23.6.2022
Kategorie: Humor

Večerní projev premiéra Fialy k národu: Necenzurovaná verze!

Sdílejte článek:

RICHARD NÁDVORNÍK

Redakci našeho občasníku se podařilo získat necenzurovanou verzi projevu premiéra Fialy, jak ji předložil ke schválení lidové komisařce Jourové v Bruselu. Text po korekci centrálou jste měli možnost slyšet v televizi, text před korekcí přinášíme v plném znění níže.

Vážení a drazí občané!

Drazí občané!

Víte, co mne nutíte dělat? Nutíte mne paktovat se se čtyřma dalšíma stranama, který mi lezou na nervy stejně jako každýmu normálnímu člověku, jen abysme toho ko*ota nepustili zase k lizu. A s jakejma stranama? No je to opravdu výkvět.

Zaprvé TOP09. Ti by se směle mohli přejmenovat na BOTTOM22. Sice mi přihráli loni pár procent, ale dnes už jsou mimo volební model. Jejich hlavní program je manželství pro všechny, a to vás jistě všechny strašně trápí. Tak s těma to vyhraju, jen co je pravda.

Potom Piráti. Ty jsou aspoň upřímný. Nějaký váš životní standard, to je vůbec nezajímá. Jezděj si po Malý Straně na nabíjecích koloběžkách a když potřebujou na velkou stranu, jdou k Čižinskýmu domů. Je jich ve sněmovně tolik, že se mu tam vejdou všichni najednou. Ty chytřejší z nich seděj už dávno v Europarlamentu a hlasujou tak, abyste se třeba v takovejch středních Čechách už brzy nedostali autem ani do práce, ani k doktorovi a nejlíp ani do volební místnosti. Zavedou vám potom korespondenční hlasování a uvidíte, kolik budou mít najednou mandátů.

A potom moje srdcovka, hnutí STAN. Žádná ideologie, žádný vize, jenom přerostlý komunální šíbři. Naštěstí už jim vlastně zbývá jen Rakušan, když se i na něj něco najde, mám po Starostech. KDU-ČSL neřeším, vy je taky neřešíte.

Občané!

Teď mi řekněte, jak vám mám pomoc s inflací, která se mi teda mezi náma trochu hodí kvůli té Babišově sekeře, nebo s tou elektřinou z Temelína, kterou nám Němci tak pěkně prodávají? Když mám kolem sebe tuhle sestavu? Všechny pravomoce jsou v Bruseli a Europarlament i ECB je samá na hlavu padlá Gréta. Je mi jasný, že na to mám dva měsíce, pak začne covid, musíme do vás vyprázdnit sklady. Co byste dělali na mým místě, to by mne fakt zajímalo? Nejradši bych si pustil plyn, kdyby nějakej byl. Fakt nevím, co vám mám říct, protože pravdu, kdo za to může, to vám říct nemůžu, to mi zcenzurovali i v tomhle necenzurovaným projevu.

Řeknu vám to asi takhle, vy jelita. Přeju vám hezké léto, pak to teprve pořádně začne!

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)