17.9.2022
Kategorie: Společnost

Covidový lockdown zničil zdraví, lidskou důstojnost, ekonomiku i budoucnost

Sdílejte článek:

IGOR BUKOVSKÝ

Lockdown nefunguje, nebrání šíření infekce, nechrání veřejné zdraví, naopak přináší do společnosti obrovský rozvrat a chaos. Zavřené školy, restaurace, obchody, hranice, hřiště, dětské koutky, divadla, galerie, sportoviště, továrny, omezená lékařská péče soustředěná jen na jedno onemocnění covid-19, zakázané svatby, zakázané pohřby, dovolené, rodinná setkání, to je nejhorší možný scénář, jak se vypořádat s epidemií.

Nebo je to ten nejlepší scénář, jestli chcete společnost co nejvíc oslabit po psychické, vztahové, zdravotní, ekonomické a politické stránce. Igor Bukovský ve videu pracuje s realitou na Slovensku, u nás to nebylo o moc jiné.

Zkušenost ukazuje, že společnost, která je vystavená epidemii nebo jiným ohrožujícím událostem, reaguje nejlépe a s nejmenší mírou úzkosti a paniky tehdy, když jsou co nejméně narušené její normální funkce. / Donald Henderson, 2006

Nejlepší důkaz toho, že lockdown nefunguje, a vlastně ani vakcína, přinejmenším její čínská verze, poskytuje země, která dělá nejpřísnější lockdowny od samého začátku až do teď, tedy reality Číny. Země, která dva a půl roku realizuje nejpřísnější lockdowny na světě, má obrovskou proočkovanost ve své populaci, zavírá obrovská milionová města. Lockdowny jim nefungují, tak jich dělají ještě víc a ještě přísnějších.

Lockdown, tak jak ho politici uvalili na svobodné občany svých států, nepomáhá bránit šíření infekce, a naopak přinesl rozvrat, chaos a oslabení společnosti. Lockdown škodí. Rozvrátil světovou ekonomiku, a na následky této katastrofy budou následující roky zbytečně trpět stovky miliónů lidí, desítky milionů budou zbytečně umírat. Všichni, kdo nadšeně podporovali lockdowny a domáhali se jejich prodlužování, kteří omezovali diskusi o opatřeních, jsou spoluzodpovědní za ničivé následky.

Konání vlády a jejích poradců mi ztěžuje ochotu přijímat jejich opatření. Nejde tady o zdraví. Zdá se, že cílem byl stav rozvratu, a trvalá úzkost lidské duše. Tyrani a diktátoři se rodí z chaosu a strachu, který využili jako historickou shodu okolností, anebo který sami vyvolali. Lidé s patologickou potřebou ovládat jiné lidi odjakživa používají základní nástroj: čím hůř, tím líp. Čím víc se lidé bojí o svou existenci, tím snadněji přijmou zachránce, který je nakonec katem jejich svobody, duše i těla. / Igor Bukovský, 2020

Celé video na Lockdown zničil zdravie, ľudskú dôstojnosť, ekonomiku aj budúcnosť!

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x