poslední tsunami v Thajsku bylo toho přímá ukázka. Prý tam byl využit nedaleký zlom v mořském dnu, na němž byla vybuchnuta bomba.

Chemtrails a jejich složení

Chemtrails“ jsou bílé čáry za letadly, které zůstávají velmi dlouho ve vzduchu, rozšiřují se na stále širší pruhy a mizí teprve po několika hodinách. Oproti tomu „contrails,“ jsou bílé čáry, tvořené vodními výpary, které zůstávají za letícím letadlem. Tyto zůstávají tenké a mizí po několika minutách. Zatím co „contrails“ neobsahují nic škodlivého, „chemtrails“ jsou plné chemikálií, těžkých kovů, nanočástic a dalších škodlivých přísad.

Stránka GW vytvořila film, který nazvala „The Dimming“ (Stmívání), kde popisují snahu o zablokování slunečního svitu s pomocí chemtrails a jaký vliv má něco takového na nás, na naše zdraví, na náš životní prostor a na naši planetu. Film je možno shlédnout ZDE.

Také nechali udělat rozbor obsahu chemtrails a zjistili, že je v nich nejen aluminium, ale také nanočástice některých chemických prvků, grafen a smáčedlo. V současné době se vyskytl informátor, který pracuje přímo v oboru a který potvrdil přítomnost kysličníku grafenu spolu se smáčedly v dešťové vodě a tím pádem i v chemtrails.

Déšť je možno změnit na umělý sníh (ten je velice těžký a netaje stejně jako běžný sníh) právě s použitím grafenu a smáčedel, které jsou nutné k jeho nukleování. Smáčedla dělají takový sníh velice kluzký a došlo k mnoha autonehodám, které byly tímto způsobem zaviněny. Také pěnící dešťová voda má v sobě smáčedla.

Vytvoření umělého sněhu umožňuje podstatné ochlazení, které je ale jedovaté. Kysličník grafenu je totiž velice nebezpečný, ničí cévní systém, způsobuje poškození DNA, zánětlivost a odumírání buněk, neboli nekrózu.

GW si dali práci s tím, že spočítali, kolik materiálu je zapotřebí na celosvětové sprejování z chemtrails. Zdá se, že je to 60-70 milionů tun vysoce jedovatých nanočástic, které jsou ročně na nás shazovány z letadel. Něco takového je velice drahá záležitost, která musí být hojně odněkud podporována.

Další škodlivá látka, kterou s největší pravděpodobností dodávají chemtrails je PFAS (Perfluorooctanoická kyselina), z níž velké množství skončí v mořské vodě, kde samozřejmě škodí. Tato chemikálie útočí na játra, což je náš hlavní pročišťovací orgán.

Kyslík

Velká část zemského kyslíku je údajně vytvářena mořským planktonem. Jenže plankton vymírá, stejně jako vymírají všecky druhy mořského i zemského hmyzu. Plankton vymírá proto, že kvůli chemtrails je nedostatek slunečního svitu, což narušuje ekologickou stabilitu přírody. A jelikož je ochranná ozonová vrstva zničena, ultrafialová radiace dopadá na mořskou hladinu a ještě dál přispívá k ničení planktonu.

Kvůli polymerovým částicím, které jsou touto dobou rozšířeny po celém světě a jsou i v moři, se mořská voda nemůže odpařovat, jak by bylo potřeba. Závoje plastiků rovněž blokují sluneční svit, čímž dochází ke snížení množství vodního výparu ve vzduchu, což spolu s nedostatkem deště, planetu ohřívá. Normálně by vyšší teploty okamžitě vyvolaly chladicí vliv deště, ale protože všecko je na tomto světě pokrouceno a déšť byl mezitím odveden jinam, tak tomu tak není.

Podivná spolupráce mezi národy

Vládní dokument, jehož podstatná část je otištěna na stránce GW popisuje spolupráci všech národů na programu osévání mraků a ovlivňování počasí. I národy, které nejsou příliš přátelské, spolupracují asi tak, jako jednotlivé rodiny Mafie, které se nemají příliš v lásce a přesto někdy musí spolupracovat. Spolupráce je v tomto případě nutná, protože jakmile je na jednom místě ovlivněno počasí, změna se promítne do celého světa.

Jenže dnes se tato spolupráce začíná pomalu měnit na válku, která se zaměřuje na ovlivňování úrody a její sklizně. Pomocí těchto manipulací jsou totiž jednotlivé světové národy donucovány k poslušnosti. Na příklad nedávno v Indii, zdálo se, že budou mít nadměrnou úrodu. Ale pak se přimknuli k Rusku a hned byl nad těmito částmi světa vytvořen vysokotlaký poklop horkého vzduchu, přímo v dobách růstu a ten všecku úrodu zničil.

Něco takového můžeme vidět všude. Buď přijdou kroupy, nebo záplavy, anebo cokoliv jiného a je po úrodě, lidé jsou hladem. To se přihodilo již tolikrát, že se vůbec nedá uvažovat o náhodě. Je to způsob, jak způsobit sucho a hlad na příklad v Číně, zatímco Čína udělá to stejné v Americe.

Státy mohou být naprosto zničeny tím, že nedostanou vodu na zavlažování. A pak si Spojené státy řeknou o povolení vojenských základen a nikdo si jim nedovolí odporovat.

Asi týden po 9/11 přišel americký Generál Wesley Clark se seznamem zemí, na které je třeba se zaměřit. Když se na tyto země dnes podíváte, tak všecky z nich trpěly nesmírným suchem, stejným, jakým dnes trpí Kalifornie. V Evropě je to zase NATO, které vykonává špinavou práci a zabraňuje dešťům přístup na území, která nejsou globalistům pohodlná.

Šílenci a ničitelé

Nedávno se vyskytla firma, s názvem „Make Sunsets“ (Dělejte západy slunce), která je ochotna zamořovat oblohu a bránit slunečnímu svitu. Myslí si, že tím budou planetu ochlazovat. Prý považují za „morálně závadné“ dovolit slunečnímu záření, aby dopadalo na zemi, anebo aby tekoucí voda zde zůstávala v takovém množství a v oceánech existoval život. Vodu je nutno zmrazit a oceány též! Podle nich je nutné zastavit změnu klima radikálním způsobem, který používá nebezpečnou, neprověřenou a vědecky nepodloženou „terraformující operaci,“ která ovlivní fotosyntézu, úrodu, výšku oceánů, fytoplankton a podmínky pro vodní tvory po celém světě.

Lidé tohoto druhu si vůbec neuvědomují, jak důležité je pro nás slunce. Když v r. 1815 vybuchla sopka Tambora v Indonézii a vychrstla do stratosféry asi 130 km3 popele, to způsobilo celoroční zatmění slunce a podstatné ochlazení. Odhadem, více než 100 000 lidí zemřelo hladem, protože nikde na světě nic nerostlo.

Naštěstí nikdo sebevrahům z „Make Sunset“ nevěří, takže můžeme doufat, že jejich metody nebudou použity.

POKRAČOVÁNÍ

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 3,53 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x