30.11.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Posměváčci

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Vypadá to, že období protivládních demonstrací letos skončilo. Na Letné bylo v sobotu relativně málo lidí, asi jako když tam hrstka statečných protestovala cca rokem proti COVIDu a mainstream nás pomlouval, když argumenty došly, že se tam točilo pivo ve stánku a potenciální šiřitelé smrtícího viru si dovolili dát to pivo.


Myslím, že nejde jen o rozchod pánů Vrábela a Havla. Počasí se zhoršuje, drzost vlády národní zkázy i Fialy, který vede válku proti českému národu, neklesá i přes rostoucí občanský odpor. Ono jet třeba do Prahy z Břeclavi, či Valašské Meziříčí a zpět 4 krát za 3 měsíce leze dost do peněz. Stát v loužích na Letné ve špatném počasí také není žádné terno. I přes to, tam zazněly dobré proslovy, myslím, že o slovenském politickém vězni panu Rostasovi, oběti Čaputové režimu, moc našinců neslyšelo.

Je ubohá škodolibá radost smát se nad tím, kolik bylo v sobotu lidí na Letné. Před volbami v Brně na Fialu, kromě pár desítek ODSáků a jeho klaky, také nikdo nepřišel. Natož na Ostravsku, kde ho argumentačně udolal i bývalý havíř. Oni ti lidé, kteří nesnáší pětikolku, totiž nikam nezmizeli, jejich potenciál někdo zdvihne v budoucnu a využije.
Být Mikulášem Peksou, tak nepomlouvám občany této země, ale raději bych se staral o nevratný propad popularity Pirátů v této zemi.

Být lidovcem Zdechovským, tak nepomlouvám občany této země, ale raději bych se staral o kriminálníky z Brna z jeho partaje.

Být Přemyslem Sobotkou, ze zločinecké organizace ODS, dojdu se nejdříve nechat vyšetřit, než vypustím, že „lidé mají jiné starosti než oslavovat Rusko“, a vzpomenu si jak jsem pohořel v prezidentských volbách nebo se starám o očistu Synerova (Liberce), odkud pocházím.

I bezvýznamná nula pan Laudát, člověk, který byl v TOP09, v časech Kalouskova tunelu zvaného S karta, by měl raději mlčet.

Celkem by mě zajímalo, zda tato politická nula Laudát rozumí plynu a elektřině jako pan Noveský, či Štěpán, zda rozumí zemědělství jako ředitel firmy Rabbit Štěpánov, tedy zda tomu rozumí jako mluvčí v sobotu na Letné. Možná Laudát ani nerozumí tomu, že v ČR je nejdražší elektřina v Evropě, že nárůst ceny elektřiny je nejvyšší v Evropě, že Fialova ODS sponzoruje nedůvodně distributory elektřiny namísto toho, aby pomohla českým odběratelům elektřiny, že potravinová soběstačnost ČR klesá. Asi nebyl v sobotu na Letné, když blábolí něco o tom, že tam někdo řešil problémy zeměkoule. Já jsem tam slyšel konkrétní fakta a konkrétní návrhy řešení.

Jeden z nejodpudivějších českých posměváčků se jmenuje Černín. Ani nepřekvapí, že je v TOP09, svoji nadřazenost možná opírá o to, že svůj majetek dostal v restituci, ne že by ho rozmnožil z nuly svým umem, svou pílí. Tento člověk doslova nenávidí Maďarsko, Orbánovo Maďarsko. Ten se dokonce vysmíval maďarské inflaci, že je 15 %. Já bych tedy raději platil za potraviny rok nižší ceny jako v Maďarsku a potom řešil inflační ránu, obdobně i za plyn bych raději platil maďarské ceny a nesmál se cizímu neštěstí. Svého času maďarský parlament něco přijal, posměváček Černín to obratem kritizoval. Mně ovšem odmítl odpovědět na 2 prosté otázky – zda umí maďarsky a zda ten zákon četl v maďarské sbírce zákonů.

Ti, kdo kritizují sobotní Letnou, jsou jako ti, kdo kritizovali Chartu 77 a nebyli tam, neví o čem tam byla řeč a jen pomlouvají. Každá doba, každé společenské zřízení má svou lůzu.

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x