21.11.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Duhová vlajka na mistrovství v Kataru?

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Duhová vlajka na mistrovství v Kataru? Zapomeňte. Trestat ovšem nebude Katar, ale FIFA. To jen Evropané klečí jako idioti před BLM a LGTBXYZ. Tady totiž peníze nesmrdí. Tady se plazíme před Arabským poloostrovem.

Někdy mívám pocit, že Evropa je skutečně ztracená. Teda někdy….čím dál častěji. A taky je mi na zvracení z toho neskutečného pokrytectví, kterého jsou naši činitelé, ať už v jakýchkoliv funkcích schopni. A nejen oni. I spousta neziskovek, které vás zadupou do země a budou vám vyhrožovat, pokud dostatečně nejásáte nad Prague pride, teď najednou mlčí. Jsou to ty samé neziskovky, které řvaly jako protržené, když něco podobného udělalo v roce 2018 Rusko. Hate free si dokonce udělalo samostatnou akci po názvem: Jak propašovat duhovou vlajku na fotbalové MS v Rusku? Šestice aktivistů způsob našla. Tady nic?

Ne. Tady nic, protože arabské peníze. Hodně peněz. Stejně jako Bidenovi už nevadí, že Saůdové rozřezali a rozemleli na ambasádě Chášukdžího a princ, bez kterého se tam nehne ani myš, dostal americkou milost, tak nevadí, kolik lidí při stavbě stadionů zemřelo a bylo zmrzačeno, tak najednou FIFĚ ani těmhle spolkům nevadí ani to, že žádná LGTB podpora nebude. Ba co víc, pokud byste ji náhodou jako kapitán týmu vyjádřili, dostanete od této zkorumpované organizace darem okamžitě žlutou kartu. A víte proč? Protože najednou politika na stadiony nepatří. 

Nicméně na rozdíl od úplatné FIFA a falešných neziskovek si například kapitán anglické reprezentace stojí za svým a nastoupit s páskou na rukávu hodlá i Manuel Neuer nebo Virgil van Dijk. Takže jakkoliv mě jednání typu klečení a nošení pásek na podporu čehokoliv ve sportu irituje, ještě víc mě irituje tenhle dvojí metr a naše neschopnost se proti tomu postavit. Pokud tedy politika do sportu nepatří, tak ať tam nepatří nikde. Ne jen pro bohaté Araby a povolní ovčí Evropané budou zase ohýbat hřbet. 

P.S. Jinak mě toto mistrovství, ani fotbal, a ani jiné vrcholové sporty nijak neberou, a kdyby to tu do nás netlačili takhle na sílu a neplatili tu různé projekty a neziskovky, které si z toho udělaly dobrý byznys za státní peníze, bylo by mi to celkem fuk, ať si tam třeba místo mičudou kopou půlměsícem.

 

Jana Marková

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x