11.6.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

„Manželství pro všechny“? Vždyť už tu dávno je!

Sdílejte článek:

JAN SEDLÁČEK

Podle LGBT ideologie jsou homosexuálové omezováni na svých právech. To už ale dávno není pravda. Všechna práva už dávno mají, teď ale přichází ideologická snaha o jejich povýšení nad nás ostatní. A tato snaha škodí nejvíc jim samotným.

Úvodem bych chtěl upozornit na to, že už ten název „Manželství pro všechny“ je značně zavádějící. Manželství pro všechny dospělé svéprávné lidi tu totiž existuje již dávno, dokonce i homosexuálové mohou volně vstupovat do manželství. Již dávno si může gay vzít lesbu či hetero ženu, stejně jako si lesba může vzít hetero muže. Stát toto nijak neomezuje a nedělá z homosexuálů nějakou skupinu s omezenými občanskými právy, ač se nám LGBT ideologie snaží podsouvat opak.

A zdaleka to neplatí jen pro manželství. Homosexuálové totiž už dávno mají všechna občanská práva jako my ostatní: mohou volit, pracovat, řídit auto, studovat atd. Dokonce mohou i žít společně ve stejném bytě – ani to zákon nijak neomezuje. Rozhodně nejsou ve svých právech nijak omezeni. Spíše je tu tendence k opaku – pokud někdo např. napadne gaye, může za to dostat vyšší trest než za napadení běžného člověka, což je podle mě porušení rovnosti před zákonem.

Ten návrh, aby homopáry byly označovány jako manželství, nemá nic společného s „právy“. Je to snaha LGBT ideologie, aby se jen kvůli jedné menšině vytvořil zákon, který jim bude šitý na míru – a v širším měřítku, aby se postoupilo o krok dál v „permanentní revoluci“ a k rozštěpení společnosti.

Dovolte malou historickou odbočku. Na konci 40. let se komunistická ideologie dostala k moci tím, že přesvědčila dělníky, že jsou utlačovaní, že prý mají právo převzít moc a to utlačování vrátit i s úroky. Tato matrice, kterou komunisté dlouho nabíjeli svojí ideologií, jim pak umožnila provést (a obhájit před davem) všemožná zvěrstva – stačilo davu říct něco jako „doteď nás ti zlí kapitalisté utlačovali, ale teď jsme jim konečně dali co proto!“

Analogicky i LGBT ideologie tvrdí, že prý jsou homosexuálové utlačovaní a že teď musejí povstat a vymoci si všemožné výhody oproti nám „utlačovatelům“ a různé zákony jim šité na míru. Nejprve registrované partnerství (u nějž LGBT ideologie slibovala, že to bude stačit a nic víc požadovat nebudou). Teď manželství homopárů. Pak přijdou na řadu adopce dětí homopáry atd. atd. atd. Ono jim vlastně ani nezáleží na konkrétních bodech. Jde tu spíše o jakousi „permanentní revoluci“ vůči nám. Cílem této ideologie je neustále požadovat od společnosti nová a nová privilegia, jen aby nám, domnělým utlačovatelům, dali co proto.

Ne nadarmo je LGBT ideologie řazena mezi projevy tzv. neomarxismu a v podstatě navazuje na Trockého myšlenky. Podobné je i to, že mnozí zástupci této menšiny (čest výjimkám) skutečně projevují davové chování a tuto ideologii bezmyšlenkovitě podporují – stejně jako tu tehdejší podporovaly masy dělníků před 75 lety. Jak to tehdy dopadlo, víme. A teď to může dopadnout stejně – vidíme to na Západě, kde jsou homosexuálové vysloveně privilegovanou skupinou, kterou když kritizujete, čekají vás přinejmenším problémy v práci, a to ještě v tom lepším případě.

Stojí za povšimnutí, že dnes je ideologie ještě odtrženější od skutečnosti než tehdy. Dělníci tehdy mnohdy skutečně měli špatné postavení ve společnosti, takže komunistická ideologie, jakkoliv zrůdná, aspoň částečně poukazovala na správný problém (byť jeho řešení nepřinesla). Naproti tomu LGBT ideologie dnes staví na zcela nepravdivých základech, kdy sexuální menšiny u nás už dlouhá léta mají všechna občanská práva, jak jsem již zmínil výše.

A další důležitý poznatek: Obě tyto ideologie přinesly rozštěpení společnosti. Komunisté proti sobě poštvali různé společenské třídy – což oslabilo společnost a učinilo ji méně akceschopnou oproti stavu, kdy různé třídy společně pracují na rozvoji společnosti. Analogicky se LGBT ideologie snaží homosexuály co nejvíce odlišit a vyčlenit ze společnosti (jen se podívejte na jejich obskurní oblečky na Pridu) a celkově společnost co nejvíce oslabit spory mezi hetero- a homosexuály a řešením nesmyslných témat („manželství“ homopárů, genderismus apod.) namísto klíčových problémů.

Musíme si uvědomit důležitou skutečnost. Homosexuálové nejsou naši nepřátelé. Já si vážím každého jejich slušného zástupce, který má vlastní rozum, nepodlehl LGBT ideologii a který neposkakuje na náměstí a neprosazuje „manželství“ pro homopáry. Nepřítelem (nás, ale i samotných homosexuálů) je právě ona LGBT ideologie, která se je snaží odtrhnout od většinové společnosti a uměle vytvářet spory.

Proto bychom neměli LGBT ideologii ustupovat ani o milimetr. Je potřeba okamžitě shodit ze stolu ten návrh na „manželství“ pro homopáry, protože pokud bychom teď ustoupili a návrh prošel, tak ta ideologie brzy přijde s dalšími, ještě radikálnějšími návrhy. Naopak by stálo za to „zařadit zpátečku“ – osobně prosazuji, aby homopáry neměly žádný právní status a aby jakékoliv jejich vztahy byly řešeny pouze v soukromoprávní sféře a nikoliv státem.

A kromě toho je potřeba pracovat se samotnými členy této menšiny a trpělivě jim vysvětlovat, že LGBT ideologie, jakkoliv se tváří jako nástroj k hájení jejich zájmů, jim v důsledku škodí a snaží se je poštvat proti většinové společnosti.

Nakonec ještě jeden dovětek k tématu: LGBT ideologie dnes často útočí na děti, a to i přímo v rámci různých školních projektů ze strany (ne)ziskovek. Proto jsme v Národní mládeži vytvořili petici proti propagandě LGBT ideologie na školách. Petice je zatím v elektronické formě, můžete ji podepsat zde:

https://www.petice.com/narodni_mladez_petice_proti_lgbt_aktivismu_na_skolach

Jan Sedláček

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x