25.1.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Danuše Nerudová je zlo

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Doufejme, že zlo, které reprezentuje Danuše Nerudová zmizí brzy v propadlišti dějin. Je pro to více důvodů.

Zaprvé. Tato údajná ekonomka tvrdila zcela vážně, že nízké úrokové sazby vyhovují pouze Agrofertu. To je opravdu kardinální hloupost. Vysoké úrokové sazby, které máme dnes, jsou zlo. Zlo pro všechny, co si vzali hypotéku a nyní jim stoupli sazby a měsíční splátky o 100 %, klidně i o 200 %. Zlo pro ty, kteří se chtěli a chtějí postarat o své bydlení sami. Zlo pro ty, kteří chtějí ve svých firmách investovat, zlo pro dodavatele těchto investic, kterým klesnou tržby. Zlo pro podnikatele s provozními úvěry a kontokorenty. Zde je nyní plovoucí sazba klidně i přes 13 % p.a.

Zadruhé. Paní Danuše nechápe nebo nechce pochopit, že „ryba smrdí od hlavy“. Za prodej turbo titulů na brněnské univerzitě nese odpovědnost zejména ona, nikoliv ti pod ní. Ona si je měla kontrolovat, ona si je měla hlídat. Proto taky ve firmách má statutární orgán odpovědnost za firmu až takovou, že ručí celým svým majetkem. Danuše asi nebude moc dobrá ekonomka, když to netuší.

Zatřetí. Na jejích billboardech se nyní objevilo, že ona volí demokracii. Proto volí komunistického rozvědčíka Pávka, proto volí předsedu základní organizace KSČ soudruha Pavla, proto volí soudruha Pavla, jehož manželka je kovaná komunistka, jehož rodiče byli kovaní komunisti a spolupracovníci STB. Proto volí komunistu Pavla, který si jezdí pro požehnání (líbat prsten) za kriminálníkem a narkomanem z ODS Novotným do Řeporyj. Proto volí komunistu Pavla, co v televizi obhajuje cenzuru, které říká soudruh Pavel boj proti „dezinformacím“. Proto volí převlékače kabátů soudruha Pavla/Pávka, který bude za žold sloužit komukoliv.

Už jen střípek na závěr. Danuše chtěla jako prezidentka modernizovat daňový systém, fakticky elektronizovat výběr daní. Myslím, že to není pravomoc prezidenta. Já, jako daňový poplatník volím žádné či nízké daně, nikoliv daně elektronické.

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x