19.10.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Půjdou naši synové a vnuci prolévat krev za Ukrajinu?

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Mír v Evropě nastane jen tehdy, když bude Rusko totálně poraženo! To je mantra, která se v současné době, v drobných obměnách nese našimi medii. Nemine rozhovor s jakýmkoliv vládním politikem, kde by to nezaznělo. Vůdčí úlohu v této manipulaci hraje vůdce Pětikolky, premiér Fiala. Ten navíc tvrdí a trvá na tom, že jsme ve válce, protože naši republiku napadl Putin. V Kroměříži, v diskuzi s místními občany tuto svoji pravdu zopakoval, byl demonstrativně vypískán, takže zbaběle prchl.

Kdyby jsme opravdu byli napadenou zemí, tak by nepochodoval po náměstích v rámci předvolební kampaně, ale byl zalezlý v nějakém bunkru pro premiéry a hned tak by nevylezl. Jak vypadají skutečně napadené země, má možnost vidět na spoustě záznamů z mnoha míst na světě, kde úřadovaly mírumilovné USA a NATO. A těm dělali společníky i naši vojáci.  Třeba celých 14 let byli spolu s nimi v Afghanistánu!  Poučit by se mohl také z těch 38 válek, které od r. 1945 USA vedly na různých místech světa. Třeba takový Vietnam je poučný velice.

To co se děje na Ukrajině není naše válka ani omylem. Rusko si má s Ukrajinou co vyřizovat. Kdo tvrdí, že Ukrajina byla napadena naprosto bez důvodu, tak lže. Co takové upálení Rusů v Oděse v roce 2014!  50 zaživa upálených Rusů a více než stovka dalších ubitých na zemi po výskoku z hořících oken? O této události byl natočen dokument trvající 1 hod a 58 minut. Pochopitelně, že v mém počítači již nejde otevřít. Symbolem hrůzy byla fotka mladé dívky v 8-9 měsíci těhotenství, hozená na záda přes stůl. Zneužita pohlavně a zastřelena.

Jak dlouho by trvalo USA, kdyby sousední stát Mexico provedl pogrom na Američany, provedl jim totéž a jejich premiér by po hodinovém pobytu na místě sdělil, že není co vyšetřovat, že se upálili jednoznačně sami, přesně tak, jak totéž sdělil tehdejší premiér Jaceňuk světu? Dnes si užívá za odměnu pobyt na Floridě, jako majitel desítek nemovitostí. Myslím, že do měsíce by Mexiko nebylo |Mexikem.

A co další zvěrstva? Svědectví o tom sdělil v současné době náš energetický expert při EU V.Bartuška, když v rozhovoru pro tisk roce 2015 řekl: S Rusama to máte tak: Když je upálíte , tak jak to udělali v Oděse, nebo je zastřelíte a zakopete u silnice, tak jak to udělali v Dněpropetrovsku, tak máte od nich pokoj. To je celé. Jinak budete mít problémy. Český diplomat tak dává celému světu návod jak zacházet s etnickým Rusem. A 14 000 mrtvých Rusů v rámci Antiteroristické operace provedené Ukrajinou je také nezpochybnitelný fakt.

Jaceňuk tím žvástem o tom, že Rusové se upálili sami, zavedl praxi, kterou Ukrajina dodržuje dodnes. Rusové bezpečně ukryti mezi atomovými reaktory, sami sebe odstřelují vlastním dělostřelectvem a raketami, sami si zničili Kerčský most, Nord stream I a II, poškodili ropovod Družba, sami sebe zabili v Charkově ve škole č.135 A u nás spousta lidí tomu věří. Stačí si kliknout na diskuze pod články na toto téma na Seznamu a normální člověk jen zírá. Není horší země na světě, než je Rusko a jeho představitelé. Dobrý Rus je jen mrtvý Rus. Takto jsou dnes mladí lidé školeni.. Německo s jeho vyhlazovacími tábory, vypálenými vesnicemi, popravami, s holokaustem, jsou zapomenuty. Zlí agresoři byli přece  vždy jen Rusové. Německo se stalo nejprve naším kamarádem a teď po všech stránkách i naším šéfem. A z našich představitelů jeho poslušní sluhové.

Zato co Rus, to hajzl. Od Stalina přes Brežněvy a Chruščovy po Putina.  Vše, co kdy řekli je jen lež, každé jejich rozhodnutí je v podstatě zločin.

Nějak do toho ale nepasuje ten zatracený Krym. Na konci 2. světové války se na Jaltě konala známá schůzka Stalina s Roosveltem a Churchilem. Nikdo tehdy nezpochybňoval, že se tak děje na ruském Krymu.  Za pár let najednou jeden z těch údajných hajzlů, Chruščov, daroval Krym Ukrajině. Rozhodl o tom sám, jako stranický velikán, přestože to nemělo oporu v ruské legislativě. Prostě se rozhodl. A najednou je jeho rozhodnutí po mnoha letech ctěno světem jako písmo svaté. Takže jak je to s Chruščovem? Zlatý Nikitka, nebo pořád ruský hajzl?

Nikomu tehdy a ani dnes nevadí, že těch, co byli, možná po flašce vodky darováni, se nikdo ani nezeptal! A měli možnost se k tomu vyjádřit až v roce 1991 po rozpadu SSSR. Získali autonomii , měli svůj parlament, v r.1994 chtěli svého prezidenta a v roce 2014 jejich zákonodárný sbor rozhodl o dalším referendu a jak dopadlo ví všichni potentáti na světě.

V této době Západ v souladu s Ukrajinou v podstatě trvá na tom, že Chruščovův dar je na věky!

Hodný západ musí zajistit mír za každou cenu ! Dělá to tak pořád, má to v krvi.

A mírotvůrcům jsme zvyklí za to dávat ceny. Nobelovy ceny míru. Třeba jeden z těch minulých držitelů Obama během svého prezidentování trvající 8 let vedl jenom 7 válek! Víc opravdu ne! Takže je to mírotvůrce a cenu má oprávněně! Nebo takový Lech Walesa, rovněž držitel této ceny, měl nedávno nápad, že je nutné snížit množství Rusů na maximálně 50 milionů! Těch je cca 150 milionů, takže by jich stačilo vyhubit jen 100 milionů, aby byla jeho idea naplněna.

Nenastínil ale, jakou vyhlazovací metodu vymyslel. Zřejmě to nechá chytřejším. Bude to asi oříšek, protože ani Hitler své předsevzetí nedokončil a to neměl takové cíle.

Ukrajina, svobodný a demokratický stát musí být také zachována a také za každou cenu! K tomu údajnému demokratickému státu mám malou poznámku. Existuje ještě někde na světě jiný demokratický stát, ve kterém mají nejbohatší lidé své soukromé armády, nebo je to s demokracií v zásadním rozporu a svědčí to o naprostém opaku?

Lejnová šéfka EU se demokratickou Ukrajinou zaklíná, Trussová britská premiérka je ochotná za to zmáčknout i červené tlačítko. Ale jadernými zbraněmi vyhrožuje jen a jen Putin! Co k těm babám dodat? Jsou si hodně podobné. Zejména příjmením. V češtině je to jen slušnější výraz pro hovno. V jejich případě a jejich funkcích hovno veliké.

No a naše vládní holky si s nimi také nezadají. Členka vlády Černochová hromadí výzbroj pro velkou armádu, Langšádlová již dříve razila myšlenku, že jsme povinni s Ruskem vybojovat válku a to jadernou!!

Otázka zní: Kdo ji půjde vybojovat?

Ani jeden z těch vládních neohrožených Rusobijců, ani jeden z mediálních propagátorů války proti Rusku, ani jeden nažhavený politik Ale také ani jeden z jejich rodinných příslušníků, ani jeden jejich syn či vnuk.

Takže kdo zbývá a kdo tedy půjde na jatka?

No přece my ostatní, pokud připustíme, aby nás naši současní politici, do tohoto nesmyslu zatáhli.  Ano, byla zrušena povinná vojenská služba. Ale co zůstalo beze změn je branná povinnost v případě ohrožení státu, které podléhají všechny osoby od 18-60 let. Když říkám všechny, tak mám na mysli i ženy, protože nějaký blbec, nebo blbci v roce 2005 do zákona č.585/Sb 2004 přidali tuto povinnost i pro ženy. Prý kvůli genderové vyváženosti.

Stačí málo. Fiala přece tvrdí, že jsme ve válce a že nás napadl Putin. Kdy začne mávat brannou povinností? Fanatiků v této vládě je na její schválení víc než dost.

Mě jako starého chlapa, který si pamatuje ještě 2.světovou válku to děsí .Zejména proto, že na rozdíl od milionu dalších Čechů vím velice dobře, co to je když do tebe někdo střelí.

V době mé prezenční služby, shodou okolností v době Karibské krize, jsem inkasoval kulku z pušky, po které jsem upadl do bezvědomí. Vím jaké to je, když duše opouští tělo a také to, když se díky pomoci jiných do těla zase vrací. Měl jsem štěstí a přežil jsem. 60 let chodím po tomto světě s projektilem v krčním obratli zvaném dens epistrofei.

A nějaký hňup, který si v teple své kanceláře hraje na velkého bojovníka, pošle mé potomky pro něco podobného, jako jsem zažil já? Navíc zbraně jsou dnes jiné. Během vteřiny dokáží udělat třeba z motorizovaného praporu jen hromadu mrtvol.

Zmínil jsem karibskou krizi. Bylo to tehdy velmi napínavé, na vojenské cvičení bylo povoláno množství záložáků, kteří místo 3 týdnů strávili u útvarů mnoho měsíců v napínavém očekávání. Naštěstí se aktéři dokázali domluvit a žádná jaderná apokalypsa se nekonala. Obě strany totiž uznaly oprávněnost požadavků toho druhého.

To se v současnosti neděje vůbec. Požadavky Ruska jsou přitom podobné jako tehdy. Rusko nechtělo americké rakety u svých hranic a USA zase ruské rakety u svých. Dnes je má Rusko skoro na svém dvorku, navíc je prakticky obklopené státy NATO. Které tam dle dřívějších slibů neměly být.

Josep Borrell když prohlásí, ano, jsou tu z naší strany jakési nesplněné sliby, ale to je minulost, tak to nesvědčí o tom, že je tu nějaká snaha o dohodu. Ba naopak.

Osobně to vidím černě. Těch co by chtěli jen a jen boj, je víc, než těch co o něj vůbec nestojí. Nakonec jen poznámka k hlavnímu hrdinovi všeho dění Komikovi Zelenskému. Celý svět ho poslouchá, rozdává všem úkoly, co a kolik potřebuje, kontroluje jejich plnění, když nemá co chtěl, tak všem vynadá. A jeho velvyslanec proto také  klidně pošle do prdele E.Muska, který jim daruje miliardy dolarů. Kdo viděl ten samý film jako já, který ukazuje, odkud ten potentát vzešel, čím se předtím živil, tak viděl a zjistil, že ke kvalifikaci na místo prezidenta na Ukrajině je nezbytné umět hrát na piano svým Pyjem. Ano přesně tak. Nehraje sám, obklopen o hlavu většími spoluhráči, kteří ale cvrlikají v sopránových tóninách, ale on svým údem tluče basy pyjem jako kyjem. A toto stvoření teď šéfuje světu.

Myslím, že neexistuje jiná země na světě, kde by měli takto  prezidenta s takovou kvalifikací.. A kvůli takovému individuu, by měla téci krev našich dětí, či vnuků”?

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
85 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x