15.2.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Fotbalistův coming out

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Tak nějaký fotbalista, o kterém jsem v životě neslyšela, oznámil, že je gay. Že chce žít v pravdě a další podobné povinné propagandistické kecy.

Přemýšlela jsem, co ho k tomu dohnalo. Bezpochyby nijak netrpěl nebo se nemusel bát, že ho mravnostní policie zavře nebo něco podobného.

Nejspíše ho “ulovila” nějaká neziskovka, která s ním teď pojede kampaň, možná na to získá i nějaké granty. Mohlo by to znít třeba takto: “Za sexuální svobodu vrcholových sportovců” nebo “Buď sám sebou a inspiruj mladé” nebo něco podobně ideologicky vhodného.

Jeho kampaň přichází v době, kdy jsou lidem postelové preference sportovců celkem šumafuk. Kdyby se přiznal v Saudské Arábii, možná by mohl získat celosvětový status hrdiny. Ale u nás? Koho to zajímá? Nikoho, ale něco málo se z takového přiznání dá pořád “vyždímat”. Minimálně se tento fotbalista zviditelnil bez vstřelení jediného gólu. Možná získá nějaké sledující na Instagramu nebo jinde a stoupne jeho hodnota pro smlouvy o reklamě. O nic jiného nejde…

A tak si tady žijeme. Přála bych si žít v zemi, kde o zviditelnění sportovců rozhodují jen sportovní výkony a ne to, s kým spí, nebo na koho v médiích silně plivnou. Ale v takové zemi už dávno nežijeme a sportovci – vzhledem k intenzitě jejich politických prohlášení ohledně účasti Rusů na olympiádě – to už dávno ví. Přizpůsobili se. A co my?

Možnou naší odpovědí je účast na demonstraci 11. 3. – minimálně tím ukážeme, co si o tom všem myslíme.

 

Eva Hrindová

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x