27.10.2022
Kategorie: Společnost

Vnímám se být tramvají

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Poslední dobou se roztrhnul pytel s lidmi, kteří si o sobě myslí, že jsou něčím jiným, než ve skutečnosti jsou. Potkáváme je denně a je až neuvěřitelné, kolik jich je. Ztráta smyslu pro realitu je zarážející.

Sfér, kde se lidé mění v něco jiného, je skutečně mnoho. Jestliže dříve se podobné proměny děly především v restauracích nižší cenové skupiny a po požití určitého množství alkoholu, přičemž se z průměrných lidí stávali siláci, pak v současnosti je tomu jinak. Nejvýraznější vývoj zaznamenáváme v LGBT skupině, kde se dosud na muže a ženy dělící populace rozrostla o množství dalších odnoží a v podstatě se kde kdo cítí být něčím, co je mu blízké. Jdete li tedy ve městě po kolejích, můžete se vnímat jako tramvaj a z pohledu genderových šílenců to bude v pořádku. Čistě teoreticky z tohoto pohledu můžete dostat pokutu, když nezastavíte v zastávce, tedy pokud nejste zrovna ve zkušebním provozu či nejedete do vozovny. To, co se děje v této sféře, je zjevně proti rozumu a počet takto uvažujících lidí a šílenců je v podstatě naprosto nesmyslný a pouze ukazuje, jak moc lidstvo zdegenerovalo. S podivem lze konstatovat, že je tento vývoj mnohem patrnější v tzv. vyspělých státech, kde by člověk očekával míru primitivismu daleko nižší. Jenže vše nasvědčuje tomu, že dekadence je mnohem problematičtějším jevem než přirozená jednoduchost. Jestliže se u různých náboženství po staletí projevují určité násilné praktiky, či se snad kvůli božstvům zabíjí, pak současná vyspělá kultura Západu poklesla k tomu, že se vracejí rituální vraždy, dále se popularizují sexuální úchylky a nepřehlédnutelný je i význam získávání adrenochromu, což je smrtelným nebezpečím pro děti. Absolutní ztráta respektu ve společnosti vůči většině přírodních zákonů a základům dobrých mezilidských vztahů je průvodním jevem života větší části elit a jejich poskoků. Sami sebe povyšují na bohy.

Abychom se nezabývali jen pochybnými individui a genderově se ztrácejícími jedinci schopnými podstoupit řadu estetických úprav potvrzujících jejich prapodivné zaměření, nakoukněme do politiky. Máme tu ve vysoké veřejné funkci pomatence narozeného v Ćechách, ovšem prohlašujícího se za Taiwance. Dále se tu pár lidí dle vyvěšování vlajek cítí být Tibeťany, navíc se tu rozmohl nešvar v podobě transformace na Ukrajince. Dost je tu i tzv. Euroobčanů, což je vcelku nový národ bez vlastní identity s možností prezentovat se modrou vlajkou. Pak tu máme skryté Američany, kteří se tím nechlubí, zároveň dle výsledků jejich práce je zjevné, pro jakou svou zemi pracují, že paní Černochová? Dále též pánové Fialo a další z Vámi vedeného spolku zvaném vláda. Všichni tito účastníci dění u nás přispívají k likvidaci české ekonomiky a potažmo jejích obyvatel. Výrazně jim v tom napomáhají i přísedící na zasedání Sudetského Landsmanschaftu, ti se možná považují za Němce. Opomenout nesmíme ani většinu europoslanců či eurokomisařku Joudovou. Ti patří k národnosti bruselské. Jisté je, že i přes český pas a občanský průkaz patří srdcem jinam. Jejich příslušnost k České republice je pouze zastíracím manévrem, díky kterému mohou fungovat jako veš v cizím kožichu.

Ve veřejné sféře, ale nakonec i v té naší běžně, je plno lidí cítících se být odborníky na cokoliv. Euroobčanka Pekarová Adamová zná téměř vše, ovšem nejvíce se orientuje v tepelných izolacích. Prý nejlepší je vlněný svetr. Poté tu je plno znalců energetiky hovořících odborně o solárních elektrárnách, plynovodech a dalších malichernostech ovlivňujících náš život. Přestože skuteční znalci problematiky hovoří úplně jinak, vládní papoušci a s nimi spolčená média mají vlastní vysvětlení toho, proč se budeme mít ještě hůře. Hovoří o nereálných věcech jako o jistém dalším vývoji, aniž by se u toho jen malinko uzarděli. Není se co divit, podíváme li se na odbornost jednotlivých ministrů spravujících důležité státní úřady. Elektrikář Stanjura vede finance, ministryně obrany udrží lehký kulomet, což ji vystřelilo nad všechny generály a stratégy, pokračovat by se dalo i dále. Není tedy překvapením, že vedení Parlamentu dostala k dispozici operátorka call centra. Tito všichni ,,politici“ jsou pod přísným dohledem politologa, který se snaží vnutit nám svůj ,,jediný správný“ názor evidentně nasáklý idiocií pochybné ideologie.

Je smutné, že lidí vnímající sami sebe jinak, než se jeví svému okolí, dost přibývá a získávají navrch nad těmi, kteří působí vcelku normálně, používají selský rozum, kupecké počty a ctí přírodní zákony. Dostávají mnoho prostoru. I proto jsou nám podstrkávány takové nesmysly, jakými jsou klimatická krize, Green Deal, Great Reset. Vina za zcela zdevastované vztahy, ekonomiku a války je shazována na Rusko, potažmo na Putina. Ne, ten za to nemůže. Vnímejme strůjce současné situace jako neschopné, ideologicky pomatené blázny a prodejné parchanty. A k jako takovým se chovejme, izolujme je od peněz, moci a veřejné prezentace jejich vlastních vlastností a zájmů. Jde o naši budoucnost.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x