29.9.2022
Kategorie: Ze světa

Když máš ty správné přátele, nepřátele už nepotřebuješ

Sdílejte článek:

IVAN DAVID

Albrecht Müller navazuje na na webu nachDenkSeiten na Jense Bergera a jeho „slona v místnosti“ , o kterém nikdo nemluví. Zatím určitě není stoprocentně jisté, že za sabotáží dvou plynovodů v Baltském moři stojí USA. Ale důkazy a zájmy leccos napovídají. Nyní se podobné úvahy obejvují i v USA. Tucker Carlson, moderátor americké televize Fox News řekl, že Bidenova administrativa „možná vyhodila do povětří“ plynovody v Baltském moři. Nejen on si vzpomíná na památná slova amerického prezidenta, že Nord Stream v provozu nebude a Američané to zařídí. Albrecht Müller se proto ptá: „Uvědomujeme si opravdu, co by to znamenalo? Náš hlavní spojenec, kterého většina Němců i oficiální Německo považuje za přítele v politice a médiích, ničí přepravní cestu pro naši nejdůležitější dodávku energií a s ní i důležitou základnu průmyslové činnosti u nás. A to z jasného vlastního zájmu!“

Tím zájmem, jak se Američané už dlouho celkem netají, je trvale oslabit průmyslového konkurenta v Evropě. Stahovat průmyslové podniky z Německa do USA a doložit, že USA jsou jedinou světovou velmocí. Málokdo si uvědomuje, píše Müller, co by to vlastně znamenalo – brutální ukončení přátelství. Alespoň signál k tomu. A pouze ignoranti nebo ti ve službách USA mohou prý tento signál ignorovat.

Nejen německá média se chovají, jako by s tím USA neměly nic společného. Naznačují, že viníkem je Rusko. Ursula von der Leyenová už chce proti Rusku na základně těchto úvah spustit další „balíček sankcí“. Typické je, jak píše autor, co se dnes ráno dočetl v ranním brífinku Handelsblattu:

„Původ úniku plynu je stále neznámý, ale mnoho ukazuje na Moskvu. Práce ruské vlády nyní vypadá jako gangsterský zločin. Nils Schmid, zahraničněpolitický mluvčí poslaneckého klubu německé sociální demokracie, říká že Rusko nyní přechází na hybridní válku, což je nová dimenze.“

Aby bylo možné určit, že viníkem je Rusko, byl v úterý použit báječný trik. Několik médií uvedlo, že CIA před podobnými útoky varovala již dlouhou dobu. Pokud americká tajná služba varuje před takovým útokem, pak to nemohly být Spojené státy, uvedla ambasáda. Skvělý a primitivní trik manipulace.

Albrecht Müller zmiňuje německé vazalství a jeho dopady:

„Děláme si iluze o naší nezávislosti. Naprostá většina politiků a médií odmítá uznat, že jsme stále vazalem USA. A když to otevřeně vysvětlíte, mnoho lidí si to nechce přiznat. Když vyšlo najevo, že byl mobilní telefon německé kancléřky odposloucháván americkými tajnými službami, došlo k všeobecnému kroucení hlavami. O tom, že by si byla německá média a německá kancléřka jasně stěžovala, nebylo řečeno nic.“

Müller také vzpomíná, jak dne 28. října 2014 napsal: „Některé zajímavé dokumenty o postavení kolonie Německa a Evropy.“ Mnoho čtenářů s tímto hodnocením prý souhlasilo. Jiní ostře protestovali.

13. března 2015 napsal stať „Smrt přichází z Ameriky“ a jako potvrzení bral vyjádření šéfa STRATFOR, přední světové geopolitické zpravodajské platformy. Friedman, šéf STRATFOR, otevřeně prohlásil, že USA se musí snažit zabránit dobré spolupráci mezi Německem a Ruskem.

Komentář pokračuje: „Náš problém jsou ve skutečnosti USA. Ale úřadující politici o tomto problému buď mlčí, nebo jej bagatelizují. Vysvětlení je také jednoduché a zřejmé: politika, či takzvaná věda, jako „Nadace pro vědu a politiku“, a naše média jsou prostoupena vlivovými agenty z USA. A ti se navzájem citují a potvrzují. Jak se již ukázalo na příkladu Handelsblattu s odkazem na poslance SPD Nilse Schmida.“

Dalším příkladem prý je, jak se německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková, osoba skutečně vzácně hloupá a neschopná i na poměry EU, dostala do úřadu – samozřejmě s pomocí atlantických organizací, jako je Světové ekonomické fórum v Davosu:
„20.04.2021 | Světové ekonomické fórum, klub největších korporací, zajišťuje, že budoucí političtí vůdci jako Annalena Baerbocková jsou připraveni převzít odpovědnost. Dostávají odpovídající školení od korporátní lobby. Toto fórum se také v rané fázi „postaralo“ o Angelu Merkelovou.“

„Nezávislost“ německých médií byla skvěle popsána ve vydání satirického pořadu „Die Anstalt“ z 29. 4. 2014. Je to tam rozebráno přehledně a po jménech, tedy propojení jednotlivých redakcí a novinářů s transatlantickými lobbistickými organizacemi. (Odkaz v komentářích.) „Pokud máte nějaké pochybnosti o tom, že naše média jsou z velké části řízena ze zahraničí, pak byste se měli na těchto krátkých 6 minut a 14 sekund podívat znovu“, doporučuje Müller.

„A pokud máte pochybnosti o poslušnosti odpovědných politiků vůči USA, pak byste si možná měli všimnout, že spolkový kancléř o tom všem mlčí. O infiltraci do politických a vědeckých institucí mlčí. O groteskním případu, kdy americký ministr obrany/ války zve politiky NATO na konferenci na německé půdě, mlčí také, jako by Ramstein byl územím USA. Viděno v jasném světle, je to neuvěřitelný proces. Ale kancléř a federální vláda ani nepípnou.

Nejsme svobodní a naším problémem jsou USA. Zajistily torpédování dohody s Ruskem. V důsledku toho budou trpět miliony Němců.“

Tolik Albrecht Müller za Německo.

A jak to asi může vypadat u nás, když jsme kolonie kolonie? Největší teroristický útok na EU bude zahrán do kouta s tím, že obvyklí sprostí podezřelí budou potrestáni sankcemi, které se opět bumerangově vrátí. O slonu v místnosti, který mezitím vyroste tak, že nebude vidět z okna, se nebude mluvit ani nadále, ani když budou USA profitovat z upadající evropské ekonomiky. Koloniální úředníci si budou chtít udržet křesla. A stane se tak, pokud to Evropané dopustí.

 

Ivan David

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)