11.10.2022
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Situace s poškozenými plynovody je mnohem složitější, než se zdá

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Tom Luongo, novinář a odborník na geopolitickou a finanční situaci říká, že globalisté mění pravidla už tak špinavé hry a dělají všecko ještě horší tím, že nejen že zmrazili ruské peníze v cizích bankách, ale dokonce je ukradli. A teď jdou po ruském nemovitém majetku, který se nachází v cizích vodách. Co přijde dál, k jaké další špinavosti se uchýlí, to zbývá vidět.

Je nutno se na celou záležitost dívat ze správného úhlu. Zde se jedná o základní útok proti mezinárodnímu obchodu a také proti lidským právům a lidským životům, protože bez plynu v zimě všichni zmrzneme. Skoro celý svět je dnes založen na plynu, plynofikace je celkem dokonalá a teď jsou odstraněny zdroje? To je mezinárodní terorismus proti všem lidem.

Ten nesmysl, že Rusové potrubí sami zničili mohly vymyslet pouze choré mozky globalistů a jejich oddaná media, kteří ještě nenarazili ani na jeden jediný problém, za který by nevinili Putina. Proč by Rusové něco takového dělali, když mohou jednoduše zatáhnout kohout? A že by ohrozili svůj vlastní majetek, který stál miliardy a ve funkčním stavu by vynášel slušné peníze?

Je pravda, že Joe Biden a Victoria Nuland řekli, že Nord Stream 2 (dále NS) zničí, ale proč by s tím čekali tak dlouho? To taky nedává smysl. Zato určití globalisté, nebo jak je Luongo nazývá „neokonové“ netoužili po ničem víc, než po zničení obojího NS potrubí.

Kdo jsou Neokonové

Neokonové (angl. neocons), neboli neokonzervativní, vesměs propagují demokracii a zasahování do mezinárodních vztahů a do záležitostí jiných států, nastolení míru skrze vojenskou moc a často opovrhují komunismem a politickým radikalismem. (I když nutno dodat, že jednají přesně podle komunistických zásad, moje pozn.). V současné době tvoří jednu větev tak zvaných globalistů.

Je to zvláštní třída lidí. Jsou nesmírně chamtiví, neústupní, neúnavní a jako ty vši, jsou zalezlí ve vládních strukturách celého světa, hlavně na Západě. Jakmile vidí příležitost provést světu něco vrcholně nepříjemného, chopí se toho rychlostí býka, který zahlédl červený hadr. Spolu s jejich pomahači v mediích a v politických strukturách dokážou vyvolat hromadnou nenávist pro každého protivníka, kterého si vyvolí. Napřed to bylo Rusko, teď jsou to i Spojené státy.

Zjevný důkaz jejich schopností můžeme najít v tom, že donutili EU spáchat ekonomickou a existenční sebevraždu, aniž by narazili na opozici vedení. A přitom ještě zvládli se presentovat jako ubohé oběti americké agresivity.

Pochopitelně, že vedení EU neodporovalo, protože jsou to všecko pověřenci neokonů z Davosu. Josep Borell, Ursula von der Leyen, Christine Lagarde a jiní, to všecko jsou loutky, ovládané ze švýcarských hor adepty na mentální špitál, pod vedením Klause Schwaba. Zničením Evropy nemají absolutně nic co ztratit. Jejich jediný strach je z následků, ke kterým by došlo, kdyby neposlechli své tajné šéfy. Takže tito nebudou nikdy ochotni ustoupit, protože ve skutečnosti nemají vlastní názory, pouze poslouchají diktát shora. Na své pozice byli vybráni právě kvůli těmto vlastnostem, které jsou jejich manipulátory hojně využívány.

Tyto politické loutky opravdu věří tomu, že Evropa je nesmírně důležitá pro celosvětovou ekonomii, i když sami způsobují situaci, kdy všecky Evropany okrádají o pracně nashromážděné materiální hodnoty, které trvalo celá staletí dát dohromady a celý kontinent tím ruinují. Ve své krátkozrakosti dál věří, že jsou pouze jeden, jediný obchodní odběratel pro Rusko a když oni zastaví objednávky, tak Rusko nezbytně zkrachuje a pak si budou moct diktovat podmínky.

Proto neustále používají výrazy, jako „Rusko musí …“ nebo „Je očekáváno od Ruska, že …“ Jenže Rusko není členem EU, takže nemají nejmenší právo jim diktovat. Už to, že zcela nevybíravě a neetickým způsobem diktují svým vlastním členským státům je na pováženou.

Co chtějí Spojené státy docílit

Skrytá snaha Spojených států v Evropě je ve skutečnosti srazit a snad i zničit NATO. NATO je ve své podstatě loupeživá banda mezinárodních zločinců, kteří odevšud, kam vtáhnou, přináší svým pánům, což jsou eurokrati, neokonové a všechny ostatní pochybné elementy, řadící se do zástupu v Davosu, nakradené hodnoty z cizích zemí, hlavně pak zlato.

US má ale značný problém, že vojensky není zdaleka na té úrovni, jak se světu představuje. Jeho pověst vojenské mocnosti se rozpadá ve švech a v současné době by nejraději z ukrajinského konfliktu šikovným způsobem vycouvali, ale tak, aby nezničili ty poslední trosky své mocné vojenské vizáže. Někteří ignoranti, jako je Josep Borell a německá Ministryně zahraničí Annalena Baerbock, taky odchovanec WEF-Davosu, toto absolutně nechápou. Putin, Lavrov a Šojgu dobře ví o co jde a zkoušejí co mohou těmto požadavkům vyhovět.

Ale i Davos ztrácí půdu pod nohama. Už přišli o Indii, Rusko, Čínu a mnohé jiné státy, které se ochotně připojily ke BRICS systému. Jenže stále ještě mají NATO a to je obrovská páka. NATO může být kdykoliv přeměněno na Evropskou unii, spojenou s OSN. Takový spolek, dohromady s talentem Spojených států pro vyhrožování druhým, může Davos neúměrně posílit v jejich snaze o zabrání celého světa pro svůj vlastní otrokářský řád, zvaný Nové světové řízení, nebo taky Great Reset, či 4. průmyslová revoluce, anebo jakýkoliv jiný název tomu dají.

Kdyby nebylo zákeřných sil NATO, Amerika by předala celou Evropu Rusku. Jenže ten problém je právě tato militaristická složka Davosu-WEF. A Davos, který je ve skutečnosti hnízdiště všech neokonů, privilegovaných blbečků a loupeživých zbohatlíků, ten se nevzdá tak snadno.

Jak napsal už kdysi dávno (pravdivě) John Kenneth Galbraith, „Privilegovaní vždy raději zvolí své úplné zničení, než by se vzdali sebemenší materiální části svých výhod. Intelektuální krátkozrakost, také nazývaná hloupostí, je toho určitě důvodem. Ale privilegovaní jsou rovněž přesvědčeni, že jejich privilegia, jakkoliv nehorázná se ostatním mohou zdát, jsou jejich základním, Bohem daným právem.“

Rusko a neokonové

Podle Luonga, Rusko vyhrálo už v lednu 2022, dávno předtím, než vtáhlo na Ukrajinu. NATO a Evropská unie prohráli. Jenže neokonové se tak lehko nevzdají. Tito tvorové nemají nejmenší zábrany podniknout cokoliv drastického, co jim z jejich repertoáru ještě zbývá a v tom procesu zničit naprosto cokoliv a kohokoliv. A jak postupně přicházejí o další a další zdroje, jsou víc a víc zoufali a ochotni zničit vše, co jim stojí v cestě. Změnili strategii a odstranili ze scény některé své výřečnější pomocníky, jako byla Nuland a Baerbock. Teď jednají sami na svých, bez přípravy, bez plánu, takže často chybují, což je využitelné k našemu prospěchu.

Nord Stream projekt není pro Rusko vůbec důležitý. Pro ně je to pouze okrajová záležitost. Ale je nesmírně důležitý pro Německo a pro celou Evropu. To je sebevrahům z Davosu jedno, pro ně je důležitější zničit veškeré přátelské vztahy s Ruskem i za cenu zničení celé EU.

Bohužel, EU, která tomuto záměru pomáhá jak může, si tím již znepřátelila mnoho států, včetně Turecka, Británie, Srbska a dalších. Skutečnou válku s Ruskem si ale Davos nepřeje. Bodejť, taky by ji prohráli. Budou směle válčit proti obyvatelům Evropy, ale proti Rusku nepůjdou. Už tak mají dost práce s tím, aby zabránili východoevropským státům se od Unie odtrhnout.

K tomu účelu by Davosu nesmírně pomohl mír v Evropě. To, že na Ukrajině probíhá válka, je obrovské mínus, protože tím Evropská unie ztrácí hlavní důvod pro svoji existenci, což je válkám zabránit. Takový celek se pak může rozpadnout kdykoliv. Jenže neokonové na druhé straně válku chtějí, protože bez ní nemají pro NATO žádnou práci a tím pádem žádné použití.

Neokonům se také krátí jejich stoleté období, které měli na obhájení Leona Trockého (vlastním jménem Bronstein) a k nastolení jeho revoluce, což obnáší zničení současného režimu a zavedení tvrdého komunismu (Great Reset). Uzavření míru na Ukrajině by tento plán nesmírně ohrozilo.

Takže jediná naděje zde je, píše Luongo, že až Rusko na Ukrajině vyhraje, tak si bude diktovat podmínky. Co tyto jsou, to už víme: vyhoštění NATO z východní Evropy, zabránění jeho rozšiřování, respektování Minské smlouvy, neutrální Ukrajina. Možná jsou ještě další podmínky, které postupem času přibyly, ale žádné z nich nejsou škodlivé pro lidstvo. Kdyby ovšem Rusko nevyhrálo, píše Luongo, pak spolu s nimi prohráváme i my všichni.

Konflikt zájmů

Ta snaha byla, použít neokony na vyšinutí světa z rovnováhy kvůli Ukrajině, zvýšit agresivitu Spojených států a Británie až na úroveň terorizmu a z Evropy udělat ubohou oběť celé situace. Jenže jak Rusové vtáhli na Ukrajinu, každý musel ukázat svoji pravou tvář. Evropa se ukázala jako skutečný agresor a násilník, jen proto, že nemínila nechat Ukrajinu převzít Ruskem. Davos Ukrajinu nutně potřebuje, aby mohl do stávajícího konfliktu stáhnout všecky ostatní.

Všichni chtěli válku s Ruskem, ale chtějí ji podle svých plánů a podle svého časování a zatím Putin je všecky vyšachoval a zaútočil po svém. Zřejmě je velmi dobře četl. To mu samozřejmě tito lidé nikdy neodpustí.

Davos sám potřebuje chaos k tomu účelu, aby mohl přesvědčit lidstvo, že potřebují jednu celosvětovou vládu (za účelem ještě většího chaosu, korupce a byrokracie), digitální peníze, očkovací průkazy a dokonalou kontrolu každého člověka. Bez chaosu, ničení, bídy, hladu a nedostatku, nejsou schopni takový nesmysl prosadit. Už to, že se jim podařilo vpravit do všech očkovaných elektronickou identifikaci, kterou můžete vidět na mobilu, je zločin.

Donutit neokony přehnat celou situaci tím, že zničili dva plynovodu, bylo velice snadné. Bylo to něco, co stejně chtěli udělat, protože zničení Ruska zároveň s Německem byl odedávna jejich sen. Teď ještě potřebují zajistit, aby Německo nemohlo v žádném případě dále jednat s Ruskem. Potřebují v nich vyvolat pocit obětí amerického kolonialismu. Takže většina světa pak bude vidět Spojené státy jako hlavní zločince, což odvede pozornost od skutečných kriminálníků.

Ničivá síla neokonů a Davosu

Neokonové si možná myslí, že vyhráli po celé čáře. Proto musí být zastaveni, nebo jinak jejich aktivita zničí Evropu. Sabotáž plynovodu bylo sice přesně to, co chtěli, protože vždycky toužili po nekonečné válce s Ruskem. Jenže tím ohrozili celosvětovou infrastrukturu a to jim není ku prospěchu. Jednou spáchaný zločin se totiž snadno napodobuje.

Francie je celá šťastná, že bylo Německo zničením plynovodu poníženo, protože si myslí, že tím oni sami stoupli na ceně. Jejich další tah bude vydírat Itálii, která kvůli nim nemá dostatek plynu, protože Francouzi je odsekli od zásob ze severní Afriky. Takže jestli se Itálii podaří získat dostatek plynu z Libye, pak bude snaha aspoň destabilizovat jejich finanční trhy.

K tomu, aby se Evropská unie udržela, by musela – přesně podle Sorosova návrhu – uvrhnout se do věčného zadlužení a předat veškerou politickou moc Evropské komisi a Evropské centrální bance. K tomu je ale nutné zničit německou střední vrstvu. 80% všech hodnot, které má Evropská centrální banka ve svých aktivách, jsou ohroženy a banka se nachází před bankrotem. Se zbankrotovanou centrální bankou nemůže Evropská unie fungovat.

Proto budou potřebovat obětního beránka, na kterého se všichni soustředí, jinak se Unie rozpadne. Ten obětní beránek bude již tak zdiskreditované a pohaněné Rusko, spolu s příliš aktivní a agresivní Amerikou. Tím pádem, východní Evropa bude protiruská a západní Evropa protiamerická. Je to tak jednoduché a už se to dokonce rýsuje.

Davos nutně potřebuje vytvořit ze Spojených států pro lidstvo teroristický stát, aby mohli zavést jejich Great Reset. Jsou to v podstatě zarytí komunisté, kteří neváhají vyhrožovat světu jadernou válkou, jen aby zničili to jediné, co nás ještě ochraňuje před touto zkázou, což jsou Spojené státy a Německo. Ta snaha zničit obě země je vedena stejnými lidmi, kteří po pádu Sovětského svazu zkoušeli stejným způsobem zničit Rusko. A jejich předkové to byli, kteří kdysi dávno Sovětský svaz skrze krvavou říjnovou revoluci zavedli.

Je mnoho těch, kteří touto dobou jak Ameriku, tak Německo nenávidí. Je to snadné, propagandy je k tomu účelu víc než dost. Ale ve skutečnosti, kdyby padla Amerika a Německo, to by byla obrovská ztráta pro celý svět. Takže když se radujeme z jejich zničení, pak se radujeme ze svého vlastního zničení.

Sabotáž plynovodů a válečná strategie

Postupně se tím dostáváme k otázce, kdo jsou skuteční pachatelé, kteří zničili rusko-německé plynovody. Podle všech příznaků to jsou neokonové, kteří dokonale prošpikovali Bidenovu administraci a kteří jsou vedení z Davosu. Davos jako jediný měl pro něco takového důvod a také možnosti tento válečný útok provést.

Ta snaha dostat Rusko do války proti NATO je zde už dávno, už od dob, kdy Rusové vtáhli na pomoc Syrii. Už tehdy, Britové a Francouzi společně střelili raketu po ruském letadle IL-20 ELINT v Syrii, už to byl pokus nahnat je do války. Kdyby tehdy Rusové útok opětovali, NATO by mohlo použít „Odstavec 5“ a vytáhnout proti nim v plné zbroji. Kdo přiměl Brity a Francouze k něčemu takovému, to je otázka, na kterou zatím odpověď neznáme.

Stejná snaha byla za zničením plynovodů: donutit Rusko k přehnané reakci. Kdyby se ale k ničemu donutit nedali, to by oslabilo Putinovu pozici, protože by ho jeho vlastní lidé začali považovat za slabocha. A pak by proti sobě stály Spojené státy a Rusko v otevřené válce.

I v konfliktu Čína versus Taiwan je používána stejná strategie, oslabit Xi neustálými provokacemi, kterých bylo v poslední době víc než dost a donutit armádu k přehnané reakci, za účelem zachránění reputace před čínskou populací.

Je to poměrně jednoduchá strategie. Neustálé provokace a později šarvátky a války oslabí obě strany, takže nakonec, až se padlá Evropa probere ze snu, tak na tom budou všichni zhruba stejně uboze. Nesmíme zapomínat, že dlouhodobý plán Evropské unie je stejný jako plán Davosu, což je Great Reset. To zahrnuje zastavení ruské energie tím, že se investují do obnovitelných druhů energie, zavedou digitální peníze, zruší veškeré dluhy, okradou obyvatelstvo o všecko, co ještě mají, dají jim náhradou minimální základní plat k přežití a zavedou dokonalý špionážní systém, který bude každého neúnavně sledovat. To stejné je snaha zavést v Americe a v Británii.

Problém je v tom, že jedna třetina Spojených států, „chlapci z New Yorku,“ podle Luonga, s tím nesouhlasí. A to je mocná opozice.

Jestli tomu nevěříte, pak si uvědomte, kdo zavedl celosvětovou karanténu kvůli nějaké pitomé, obyčejné chřipce? Kdo zkoušel zničit ty, kteří se nenechali napíchat jedy? Kdo chce zavést digitální peníze, otrokářský řád, špionážní systém a tak dále? Rozhodně ne Rusko. Za tím vším jsou pouze a jenom totální šílenci z Davosu, kteří manipulují a vydírají všecky kolem, jen aby docílili svůj vysněný otrokářský řád, kde oni sami jsou ti otrokáři.

Davos dál v tichosti tahá za provázky Evropské unie

Davos má v úmyslu za každou cenu Evropu vyhladovět a zničit. Nechtějí dovolit žádný nový plynovod, nebo ropovod. Zničením Nord Streamu to ale přehnali. Něco takového je na stejné úrovni, jako když všichni zabavili ruské peníze v cizích bankách. Jenže kdo to všecko nařídil? Davos! A kdo jako poslušný psík poslechl? Evropská unie! Kdo okamžitě uvalil další sankce na Rusko? Evropská unie!

Tím pádem Evropská unie není žádná ubohá oběť cizího násilí. EU sama je imperialistický násilník, je to nebezpečný pit bull, který zkouší své členské státy zničit nadměrnými požadavky, přehnanými zákony, zákazy, a censurou. Právě uvalili další, osmé sankce na Rusko, prý kvůli referendu v Donbasu. Co je jim, zamindrákovaným byrokratům do referenda jiného státu? Jak to, že se pletou do záležitostí jiné, svéprávné země? Na co si tady hrají?

A přitom kvůli zničenému plynovodu nespustili žádný alarm, žádný nářek nad obrovskou ztrátou, kterou to představuje. A už vůbec žádné lamento nad neuvěřitelným únikem methanu do atmosféry, dokonce ani od zelených fanatiků ne! Tím, že všichni z nich mlčí, tak ve skutečnosti tento ohavný teroristický čin schvalují; jsou s ním zajedno.

Co byl skutečný záměr a kdo je skutečný viník?

Ten skutečný záměr za zničením rusko-německého plynovodu byla snaha zastavit dodávky plynu a ropy všude, po celém světě. Zničit ekonomicky celý svět. Každý se teď bude bát o svůj příděl energie a o potrubí, které ho dodává. Nejsou to pouze plynovody a ropovody, které jsou ohroženy. Útokem na 19 km dlouhý most, spojující pevninu s Krymem, vydal v ohrožení mosty, železnice, včetně podmořských káblů a veškeré další infrastruktury.

Už se povídá o tom, že další fáze snahy o zdestabilizování Evropy se bude týkat mobilních telefonů. Zpravodajská agentura Reuters vyjevila, že zástupci telekomunikačních firem se shodují na tom, že kvůli šetření energií nemohou zaručit, že mobilní síť bude v zimních měsících fungovat. Některé firmy prostě nemají dostatečné množství záložních jednotek, které by převzaly zátěž v případě přerušení elektřiny. Je zmiňována Francie, Śvédsko a Německo, ale Česká republika by nejspíš měla být na prvním místě.

Evropa má skoro půl milionu antén mobilní sítě a většina z nich je vybavena záložní baterií, ale tato vydrží pouze 30 minut provozu a pak není nic. Evropské telekomunikační firmy dokonce uvažovaly o použití dřívější komunistické strategie, kdy by byla mobilní síť na určitou denní dobu záměrně vypínána. Toto přerušení by se vztahovalo vždy pouze na určitou část země a posunovalo by se dále, po předem určených časových intervalech. To ale není řešení, co když je potřeba v určitém časovém úseku komunikovat s tou částí, která má zrovna síť vypnutou?

Někdo, kdo chce pro sebe urvat vládu nad celým světem používá taktiku nedostatku za účelem docílení svých záměrů. Někdo, kdo se celou dobu skrývá za zády jiných a manipuluje je, aby za něho udělali špinavou práci, se znovu vyznamenal dalšími protilidskými činy.

Stejná ctižádostivá a po moci bažící verbež zničila Spojené státy a využívá je k násilnickým činům ve svůj prospěch, po celém světě. Tak, jak dnes manipulují Evropany k naprostému sebezničení a k nemístné nenávisti jednoho druhým, stejným způsobem jsou manipulováni i Američané, jenže s nimi začali o nějakých pár let dříve.

Zde je pouze jedna možná cesta, spojit se všichni dohromady, ale ne skrze nějaké spolky a unie, které jsou vždycky pochybného charakteru. Spojit se jako lidé. A pak se musíme vrátit ke starým hodnotám našich předků. Nezkoušet podléhat všemu ‚módnímu,‘ co jde kolem a zavrhovat staré dobré zvyky, jako byly slušnost, morálnost, úcta k druhým a tím pádem i úcta k sobě.

Měli bychom se konečně naučit vážit si toho obrovského, neustále ponižovaného a nedoceněného zázraku, kterému se říká člověk.

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)