3.2.2023
Kategorie: Politika

Občan Pavel už škodí

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Stačilo doslova jen pár desítek hodin a už se ukazuje, proč varování před jeho zvolením bylo oprávněné. Místo projevu starosti o český národ se Pavel připravuje na oslavnou výpravu na Ukrajinu, na níž by mu měla společnost dělat účastnice podobného projektu, jakým byla cesta generála na Hrad, na Slovensku nepříliš populární prezidentka a vědma Čaputová. Proč je hlavou Slovenské republiky, to by nám mohl odpovědět Soros, který ji tam dosadil, a vědma proto, že umí věštit a po boku Pavla se objevila při vyhlašování výsledků voleb rychleji, než bylo vše jisté. Úsměvné vysvětlení formou cesty Čaputové do Špindlerova mlýnu na MS v alpském lyžování nelze brát vážně.

Dalším počinem Pavla byl telefon na Taiwan, kterým naštval Čínu. Jakým právem si dovolil dosud neinaugurovaný prezident, momentálně tedy prostý občan, kontaktovat vedení jakékoliv země, přičemž jde ve šlépějích Vystrčila, to je nevysvětlitelné. Navíc vrány už se slétají a začínají kout společné plány. Společné setkání Fialy, Pekarové a Vystrčila s Pavlem připomíná setkání Bratrstva kočičí pracky. Chyběl už jen Rychetský.

Pavel se připravuje na převzetí moci. Zdviženým ukazovákem míří proti Hradu a tamní končící exekutivě, slibuje generálskou funkci dosud Zemanem kritizovanému Koudelkovi a připravuje další povyšování v akademické obci, k jejíž určité části projevoval dosud sloužící prezident despekt. Vítězstvím Pavla tak bude dokončeno to, co si liberálové dali za úkol. Ať nikdo neříká, že Pavel nebyl kandidátem Fialou vedené Pětikoalice. Dosud Fiala vysílal trapné signály, teď už má v ruce potřebné trumfy a kruh se uzavřel. Mají 3 roky na přetváření České republiky. Opozice se nespojila, lidi přestaly demonstrace bavit, organizátoři byli rozeštváni. PRO Jindřicha Rajchla je zatím spíše v ilegalitě, Trikolóru pohřbil zbabělý Václav Klaus ml., Svobodní nikoho nezajímají. Policie a justice jsou pod kontrolou vlády, média jí jdou na ruku, rebelům budou zastřihávána křídla. O SPD škoda mluvit, nikdy nevyužila možný potenciál. ANO je na stropu možností s mizernou koaliční perspektivou. Vládě nic nehrozí, tedy pokud něco sama totálně nepodcení. A tím jejich sebevědomí stoupá.

Přesto ji může něco zastavit. Situace na Ukrajině i přes lživé ujišťování našich médií i většiny politiků začíná být pro Ukrajince neúnosná. Vysoké ztráty znamenají nedostatek vojáků na jejich straně, a ti, kteří utekli do zahraničí, se do války nehrnou. Místní ,,nábory“ nestačí, zdaleka ne každý chce bojovat za cizí zájmy. Ty velmi dobře pojmenoval exprezident Václav Klaus st. ve svém vyjádření k situaci na Ukrajině. V podstatě obvinil Spojené státy a Západ ze zneužití Ukrajiny a k zatažení Ruska do války. Vyslovil se proti organizování Majdanů a prosazování vlastních zájmů ze strany západních velmocí. Musel v sobě najít dost odvahy, řekl li to veřejně, protože v naší zemi je něco podobného již na hraně oddělující svobodu volného projevu či názoru od diktátorského přístupu vládní kliky schopné podobná slova trestat. V tomto případu představované ministrem vnitra Rakušanem. Samotný Pavel se vyjádřil ve smyslu souhlasu se zvýšením cenzury před názory, které by dle jeho zfanatizované mysli mohly rozvrátit stát. Ten přitom ničí podlá politika naší vlády.

Ukrajinská válka se blíží ke svému vrcholu, Rusové přitlačili a Západ Zelenskému zdaleka nevyhoví ve všem, co by si tento bývalý komik přál. Zbraně jsou jedna položka, vycvičené posádky druhá. Americké tanky jsou do rozbahněné i mrazivé Ukrajiny těžké, nabízené německé již za zenitem, jaderné hlavice v rukách kyjevské vlády by byly prvním zásadním krokem k celosvětové katastrofě. Postarší stíhačky F16 by se staly dobrým terčem, F35 jsou problematické, byť Černochová po nich touží. Koupit je by byla nejhloupější investice za posledních mnoho let. Oproti tomu Rusové dosud nenasadili nejmodernější techniku, spíše vyprázdnili sklady s tou starou. Udělají pořádek tam, kde chtěli, a co bude dál, to zatím netušíme. Jisté však je, že za této situace je chování naší vlády i občana Pavla naprostou sebevraždou České republiky. K vítěznému Rusku se postupně přidá více států. Eskalace napětí kolem Taiwanu jistě ještě přiblíží Rusko k Číně proto americkému četníkovi. Také napadnutí Íránu může zamíchat kartami. Írán má také blíže k Rusku. Připomínáme ještě ekonomický pakt BRICS, ke kterému se přidávají další významné světové ekonomiky. Proti tomu stojí předlužené USA a EU pracující na digitálním euru degradujícím hotovost a Green Dealu s funkcí vraha prosperity.

Evropa bez Ruska, tamních surovin a průmyslu stěhujícího se do zámoří nikoho nezajímá. Američané obětují pro své zájmy kohokoliv. Nyní teče krev na Ukrajině. Evropa je v podstatě bezbranná, její výzbroj je mizerná, snad s výjimkou Velké Británie. Hrdí Rusové navíc bojují o svou svobodu i identitu. To násobí jejich nasazení. Je jisté, že Vladimír Putin byl o pár kroků napřed, když začal Ruskou federaci včas přezbrojovat a modernizovat. Momentálně proti sobě stojí USA a RF. Za dveřmi jsou připraveny Velká Británie a Čína. To už by byl větší problém. Naše pidipískoviště je hračkou pro Sorose, ale titáni jej berou podobně jako Ukrajinu. Potencionální bojiště plné místních padlých. A Fiala s Pavlem dělají vše proto, aby bylo reálné. Pokud bychom se však válce vyhnuli, dopadnou na nás důsledky ekonomického hazardu a zaprodanosti vlády stejnou intenzitou. Neobchodovat s Ruskem a Čínou zároveň znamená kolaps. Ještě příznivci Pavla tleskají?

Jindřich Kulhavý

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)