6.12.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Mám raději Vidláka, nežli lháře a bonzáka (Cempera)

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Přiznám se, že rád čtu různé české glosátory, rád čtu glosy Miroslava Macka, vtipné glosy autora Lu Lina. Rád čtu i Vidláka. Vidlák mně velmi rozšířil obzory o českém i jiném zemědělství, má dobrý odhad, co nastane. Problémy s močovinou odhadl dávno před mainstreamem, stejně tak i problém zahoření kukuřice, kterým se zabýval, jsem postřehl později nejen u nás, ale i na Slovensku. Názorové weby jsou o názorech lidí, ne o tom, že vždy s autory souhlasím – Vidlákovo vidění tzv. „vakcín“ proti COVIDu jako menšího zla, mně bylo hodně proti srsti. Názorové weby utváří mé vidění mojí země, mého světa. Vždy je potřeba o dění i o světě přemýšlet, pokud člověk hledá pravdu.

Jak uvedly Parlamentní listy dezinformátor a manipulátor Cemper, zajistil, že z Facebooku zmizelo silné Vidlákovo pojednání – „Své děti jim nedám“, o českých válečných štváčích, kteří sní své vlhké sny o válce s Ruskem. Tito stávající štváči nejsou první ani poslední, vzpomeňme Madeleine Albrightovou, která snila o ukradení ruského nerostného bohatství, nebylo jí líto 100 tis. mrtvých dětí v Iráku, které zemřely kvůli americké lži o zbraních hromadného ničení. Vzpomeňme, jak se tato koncentrace zla v ženském podání urazila v pražském knihkupectví Neoluxor kvůli tomu, že jí tam byly předloženy k podpisu fotografie mrtvých srbských dětí, ze jejichž smrt nesla svou osobní vinu. Takto můžeme pokračovat s humanitárním bombardérem Havlem, který tímto bombardováním v roce 1999 podporoval kosovské teroristy z UCK a ukradení Kosova Srbsku (srovnej Mnichov 1938 – patrně nějaké trvalé západní hodnoty, ne).

Ani já si neumím představit, že bych své děti, jejich životy či zdraví, ani můj život, či zdraví mé přenechal k dispozici válečným štváčům. Slyšel někdo od Fialy slovo mír ? Slyšel někdo od Černochové slovo mír ?

Představa obětování zdraví či života třeba pro Víta Rakušana je zcela morbidní. To si vzpomenu na to, jak se mých bývalých kolegů ptal na jednání na radnici v Kolíně : „Co z toho budu mít já ?“

Představa obětování zdraví či života ve stepích Ukrajiny coby „kanonen futter“ pro světového četníka USA je zcela morbidní. Když se řekne USA, vzpomenu si na Srbsko v roce 1999, vzpomenu si na zničený osobní vlak s cestujícími v Grdelici. Aby byli tito cestující mrtví, nestačila jedna raketa, byly nutné dvě. Když se řekne USA, vzpomenu si, jak jsem byl v roce 1999 v Laosu – nejbombardovanější zemi v historii, na Planině džbánů, kde v každé vesnici byly plakáty o smrtících amerických bombičkách v půdě. Když se řekne USA, vzpomenu si, jak jsem v roce 1999 osobně ve Vietnamu viděl u přívozů přes ramena Mekongu doslova lidské mutanty žebrat, lidi, které zcela fyzicky zdeformoval americký Agent Orange v půdě (nepochybně demokratický a plný západních hodnot).

A co ten Cemper ? Je z Kolína jako Rakušan. Lže, jak když tiskne. Jiný názor, jiné vidění světa považuje za dezinformaci a manipulaci. Neumí rozlišit ve své zaslepenosti to podstatné.

Jeho web nevyvrací lži, ale dělá následující. Označí názor někoho za dezinformaci ne tím, že prokáže lež, ale tím, že odkáže na jinou webovou stránku, která ovšem neuvede žádné důkazy na obranu svého tvrzení. Pokud u soudu v řízení chci obhájit svou pravdu, musím svou pravdu prokázat důkazy – listinnými důkazy, svědky, zvukovými důkazy, znaleckým posudkem. Cemper nic takového nepotřebuje – stačí se odkázat na nedůvěryhodnou Wikipedii nebo že idnes napsal něco jiného, než jím kritizovaný autor. Např. k upálení Rusů Ukrajinci v Oděse v roce 2014 si Cemper vystačí s českou Wiki, ale na anglické je tato hrůzná událost vykládána jinak. To, že očitý svědek z Oděsy na českém webu PL říká něco jiného, Cemper opomíjí.

Já mám své zkušenosti s Cemperem rovněž. Když bylo kulaté výročí operace Dunaj v roce 1968, tedy obsazení Československa vojsky některých zemí Varšavské smlouvy, i tehdy Cemper lhal – o neúčasti Němců na této invazi.

Na této invazi se v roce 1968 podíleli kromě protěžovaných Rusů, i Ukrajinci a další národy Sovětského svazu, Bulhaři, Maďaři, Poláci a Němci. Účast Němců na operaci Dunaj v roce 1968 se nehodí stávající propagandě, která tisícileté problémy českého etnika s Němci upozaďuje (umělá rusofobie je asi více sexy). Němci tehdy vyjeli z německého Barensteinu (tvoří intravilán s českými Vejprty), pohybovali se na československém území na úrovni obcí České Hamry a Vejprty, pohyb německých vojáků u nás tehdy potvrdila naše armádní rozvědka: Brzy byli ovšem staženi zpět do Německa, patrně na přání sovětských soudruhů. Tehdy nositel jediné pravdy Cemper tuto německou akci popíral. Když jsem mu prokázal jeho omyl, veřejně se ovšem neomluvil. Proto budu číst raději Vidláka.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x