jednej.cz

Hlavní předností projektu Jednej.cz je tvorba online petic a kompletní seznam demonstrací, které proběhnou na území České republiky. Založení petice a podepsání petice vždy je a bude zdarma. Projekt je vytvořen uživatelsky příjemnou formou, takže založení online petice či přidání demonstrace do seznamu je velmi jednoduché. 

Alternativnipohled.cz

Alternativní pohled je alternativní zpravodajský web, který si dává za cíl publikovat zprávy, které massmédia často přehlížejí nebo překrucují.

reformy.cz

Naší misí je přinášet Vám informace ze světových svobodných médií: Kromě toho, že Reformy.cz slouží jako platforma pro publikování a překlad zajímavých zahraničních videí, je to také místo, kde publikujeme ty nejzajímavější články od českých a zahraničních autorů.

scp.cz

scp-logo-sdileni-na-webu

Stránky Českých Patriotů: Cílem těchto stránek je probudit v lidech hrdost a sounáležitost se svojí vlastí a chuť zapojit se do dění kolem nás.

Eurabia

logo

Eurabia: Vytkli jsme si za cíl pravdivě informovat o rostoucím nebezpečí, které představuje plíživé pronikání islámu do Evropy. Chceme upozornit, že ne každý imigrant přichází do Evropy proto, aby využil a rozvíjel vymoženosti naší svobodné společnosti. Chceme upozornit na stále silnější postavení radikálních islamistů v muslimských komunitách, díky kterému mohou ztrpčovat život jak „většinovému obyvatelstvu“, tak svým spoluvěřícím.

Snažíme se denně přinášet zprávy ze světa islámu zaměřené především na západní Evropu, kde se již tyto problémy dotýkají nejenom bezpečnosti, ale i demokratického státoprávního uspořádání. Naší pozornosti se těší také situace ve střední Evropě, která by se mohla poučit ze závažných nevratných změn svých sousedů a vydat se jiným směrem (a jednat obezřetněji).

Česko 2050 – Michal Hájek

cesko2050-socialni-stat-ne

 

 

 

 

 

 

 

Stát budoucnosti je aplikace. Ano, aplikace. Uber je největší poskytovatel taxi služeb, ale nevlastní žádné taxíky. Facebook je nejnavštěvovanější masmédium, ale nevytváří žádný obsah. Airbnb je největší ubytovatel, ale nevlastní žádné nemovitosti. Do čeho se podle této rovnice vyvine stát? Do aplikace. Aplikace s minimem úředníků, kteří se starají o funkčnost, ale nikoli o obsah. Přímá demokracie bez nesmyslných hranic, prostředníků a korupce – to je naše budoucnost. Tuto ideu jsem pojmenoval Sdílený, nebo také Konfigurovatelný stát.

Alternativní zpravodajství

Je zcela irelevantní co píší, říkají či ukazují česká masmédia …