25.4.2023
Kategorie: Společnost

Další kandidát …

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Přátelé, příběh s pekárnou Slovanka začíná dostávat zajímavé konotace. Majitelka paní Pernická si nejprve užila nájezd hejtrů, kteří z věty „nepečeme z ukrajinského obilí“ poznali, že je to proruská kolaborantka, což je zřetelně poznat z kontextu jejího profilu. Sice nedokázali doložit žádný konkrétní příspěvek, který by to dokládal, ale to ani nepotřebují. Už i soudní znalci běžně píší posudky, ve kterých ukazují, že pisatel sice něco jiného psal, ale něco jiného myslel. Po celou sobotu libtardi dokazovali, že vražda na tyranu není zločinem a mysleli tím paní Pernickou, která byla v jejich očích totéž co zastupující říšský protektor… kvůli jedné větě. Tak vymaštění už jsou.

V neděli se ovšem situace otočila a paní Pernická byla naopak zahrnuta podporou. Ukázalo se, že libtardí twitterová skupinka je směšně malá. Stačilo pár hodin a nenávisté příspěvky se beznadějně utopily v těch pozitivních. Ukázalo se, že skupina normálních lidí je mnohonásobně větší a co víc, začíná být také organizovaná a je schopná koordinované činnosti. Během neděle už vypadala situace úplně jinak. Hejtři sice nasadili silnější kalibr, například můj bratr se dozvěděl, že mu přejí, aby z trosek svého domu vyhrabával mrtvou manželku i dcerku… dohledali jsme, kdo je autor tohoto výroku a hodláme to zveřejnit, ale dneska máme lepšího kandidáta na krev a kroupy.

Do celého souboje se totiž plně zapojil i server Seznam. Ten začal v průběhu pondělka mazat pozitivní recenze o pekárně Slovanka a začal odmítat další zákaznická hodnocení, ale samozřejmě ty negativní tam nechával dál. Prostě někdo někde vydal rozkaz, že dezolát s koženou brašnou nesmí projít. Stále častěji mi začaly chodit zprávy o seznamáckých praktikách a chodily nejen mně. Kolega Pavel Cimbál, který se právě touto kauzou zabývá od začátku, ten dokonce shromáždil i nějaké ty důkazy, které jsou ke shlédnutí na jeho fejsbůkovém profilu.

Jeden čtenář – Stan Borowitz si dokonce dal práci s přehledem:

Stav v pondělí 16:38 hodin:

Hodnocení celkem: 548
1 hvězdička: 46
1,5 hvězdičky: 1
2 hvězdičky: 0
2,5 hvězdičky: 1

Podprůměrná hodnocení celkem: 48

3 hězdičky 0
3,5 hvězdičky: 0
4 hvězdičky: 3
4,5 hvězdičky: 18
5 hvězdiček: 479

Nadprůměrná hodnocení celkem 500

Celkové hodnocení podle reformované matematiky seznamu Seznamu: 3,0 (z možných 5), tedy lehce nadprůměr…

Celkové hodnocení podle klasické, dnes dezolátní matematiky: 4,6…

Stane, děkuji.

Dovolte mi přátelé, abych dnes udělil vidláckou cenu Jelito roku majitel Seznamu panu Lukačevičovi. Málokomu se podaří kvůli jedné větě takhle poškodit svůj byznys, který ho živí. Seznam má vééélké oddělení, které nedělá nic jiného, než zjišťuje adresy a telefony firem, aby z nich udělal databázi, zařadil to do svých map, přidal recenze a další a další, protože to přitahuje uživatele, aby používali seznamácké aplikace. Když se používají seznamácké aplikace, dá se v nich nabízet reklama, zvýrazňovat ty, kteří platí, což dále zvyšuje profit. Vtip je samozřejmě v tom, že se tam musí dát něco najít a musí se tam dát najít i ti, kteří za to neplatí. Jinak vůbec nemá smysl aplikace používat a je lepší jít ke konkurentovi.

Seznam se dlouhá léta snažil, aby byl českou konkurencí googlu a dost se mu to dařilo. Měl svoje mapy, svoje fotografie ulic, měl svoje databáze firem, svojí televizi, svoje zpravodajství… Ano, Google je jiný level, ale Google nemluví česky… Seznam byl českým projektem pro české uživatele.

A teď se v přímém přenosu ukazuje, že Seznam nedělá recenze podle uživatelů, ale podle nějakého firemního korporátního názoru. Prostě tam mají nějakého cenzora, který prostě může upřednostnit jedny a mazat druhé. Máte firmu na Seznamu? Tak vás nehodnotí podle toho, co o vás napíší lidé, nehodnotí vás podle kvality práce vaší firmy, ale podle toho, co je zrovna v Praze in. Teď vás hodnotí podle vztahu k Ukrajině, ondy třeba zase podle grýndýlu… takového partnera prostě chceš.

Kolik peněz muselo Lukačeviče stát, aby opravdu ty databáze vybudoval. Kolik telefonistů, kolik tabulek, kolik programátorů do toho musel dát, aby byl schopen konkurovat nadnárodnímu gigantu. Jak dlouho musel budovat svoje renomé, aby lidi používali jeho e-mail…

A pak to celé spláchne do hajzlu, protože nějaký aktivní firemní blbec začne cenzurovat tak vehementně, že je to vidět….

Tohle se už nedá vzít zpátky. Každé hodnocení na Seznamu, každá věc, kterou vám Seznam nabídne, každá rada, každé hledání se bude posuzovat podle toho, že ani firmy nejsou pro Seznam skutečným partnerem. Kupujete si reklamu na Seznamu? Tak počítejte s tím, že jsou tam kritéria, o kterých vám neřekli. Libtardí kritéria. Nejde o to, co děláte a co si o tom myslí lidi, jde o to, co si o tom myslí Seznam. Což je samozřejmě hodnocení úplně na houby a je lepší tam vůbec nebýt. Někde napíšete jednu větu a Seznam z vašeho podniku potichu udělá propadák… nevíte dne ani hodiny.

Tak co, Lukačeviči… je ta cenzura u firmy paní Pernické oficiálním názorem Seznamu? Takhle vypadá vaše firemní kultura? Tohle jsou ty evropské hodnoty, ke kterým se hlásíte? Nechávat negativní hodnocení a mazat pozitivní? Nasadit lidi, kteří to kontrolují, čtou a zamítají? Takhle si představujete ten Západ ke kterému máme patřit? Kde lepšolidi smějí všechno obyčejní lidé drží hubu a krok? Děkuji že to vím. Děkuji, že vím, podle čeho u vás děláte recenze a jaký je na ně spoleh. Děkuji, že vím, jaký je Seznam partner pro byznys.

Cena je k vyzvednutí u mě doma. Pořádné tlusté střevo a v něm krev a kroupy. Myslím, že to přesně vystihuje situaci.

 

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x