18.4.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Naši národové vám nerozumí

Sdílejte článek:

JIŘÍ MACKŮ

Oč líp na tom byl před nějakým čtvrt tisíciletím jistý cizinec Wolfgang Amadeus Mozart. To dnešním domácím politikům nerozumí leckdy ani jejich Pražané. A není tomu konec…

Cožpak piráti, ti mívali onačejší manýry

Naposledy, v čase křesťanských svátků, se do vlastních vpravdě revolučních úvah zamotala žena malé postavy leč vysokého sebevědomí na základě vysokého postavení pirátka OLGA RICHTEROVÁ. Ta navzdory staletí přežívající lidové velikonoční tradici momentálně usoudila (Richter, z něm. soudce), že ženám se v dnešní pokrokové době činí neomluvitelné příkoří prostřednictvím mučícího nástroje zvaného pomlázka.

Nositelka jména bezohledných středověkých námořních lupičů považuje tzv. vyšupání za ponižující násilnický rituál páchaný na ženách. Řešení při dodržování tradic je podle ní jednoduché. Prý stačí, aby lidé respektovali nesouhlas druhých.

Jistě ví, o čem mluví. Vždyť právě piráti byli známí disciplinovaným dodržováním tradic své profese. Ženy na dobytém území nejen vyšupali, ale z jedný vody načisto… no vždyť víte. A jejich muže zase bez okolků věšeli na ráhno, i když ti projevovali zřetelný nesouhlas.

Podle neověřené zprávy pirátku Richterovou v tomto boji proti násilí podpořila i dženderově neukotvená aktivistka Charlotte Martinko Zaokrouhlená. Na twitru si postěžovala: „Víte vůbec, jaké je to ponížení a bolest, když vás nějakej smradlavej chlap švihne pomlázkou přes kulky?“

Když válečnice z leknutí zavandruje do zemědělství

Stalo se: již poněkud ohrané téma o jednom olympijském vítězi, jenž si dovolil svobodně interpretovat názor Mezinárodního olympijského výboru, čímž vytočil svou šéfovou a vykoledoval si tím příkaz společné návštěvy cvičení hostující ukrajinské jednotky provedení, na redakční poradě posměšně okomentovali redaktoři týdeníku Echo. Což pravděpodobně neměli dělat, jelikož jejich jména jako potenciální povolance do první linie už má jistě poznamenaná příslušný náč. gen. št.

Naštěstí do běla rozžhavená občanská demokratka ministryně JANA ČERNOCHOVÁ, jedna z nejkurióznějších figur české pobělohorské historie, právě nesvírala v dlani svého rychlopalného miláčka. Jinak by možná aktuálně přispěla k naplnění vize bývalého prezidenta o potřebě radikální redukce v řadách novinářů.

Takto pálila pouze slovy: “A tohle si říká novináři? Vypadají jako parta vylitejch impotentů, co si cvrnknou do trenek jenom při představě, že někdo vezme na výlet právě je. Šovinistická prasátečka,“ dodala s tímto pohrdavým zařazením, jímž naznačila i svou jistou orientaci. Myšleno v oblasti živočišné výroby.

Podle neověřené zprávy se k možnosti zařadit mezi nepřežvýkavé sudokopytníky i tento nový druh odmítavě vyjádřil Mgr. et Mgr. Branko Ošípaný z Oddělení genealogie hospodářských zvířat Ministerstva zemědělství: „V žádném případě do čeledi prasatovitých, už tak tady máme dost svých sviní, kanců a vypasených pašíků. Prasátečko šovinistické, soukromý objev popsaný pí Černochovou, by ovšem mohlo být zařazeno do podčeledi miničuňat, v níž již má své místo Pekari tetovaný, resp. páskovaný.“

Takže pokračování příště.

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x