26.3.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Svět šílenců

Sdílejte článek:

OLGA AJVAZOVA

Měla jsem noční můru. Zdál se mi strašný sen, ve kterém se nadvlády nad světem zmocnili šílenci.

Všechno, co dělali, bylo naprosto proti zdravému rozumu většiny normálních lidí.

Ultrašílenci měli veškerou moc ve svých rukách, a využívali a zneužívali ji do krajnosti.

Vydávali jeden absurdní příkaz za druhým a krutě se mstili těm, kteří je odmítali přijmout.

Odvážným, s nimi otevřeně nesouhlasícím jedincům, se nejdříve pohrdlivě vysmívali, pak je zatýkali, věznili a některé i zabili. Mnozí ze strachu mlčeli a podrobovali se, i když si plně uvědomovali absurditu všeho. Jiní si nechali vymýt mozky a stali se z nich nemyslící ovce, přijímající bezduše jakýkoliv nesmysl. Také se rozmohli udavači, kteří byli navíc za svou nekalou činnost odměňováni.

Malá skupina vládců nad lidstvem měla absolutně všechno a žila si v neuvěřitelném luxusu, jezdila v nejdražších autech, létala pohodlnými obrovskými soukromými letadly, bydlela v nejnádhernějších rezidencích za neproniknutelnými hradbami a s maximálními bezpečnostními opatřeními, početným služebnictvem, ochrankou a armádou. Sami jedli nejvybranější pokrmy, oblékali se do nejluxusnějších oděvů a topili se v penězích, o které okradli ostatní lidi všemi možnými způsoby.

Lidé naopak žili v nových a nových omezeních, v bídě, a bylo jim opakovaně shora oznamováno, že budou dokonale šťastní, až nebudou mít absolutně nic.

Podle nesmyslné zelené politiky a strašení neexistující klimaktickou změnou, bylo ničeno zemědělství, nařizováno vybíjení dobytka a dalších chovných a domácích zvířat, dokonce i drůbeže atd.

Lidem bylo doporučováno, ať jedí mořské řasy, a také – hlavně – hmyz a červy. Ostatně, kvůli obrovskému zdražování i běžné základní potraviny se stávaly pro obyčejného člověka těžko dostupnými.

Rovněž se postupně komplikovalo i zakazovalo používání soukromých dopravních prostředků. Konečným cílem bylo povolení pouze jízdních kol. Dálková doprava byla silně omezená kvůli ultradrahým pohonným látkám. Navíc jízdenky astronomicky zdražily.

Doma lidé nesměli pořádně topit a díky velmi maličkému přídělu topiv, zákazu těžby uhlí, silnému omezení těžby nafty a zemního plynu, a jejich obrovskému zdražování, někteří i umírali.

Dříve kulturní státy na vysoké úrovni dovážely obrovské množství lidí z jiných zemí s velmi nízkou úrovní, většinou nevyučených a nevzdělaných, bez jakéhokoliv užitečného povolání, a navíc nejen neschopných, ale i většinou neochotných pracovat. Bylo mezi nimi i mnoho fanatických násilníků, nepochopitelně milovaných a podporovaných vládci, a ostatní lidé, sami nuzující, je museli živit.

Tradiční rodinné svazky nebyly podporovány a byly úmyslně rozbíjeny. Normální rodiny, táta, máma a děti, se ocitly na samém dnu společnosti.

Přednosti ve všem a obdivu se dostávalo lidem i vážně psychicky narušeným, kteří kdysi za minulých dob byli považováni za nemocné a věnovávali se jim psychiatři.

Velice preferovaní byli lidé retardovaní a byli zařazováni do tříd s normálními

inteligentními dětmi, kde prakticky znemožňovali výuku, i to málo, co z ní ještě zbylo. Obdivovaní a upřednostňovaní byli lidé s problémy sexuální orientace, a hlavně ti, kteří se tím velmi okázale chlubili pořádáním nevkusných exhibičních průvodů deviantů apod. Zvyšoval se počet homosexuálů, lesbiček, transgenderových a mnoha dalších podivných skupin plus podskupin LGBTQIA+, o kterých dříve většinou ani nikdo nevěděl.

Bylo schváleno a uzákoněno právo na naprosté zvrhlosti, jako například zoofilie, gerontofilie, nekrofilie a dokonce pedofilie, a to týkající se i malých dětí, batolat a miminek.

Když někdo ukradl třeba i jen housku kvůli hladu, byl přísně potrestán, i delším vězněním, zatímco vrazi byli hromadně omlouváni a osvobozováni od trestu, s odůvodněním, že jsou to chudáčci ve stresu, a bylo jim po jejich činu leccos darováno. A to i po zločinu opakovanému.

Vládci světa vyvolávali různé nesmyslné ničivé války a stavěli se na stranu těch nejhorších diktátorů, což způsobovalo zabíjení velkého množství nevinných lidí. Jejich příbuzní samozřejmě bojovat do války jít nemuseli; mnozí tito šílenci ostatně ani děti neměli.

Navíc, podle nich, bylo třeba citelně snížit počet lidí na planetě, a to jakýmkoliv způsobem.

Četné důležité podniky a výroby se zavíraly z různých důvodů, včetně nedostatku surovin a obrovského růstu daní.

Nebylo dost ani nejnutnějších léků.

Ubývalo lékařského personálu a studium medicíny se omezovalo, i studium dalších důležitých oborů; přednost se dávala hloupostem jako genderová nebo ženská studia apod.

Nesmělo se používat slov matka a otec, ale rodič 1 a rodič 2. Zakázána byla zájmena on či ona, nutno bylo – i pro jednotné číslo – používat nové zájmeno v množném čísle.

Muži mohli neomezeně soutěžit v ženských sportech – stačilo jen prohlásit se za ženu – chodit na ženské toalety, do ženských sprch apod.; mužští zločinci tudíž mohli vyžadovat, aby byli posláni do ženských věznic, kde pak často spoluvězenkyně beztrestně znásilňovali. A opačně i ženy se mohly volně vydávat za muže. Pohlaví si kdokoliv mohl měnit podle libosti klidně i několikrát za den, a to i bez hormonální léčby či operace pohlavních orgánů, prostě prohlášením.

Zuřivé radikální feministky, většinou velmi nepříjemné a často škaredé, nenávidějící muže, využily situace a vymýšlely si různé neopodstatnělé žaloby obtěžování či znásilnění; i bez důkazů se jim věřilo a obvinění muži byli automaticky shledáváni vinnými.

Lidé byli nuceni se podrobovat nebezpečným, nedostatečně vyzkoušeným očkováním a léčením. Kdo odmítl, byl zbaven i zbytečku práv, a někdy posílán do nově vytvořených karanténních koncentráků.

Úroveň zdravotnictví klesla natolik, že místo lékařské péče byla běžně nabízena, ba přímo vnucována, eutanazie, a to i lidem s vyléčitelnými chorobami fyzickými a duševními, osobám jen momentálně depresivním, a dokonce i dětem.

Peníze na potraty i v posledním měsíci těhotenství, včetně zabíjení zdravých novorozenců, však byly vždy k mání.

Rovněž tak peníze na deformování či měnění vrozeného pohlaví se vždy nacházely, a to dokonce pro neplnoleté, i velmi malé děti, bez svolení, někdy i vědomí jejich rodičů.

Děti byly indoktrinované a jejich mozky vymývané už od mateřské školky, a škola pak tento nátlak ještě zesílila.

To všechno šílencům nestačilo. Byla zavedena rozsáhlá cenzura všeho. Nařízení se týkala i překrucování historie a ničení kultury. Mnohé vynikající klasické knihy byly zakazovány nebo přepisovány, často kvůli jednomu slovu. Slavné filmy byly přetáčeny, odvážný hrdina změněn z muže na ženu, navíc lesbu, krásku hrála ošklivá silně obézní černoška, králova bílá manželka zcela zčernala, rovněž tak i další historické osobnosti, princem ve staré evropské pohádce se stal potmavší vyznavač jiného náboženství, v jiné se vášnivě líbali dva princové…

Volby byly silně falšovány a později už zcela zrušeny, po prohlášení světové nadvlády šílenců s tím, že právě oni jsou tak vroucně všemi milováni, že voleb nadále netřeba –

Vzbudila jsem se hrůzou, celá zpocená.

Ach, jaké štěstí, že to byl jen zlý sen!

George Orwell: V dobách univerzálních lží je říci pravdu revolučním činem.

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x